Lider na Instagramie: będziemy dodawać więcej filmów


Lider Instagrama chce, abyś wiedział, że firma będzie nadal opierać się na wideo. W krótki film dziś rano wygląda na to, że jest wycelowany w numer 2 Użytkownik Instagrama Kylie Jenner, szef Instagramu, Adam Mosseri, mówi bez ogródek, że aplikacja będzie dalej odchodzić od swoich fotograficznych korzeni.

„Muszę być szczery. Wierzę, że z czasem coraz więcej Instagrama stanie się filmem” – powiedział Mosseri.

Aplikacja będzie nadal obsługiwać zdjęcia, ale Mosseri twierdzi, że odejście od nich jest spowodowane zachowaniem użytkownika. Udostępnianie i oglądanie filmów rośnie i „będziemy musieli pochylić się nad tą zmianą”.

Komentarze Mosseri pojawiają się dzień po tym, jak Jenner i jej siostra Kim Kardashian udostępniły zdjęcie narzekające na wszystkie zmiany w aplikacji. „Stwórz ponownie Instagram na Instagramie” – czytamy w poście. „(Przestań próbować być tiktok, chcę tylko zobaczyć słodkie zdjęcia moich przyjaciół). Z poważaniem, wszyscy. Powiązany petycja online ma ponad 100 000 podpisów.

Instagram szybko się zmienił w ostatnich miesiącach, ponieważ firma stara się wzmocnić swojego konkurenta TikTok, Reels, i zachęcić użytkowników do spędzania więcej czasu w aplikacji. Główny kanał został wypełniony rekomendacjami algorytmicznymi, które mieszają się z postami znajomych i prawie wszystkie filmy teraz skieruje cię do Reels.

Oczywiście Instagram nie mieć zmienić kształt wokół wideo, ale jej firma macierzysta — właściciel Facebooka Meta — poszukuje zmian, które zwiększą liczbę użytkowników i retencję. Główny kanał aplikacji Facebook to teraz zastępowany z czymś podobnym do tych zmian na Instagramie, gdzie będzie mieszać więcej rekomendacji z materiałami Twoich znajomych.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa przepustka bojowa z motywem Rzeźnika w Diablo Immortal jest pełna mięsnych zbroi

Rzeźnik był ikoną Diablo od samego początku. Przerażające spotkanie graczy z demonem pod kościołem Tristram w oryginale Diablo — i...

Disney+ ostrzega subskrybentów, że „przeanalizuje wykorzystanie Twojego konta”, aby zablokować udostępnianie haseł

W zeszłym miesiącu, Ogłoszono Disneya planuje rozpocząć walkę z udostępnianiem haseł, podobnie jak co niedawno wdrożył Netflix. Disney zaczął teraz wdrażać nowe...
Advertisment