Lider na Instagramie: będziemy dodawać więcej filmów


Lider Instagrama chce, abyś wiedział, że firma będzie nadal opierać się na wideo. W krótki film dziś rano wygląda na to, że jest wycelowany w numer 2 Użytkownik Instagrama Kylie Jenner, szef Instagramu, Adam Mosseri, mówi bez ogródek, że aplikacja będzie dalej odchodzić od swoich fotograficznych korzeni.

„Muszę być szczery. Wierzę, że z czasem coraz więcej Instagrama stanie się filmem” – powiedział Mosseri.

Aplikacja będzie nadal obsługiwać zdjęcia, ale Mosseri twierdzi, że odejście od nich jest spowodowane zachowaniem użytkownika. Udostępnianie i oglądanie filmów rośnie i „będziemy musieli pochylić się nad tą zmianą”.

Komentarze Mosseri pojawiają się dzień po tym, jak Jenner i jej siostra Kim Kardashian udostępniły zdjęcie narzekające na wszystkie zmiany w aplikacji. „Stwórz ponownie Instagram na Instagramie” – czytamy w poście. „(Przestań próbować być tiktok, chcę tylko zobaczyć słodkie zdjęcia moich przyjaciół). Z poważaniem, wszyscy. Powiązany petycja online ma ponad 100 000 podpisów.

Instagram szybko się zmienił w ostatnich miesiącach, ponieważ firma stara się wzmocnić swojego konkurenta TikTok, Reels, i zachęcić użytkowników do spędzania więcej czasu w aplikacji. Główny kanał został wypełniony rekomendacjami algorytmicznymi, które mieszają się z postami znajomych i prawie wszystkie filmy teraz skieruje cię do Reels.

Oczywiście Instagram nie mieć zmienić kształt wokół wideo, ale jej firma macierzysta — właściciel Facebooka Meta — poszukuje zmian, które zwiększą liczbę użytkowników i retencję. Główny kanał aplikacji Facebook to teraz zastępowany z czymś podobnym do tych zmian na Instagramie, gdzie będzie mieszać więcej rekomendacji z materiałami Twoich znajomych.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!