Forspoken to klapa sprzedaży, Square Enix powołuje się na „trudną” reakcję krytyczną, rozwiązanie Dev StudioWedług Square Enix Outline of Results Briefing z lutego 2023 r., wyniki sprzedaży Forspoken są niższe niż oczekiwano.

Prezes firmy Square Enix, Yosuke Matsuda, stwierdził: „Recenzje „Forspoken”, którą wydaliśmy 24 stycznia 2023 r., były wyzwaniem. Jednak gra otrzymała również pozytywne opinie na temat jej funkcji akcji, w tym możliwości parkour i walki, więc przyniosło wyniki, które doprowadzą do poprawy naszych możliwości tworzenia innych gier w przyszłości.To powiedziawszy, jego sprzedaż była słaba i chociaż wydajność nowych tytułów z datami premiery w lutym i marcu będzie ostatecznym wyznacznikiem, widzimy znaczne ryzyko spadku naszych zysków za rok obrotowy 2023/3.”

Luminous Productions, twórca Forspoken, rozpada się i zostaje włączony do większej grupy deweloperskiej Square Enix.
Yosuke Matsuda, prezes i dyrektor przedstawicielski Square Enix, ma ustąpić ze swojej funkcji później w 2023 roku. Jego następca został już wybrany. Takashi Kiryu, dyrektor generalny działu planowania korporacyjnego w Square Enix Holdings, został mianowany ewentualnym następcą.
Square Enix restrukturyzuje swój zespół zarządzający w odpowiedzi na szybko zmieniającą się sytuację gospodarczą w branży gier wideo.

Forspoken śledzi podróż Freya, młodego nowojorczyka przetransportowanego do pięknej i okrutnej krainy Athia. W poszukiwaniu drogi do domu Frey musi wykorzystać swoje nowo odkryte magiczne zdolności, by przemierzać rozległe krajobrazy i walczyć z potwornymi stworzeniami.
Dostępne teraz jako czasowa ekskluzywność dla platform Playstation 5 i PC/Steam.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wraz z remake’iem Resident Evil 4 survival horror zatoczył koło

W 1996 roku oryginał Resident Evil pojawił się na PlayStation — sterowanie czołgiem, stałe kąty kamery, kampowe jednolinijki i wszystko. ...

HP Leads in Hybrid Work with Future‐Ready Portfolio

Today at the Amplify Partner Conference, HP Inc. announced new products and solutions to usher in the next era of hybrid work for...

Teorie Legend of Zelda’s Zonai powracają po nowym zwiastunie TOTK

Rzeka Floria łagodnie wije się wokół Faron Grasslands, wodnej przepaści, którą trzeba pokonać, zanim dotrze się do Ruin Zonai. Wspomniane...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!