Trasy Apple Maps EV rozszerzają się o Porsche Taycan


Porsche jest drugim producentem pojazdów elektrycznych, który oficjalnie przyjmuje obsługę wyznaczania tras pojazdów elektrycznych w Apple Maps. Oznacza to, że kierowcy Porsche Taycan mogą teraz korzystać z Apple Maps za pośrednictwem CarPlay, sygnalizując ciągłe zaangażowanie Porsche w CarPlay jako inne producenci samochodów porzucają platformę Apple.

Trasy Apple Maps EV rozszerzają się o sekundę

Najpierw jabłko zapowiedziane wsparcie dla wyznaczania tras pojazdów elektrycznych w Mapach Apple na WWDC 2020, mówiąc, że na początek współpracuje z Fordem i BMW. funkcja ostatecznie zadebiutował dla kierowców Forda Mustanga Mach-E w zeszłym roku, dzięki czemu Mach-E był pierwszym samochodem elektrycznym zintegrowanym z Apple Maps. BMW jeszcze nie ogłosiło wsparcia, mimo że jest reklamowane przez Apple jako partner startowy.

Teraz Porsche ogłosiło, że kierowcy Taycana mogą teraz skorzystać z obsługi wyznaczania tras Apple Maps EV. W komunikacie prasowym zapowiadającym tę funkcję Porsche wyjaśniło, że chociaż oferuje własne oprogramowanie do planowania ładowania, wyznaczanie tras Apple Maps EV daje kierowcom inny sposób na zrobienie tego.

Każdy Taycan jest wyposażony w Porsche Charging Planner, który optymalizuje postoje na podstawie przewidywanego stanu naładowania (SOC) po przyjeździe, warunków na drodze i średniej prędkości. Ponieważ jednak kierowcy wchodzą w interakcje ze swoimi pojazdami na wiele sposobów, w tym Apple Maps EV Routing oferuje większy wybór w konfigurowaniu podróży.

Oznacza to, że gdy Twój iPhone jest podłączony do CarPlay, Apple Maps będzie śledzić poziom naładowania Twojego samochodu i zapewniać szczegółowe wskazówki nawigacyjne dotyczące podróży. Obejmuje to, czy musisz się zatrzymać, aby naładować, a także czas ładowania. Po przybyciu do miejsca docelowego wyświetli się również szacunkowa opłata.

Apple Maps bierze pod uwagę wiele różnych czynników, aby określić, kiedy i jak często należy ładować. Obejmuje to dostępność ładowarek, prędkość tych ładowarek, poziomy wysokości, prędkość jazdy i inne. Następnie automatycznie wstawi przystanki ładowania wzdłuż Twojej trasy.

Reklama

Dodatkowo, jeśli jedziesz, aż poziom naładowania będzie zbyt niski, Apple Maps przedstawi alternatywną trasę do najbliższej stacji ładowania. Obejmuje to również obsługę tras nawigacji z wieloma przystankami, która jest funkcją dodaną w iOS 16 w zeszłym roku.

Porsche twierdzi, że wyznaczanie tras Apple Maps EV dla właścicieli Taycana jest teraz dostępne w najnowszej wersji Aplikacja My Porsche w App Store.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak uzyskać bezpieczeństwo kwantowe iMessage

Apple ogłosiło poważną aktualizację zabezpieczeń dla iMessage – ochronę przed komputerami kwantowymi. Przeczytaj dalej, jak zapewnić bezpieczeństwo kwantowe iMessage na swoim iPhonie,...

AT&T przeprasza za awarię i twierdzi, że jej sieć znów jest w pełni sprawna

Dziś po południu AT&T potwierdziło, że przywróciło świadczenie usług mobilnych poważna awaria co zakłóciło działanie sieci dla klientów w całych Stanach Zjednoczonych przez...

Wszystkie Spider-Women Madame Web mają całkowicie szalone historie

Pani Web'S słabe początkowe wyniki w kasie sugeruje, że niewiele osób chce go zobaczyć w teatrze, nie mówiąc już o mówieniu...
Advertisment