Gdzie w EMS jest Archie w Destiny 2?


Archiego wraca do Przeznaczenie 2 z wycieczką do ERZ po 7 maja 2024 r cotygodniowy reset.

To najnowszy z serii „Gdzie w systemie jest Archie” Zadania następujące po W Światło aktualizacja — które są rozłożone tydzień po tygodniu w okresie poprzedzającym Ostateczny kształt.

Uwaga: to zadanie wygasa 14 maja cotygodniowy reseti zostanie zastąpione inną misją Archiego w nowej lokalizacji. Pod warunkiem, że ukończysz każdy Archie Quest przed przybyciem Ostateczny kształtdostaniesz w swoje ręce shader Blue Steel, a historia wszystkich zadań Archiego będzie dostępna od 4 czerwca.


Jak zacząć „Gdzie w EMS jest Archie?” w Przeznaczeniu 2

Aby rozpocząć najnowsze zadanie „Gdzie jest Archie”, udaj się do Aneksu Wieży i znajdź ślady stóp. Na przyszłość, tutaj znajdziesz początek każdego tygodnia Archiego.

Reklama

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Do tej lokacji możesz dotrzeć korzystając z najbardziej wysuniętego na południowy zachód punktu szybkiej podróży, a następnie podążając korytarzem prosto. Odciski łap pojawią się na półce po prawej stronie.

Zbadaj ślady i idź porozmawiać z Adą-1 (znajdującą się w załączniku naprzeciwko), aby rozpocząć najnowsze zadanie.

Ada i początek Gdzie w EMS jest Archie?  zadanie w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Teraz udaj się do EMS i porozmawiaj ze sprzedawcą Devrimem Kaya w jego zwykłym miejscu w kościele Trostland. Po zakończeniu rozpoczyna się wyszukiwanie.


Wszystkie lokalizacje Archie EDZ

Oto, gdzie znaleźć Archiego w EMS, wskazówka po wskazówce.

Archie słyszał o jakichś piórach za kominkiem. Ma nadzieję znaleźć lokalizację świecącego ptaka

Pierwsza wskazówka dotyczy kominka niedaleko miejsca pobytu Devrima. Kieruj się na wschód od kościoła w Trostland, a na rogu zobaczysz ten budynek.

Patrząc na zniszczony budynek w Trostland w EMS

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Gracze Destiny 2 przez długi czas będą pamiętać to miejsce jako kluczową lokalizację w grze Zadanie Hawkmoon — do czego odnosi się świecący ptak we wskazówce.

Odciski łap przed kominkiem w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Wskocz na drugie piętro tego budynku, aby znaleźć odciski łap przed kominkiem. Zbadaj sprawę, aby zdobyć kolejną wskazówkę.

Ekran mapy w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Na szczęście następne miejsce nie jest zbyt daleko.


„Archie usłyszał, że Strażnicy zajęli się nowym, ciekawym hobby zwanym „łowieniem ryb” i poszli to sprawdzić

Znajdziesz tę lokalizację na południowym wybrzeżu Obrzeży. Najłatwiej to znaleźć, udając się do punktu szybkiej podróży Winding Cove, a następnie udaj się wzdłuż wybrzeża na wschód do następującego punktu na mapie:

Ekran mapy w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Zbadaj odciski łap, aby znaleźć kolejną wskazówkę.

Odciski łap przy linii brzegowej w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Czas znaleźć duży statek.


„Archie usłyszał o „statku pełnym czołgów i kosmicznych nosorożców” i postanowił sprawdzić lokalizację

Ta wskazówka odnosi się do Skydock IV, który znajduje się w północno-zachodniej części EMS. Skorzystaj z punktu szybkiej podróży Sunken Isle, po czym skieruj się w stronę wnętrza ogromnego statku na zachodzie.

Ekran mapy w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Tuż przed wejściem na właściwy statek dostrzeżesz odciski łap.

Wejście na statek w Skydock IV w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Zbadaj ostatnią wskazówkę.

Odciski łap na ziemi w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Czas udać się do Poza Światłem ulubiony, Ciemny Las.


„Ostatni przystanek Archiego. Słyszał, jak niektórzy Strażnicy rozmawiali o „miejscu, w którym odzyskaliśmy Światło” i kilku fajnych, pływających tam skałach

Aby uzyskać ostatnią wskazówkę, musisz najpierw udać się do The Sludge.

Ekran mapy w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Z punktu szybkiej podróży idź na zachód (trzymając się ściany po prawej stronie), a wkrótce zauważysz ścieżkę prowadzącą na północ, prowadzącą przez strumień do kilku jaskiń.

Strumień wypływający z niektórych jaskiń w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Podążaj wzdłuż wody, aż natkniesz się na zakłócacz. Blokuje Ci drogę i posiada ikonkę na ekranie, więc nie możesz jej przeoczyć.

Za zakłócaczem w Ciemnym Lesie w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Zbadaj bazę, aby wyłączyć zakłócacz. Spowoduje to otwarcie portalu Taken. Wskocz do środka. Teraz powtarzasz ten proces — odnajdujesz i wyłączasz zakłócacze, po drodze walczysz z wrogami lub ich unikasz — aż dotrzesz do areny z Archiem i garstką wrogów.

Archie uwięziony w bańce otoczonej przez wrogów w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Celem jest pokonanie osłoniętego Centuriona. Jeśli obrażenia będą wystarczające, w trybie online pojawi się więcej zakłócaczy, które wymagają wyłączenia, zanim będzie można ponownie stoczyć walkę z Centurionem.

Kiedy już to zrobisz, Archie będzie wolny. Zaoferuj „wzmocnienie łapy” (słowa Bungie, nie nasze — nie możemy sobie tego przypisać), a następnie ponownie odwiedź Adę w Wieży, aby ukończyć zadanie.

Pieszcząc Archiego na końcu Gdzie w EMS jest Archie?  zadanie w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon

Oraz 10 Trofeów za Odwagę — przydatne, by zdobyć więcej Odważna broń — otrzymasz także kubek Devrina. To, czy je utrzymasz, zależy od Ciebie!

Otrzymanie nagrody w postaci ulubionego kubka Devrima od Ady w Destiny 2

Zdjęcie: Bungie przez Polygon


Pamiętaj, że w przyszłym tygodniu pojawi się kolejne zadanie „Gdzie jest Archie”. cotygodniowy reset. Do tego czasu, jeśli szukasz więcej atrakcji w aktualizacji Into the Light, możesz się tym zająć Szefowie Panteonukompletny “Szept“, znajdować Lokalizacje Oraclei ulepsz Szept Robaka za pomocą Przejęte zarazy.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment