Peacemaker naprawdę wie, jak istnieć w kinowym wszechświecie


Warner Bros. zrobił wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że Jamesa Gunna Oddział samobójców nie był postrzegany jako bezpośrednia kontynuacja Davida Ayera Legion samobójców chociaż tak właśnie było. W przypadku Nowy HBO Max Rozjemca seria spinoff, jednak studio przyjmuje znacznie inne podejście do rozwiązywania powiązań między jej raczej niechlujny filmowy wszechświat.

Stało się to powszechne w serii spinoff o superbohaterach, informowanej o wydarzeniach z wielkich filmów o superbohaterach — najnowszej partii Marvela Seria Disney Plus wszystkie przychodzą mi na myśl — tańczyć wokół konkretnych szczegółów tego, jak pasują do większego obrazu do mniej więcej połowy sezonu. Chociaż zwykle można wywnioskować, że tego rodzaju pokazy są rozgrywane po wydarzeniach z poprzedzających je funkcji, mają one tendencję do myślenia o tych szczegółach tylko do pewnego momentu i w sposób abstrakcyjny, dopóki nie będą w stanie wygodnie być wciągnięto na pierwszy plan w połowie sezonu, aby uzyskać emocjonalny wpływ. Oczywistym powodem tego jest to, że wytwórnie chcą, aby ich programy towarzyszące przypominały historie, które mogą stać same w sobie i nie chcą, aby publiczność była przestraszona, jeśli nie widzieli każdego projektu w ramach franczyzy. Ale to podejście do budowania świata często odbywa się kosztem pokazów, które wydają się być nieco nie na miejscu i w czasie, lub jakby nie wiedziały, jak uznać ważne wydarzenia, o których ich bohaterowie powinni mówić.

Podczas gdy Warner Bros. prawdopodobnie miał takie obawy… Rozjemca ponadto pierwszy odcinek serialu natychmiast nawiązuje połączenia z Oddział samobójców z poziomem prostoty, który jest odświeżający i czymś, co więcej z tych programów może chcieć rozważyć. Zanim Rozjemca prawidłowo się uruchamia, faktycznie otwiera się z pełnym podsumowaniem Oddział samobójców który włącza się w nieco ponad minutę i wykonuje zadziwiająco solidną robotę, przyspieszając cię w kilku kluczowych postaciach i momentach z filmu.

Z samego podsumowania nie wynika od razu, który z nich? Oddział samobójcówwątki narracyjne Rozjemca zamierza odebrać. Ale to, co jest bardzo jasne, to to, jak czas Peacemakera, który pracował dla Amandy Waller, wpłynął na jego niedaleką przyszłość. Warto zastanowić się, czy Warner Bros. czuliby się komfortowo, dając Oddział samobójców leczenie „wcześniej włączone”, gdyby film nie miał premiery w HBO Max zeszłego lata z powodu trwającej pandemii COVID-19. Dopóki Oddział samobójców miał też premierę kinową — wraz z resztą Warner Bros. Plan wydawniczy w 2021 r. — opuszczenie dnia i daty w usłudze przesyłania strumieniowego wzbudziło w zeszłym roku obawy i obawy, ponieważ reżyserzy i kinomani narzekali na to, co ta strategia może zwiastować dla przyszłości branży. W połączeniu z obawami o to, jak strumieniowanie może zaszkodzić kinom, powszechnie sugerowano, że każdy film, który miał być premierowy na platformie strumieniowej, był tworzony nie tylko dzięki temu, że istniał obok treści pierwotnie stworzonych do wyświetlania w tych usługach.

Podczas gdy studia mają oczywiście motywację finansową, aby w ten sposób umieszczać swoje funkcje na piedestale, może to działać przeciwko ich interesom, gdy ich połączone franczyzy staną się tak duże, jak te, które zbudowali Warner Bros. i Marvel. Chociaż Marvel nadal wydaje się, że nie zawsze jest pewien, o czym rozmawiać Avengers: Koniec gry w sposób, który wydaje się organiczny i interesujący, Warner jest w nieco innej sytuacji, po prostu dlatego, że nie miał jeszcze tego rodzaju wielkiego wydarzenia, i Rozjemca to pierwsza seria spinoffów o superbohaterach na żywo.

Czy uścisk dłoni między Oddział samobójców oraz Rozjemca w końcu uwzględnienie sukcesu pierwszego sezonu serialu nie jest jeszcze jasne, ale jest to rodzaj ruchu, który studio może chcieć rozważyć więcej w przyszłości, ponieważ nadal wydaje funkcje zarówno teatralne, jak i na HBO Max.

Reklama

Rozjemca jest teraz transmitowany na HBO Max, a nowe odcinki pojawiają się w każdy czwartek.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...

Błąd Safari 15 może ujawnić Twoją ostatnią aktywność przeglądania i osobiste identyfikatory

Błąd w Safari 15 może ujawnić Twoją aktywność przeglądania, a także ujawnić niektóre dane osobowe powiązane z Twoim kontem Google, według...

Podobno Intel „Raptor Lake” ma znacznie zwiększać rozmiar pamięci podręcznej

Oczekuje się, że duże pamięci podręczne na matrycy będą głównym czynnikiem wpływającym na IPC i wydajność gier. Nadchodzący procesor AMD Ryzen 7...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!