Nowy przycisk przechwytywania w iPhonie 16: wszystko, co wiemy


Podczas gdy w iPhonie 15 Pro dodano przycisk akcji, według doniesień cała linia iPhone’a 16 otrzyma w tym roku zupełnie nowy „przycisk przechwytywania”. Zapewni to użytkownikom nowy sposób szybkiego robienia zdjęć aparatem w iPhonie 16, z kilkoma dodatkowymi bonusami. Oto wszystko, co wiemy do tej pory

Konstrukcja przycisku przechwytywania w telefonie iPhone 16

The Przycisk przechwytywania podobno pojawi się w całej gamie iPhone’a 16. Dotyczy to iPhone’a 16, iPhone’a 16 Plus, iPhone’a 16 Pro i iPhone’a 16 Pro Max.

Według wiele różnych Rysunki CAD i fikcyjne jednostki, przycisk Przechwytuj iPhone’a 16 będzie znajdować się po prawej stronie telefonów. Stanie w tym samym miejscu, w którym znajduje się obecnie antena mmWave 5G w Stanach Zjednoczonych.

Chociaż spekulowano, że przycisk Capture w iPhonie 16 może mieć konstrukcję pojemnościową, najnowsze raporty sugerują, że tak nie jest. Zamiast tego przycisk przechwytywania będzie miał konstrukcję mechaniczną, która fizycznie wciska się i wysuwa.

Jednakże, Informacja ma poinformował, że powierzchnia przechwytywania będzie wrażliwy na dotyk. Użytkownicy iPhone’a 16 będą rzekomo mogli przesuwać palcem w lewo i w prawo po powierzchni przycisku Przechwytuj, aby powiększać i pomniejszać. Informacja mówi również, że użytkownicy będą mogli „wyostrzać obrazy, naciskając lekko przycisk, i uruchamiać migawkę, naciskając mocniej przycisk”.

Reklama

Wersja 9to5Mac

Nie przekonałem się do pomysłu dedykowanego „przycisku przechwytywania”, kiedy po raz pierwszy pojawiły się plotki o jego zastosowaniu w iPhonie 16. Jednak plotki na temat gestów machnięcia sprawiają, że wydaje się on nieskończenie bardziej przydatny.

W pewnym sensie to także mnie do tego powraca dni inteligentnego etui z baterią do iPhone’a który miał wbudowany przycisk przechwytywania kamery. To były dobre czasy.

Co sądzisz o plotkach na temat przycisku przechwytywania w iPhonie 16? Daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Oferty z okazji Dnia Pamięci Apple 9to5Mac

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci są już dostępne. Zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci, a to oznacza, że ​​śledzimy więcej...

IRDM przedstawia dyski SSD M.2-2230 z serii Pro Nano do przenośnych konsol do gier

IRDM, europejska marka pamięci komputerowych przeznaczona dla graczy i entuzjastów, należąca do Wilk Elektronik SA, z dumą wprowadza do swojej oferty najnowszy produkt...

Abonenci Canal+ mogą teraz bezpłatnie oglądać Apple TV+ w aplikacji Apple TV

Nieco ponad rok temu Apple ogłosił przełomową transakcję z francuskim dostawcą telewizji kablowej Canal+, który jest dostępny w pakiecie AppleTV+ treści bez dodatkowych...
Advertisment