Lokalizacja i przedmioty Destiny 2 Xur, 14-18 stycznia


Cotygodniowy sprzedawca egzotycznych przedmiotów, Xur, przebywa w losowych miejscach na całym świecie Destiny. w Przeznaczenie 2, może pojawić się na całej mapie, a także wewnątrz Wieży. W tym tygodniu Xur znajdziecie w EDZ, stojąc na blef z widokiem na Kręta Zatoka.

Reklama

Obraz: Bungie przez Polygon

Inwentarz Xura w tym tygodniu składa się z następujących elementów:

 • Słodki interes, karabin automatyczny: 29 legendarnych odłamków
 • Kamizelka Gwisin, skrzynia Łowcy: 23 Legendarne Odłamki
 • Armamentarium, skrzynia Tytana: 23 legendarne odłamki
 • Vesper of Radius, skrzynia czarnoksiężnika: 23 legendarne odłamki
 • Egzotyczny engram: 97 legendarnych odłamków (możesz teraz kupić drugi za pomocą egzotycznego szyfru)
 • Zadanie Egzotyczny szyfr: za darmo

Od Sezonu Zaginionych Xur sprzedaje również kolekcję starych zbroi i broni — podobnych do Banshee-44 i Ada-1. Zazwyczaj te przedmioty są trudne do znalezienia i pochodzą z dawno minionych sezonów. Każdy przedmiot (zbroja lub broń) kosztuje tylko 1000 migotów i 50 legendarnych odłamków.

Legendarny ekwipunek Xura w tym tygodniu składa się z następujących elementów:

 • Karabin Jian 7, Karabin pulsacyjny łuku
 • Rewolwer Siódmy Serafin Oficer, kinetyczna armata ręczna
 • Fałszywe obietnice, karabin automatyczny Kinetic
 • Vertex Timelines, karabin termojądrowy Solar
 • Siódmy Seraph CQC-12, strzelba solarna
 • Siódma piła Seraph, karabin maszynowy Arc
 • Swarm of the Raven, granatnik Pustki
 • Prawy zestaw zbroi

Przedmioty Xura spadają na podobnym poziomie mocy jak twoja postać.

Słodki Biznes

Słodki Biznes to piękny egzotyczny minigun, którego możesz użyć w swoim slocie Kinetic. Egzotyczny atut, Dzień wypłaty, pozwala na trzymanie w broni 150 nabojów i zapewnia dużą celność, gdy jest wystrzeliwana z biodra. ten Czas Biznesu profit zwiększa zasięg i szybkostrzelność broni po przytrzymaniu spustu. Jako bonus, każda amunicja kinetyczna, po której przejdziesz, zostanie natychmiast załadowana do klipu, jeśli czas biznesowy jest aktywny.

Sweet Business jest zabawny jak diabli w użyciu, ale nie do końca „meta”. Nie będziesz używać tego pistoletu do nocnych szturmów, nalotów ani żadnych innych poważnych treści. Ale to absolutny odlot i zalecamy, aby go wybrać tylko po to, by dobrze się bawić na całym świecie.

Kamizelka Gwisin

Kamizelka Gwisin to nowa skrzynia Łowcy z Opuszczony ekspansja. Jego główna zaleta, Wędrujący zabójca, zwraca super energię po zabójstwie i ponownym wejściu w ukrycie. To potężny egzotyczny PvP. Podnieś go, jeśli wolisz biegać i ciąć niż gracze Shadowshot.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera łącznie 66 statystyk.

Uzbrojenie

ten Uzbrojenie to dość prosty element na klatkę piersiową. Jego egzotycznym atutem jest I jeszcze jedna rzecz, co powoduje, że otrzymujesz kolejny ładunek granatu niezależnie od używanej podklasy. Ten atut jest świetny — albo byłoby, gdyby Striker Titans nie miał już dwóch granatów. Inne podklasy Tytanów mają znacznie słabsze granaty i lepsze egzotyki w Hallowfire Heart i Mask of the Quiet One.

Jednak Armamentarium jest nadal świetną klatką piersiową do zdobycia, jeśli nie lubisz tych innych egzotyków lub jeśli chcesz uruchomić inne drzewo Striker. Jeśli lubisz Tytanów i granaty, powinieneś przynajmniej wybrać ten.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera łącznie 67 statystyk.

Nieszpory promienia

ten Nieszpory promienia to kawałek klatki piersiowej Czarnoksiężnika z Klątwa Ozyrysa. Egzotyczny atut, Planetarny potok, powoduje, że fala uderzeniowa eksploduje, gdy umieszczasz szczelinę. Twoja Szczelina ładuje się również znacznie szybciej, gdy jesteś otoczony przez wrogów.

Wszystko to brzmi całkiem fajnie, ale niestety Vesper of Radius jest przyćmiony przez tak wiele innych Warlock Exotics, że bardzo trudno jest dostrzec sytuację, w której Vesper of Radius jest twoim najlepszym napierśnikiem. Jeśli nie jesteś kolekcjonerem, pomiń to.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera 64 statystyki.

Zadanie Egzotyczny szyfr

Zadanie Egzotyczny szyfr Xur

Obraz: Bungie przez Polygon

Rozpoczęcie w Poza światłem, Xur ma nowe zadanie związane z egzotycznym szyfrem. Egzotyczny szyfr pozwala kupić stare przedmioty egzotyczne w kiosku Monuments to Lost Light w wieży. Będziesz potrzebować tych przedmiotów i kilku innych walut, aby odebrać przedmioty egzotyczne, takie jak dziedzic pozorny i prawda.

W tym tygodniu Xur chce, abyś ukończył 21 szturmów lub wygrał mecze Tygla lub Gambitu. Po ukończeniu zadania zdobędziesz egzotyczny szyfr, którego możesz używać w dowolny sposób.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Arctic przedstawia wentylatory P14 RGB i P14 A-RGB

ARCTIC, jeden z wiodących producentów niskoszumowych chłodnic i komponentów do komputerów PC, rozszerza portfolio wentylatorów RGB o 140 mm warianty serii P z...

Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu

Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży...

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!