Noctua przedstawia chłodnicę procesora linii Redux i drugi zestaw wentylatorówNoctua zaprezentowała dziś NH-U12S redux, pierwszy cooler CPU w swojej linii produktów Redux. Zgodnie z duchem linii redux, NH-U12S redux wykorzystuje sprawdzoną koncepcję oryginalnego, wielokrotnie nagradzanego NH-U12S i redukuje ją do podstawowego rdzenia: cichej, wysokiej jakości chłodnicy 120 mm z usprawnionymi akcesoriami, która jest wysoce kompatybilny, łatwy w instalacji i dostępny w przystępnej cenie. Dzięki zestawowi drugiego wentylatora NA-FK1 reduktor NH-U12S można rozbudować do konfiguracji z dwoma wentylatorami typu push / pull w celu dalszej poprawy wydajności.

„Nasze wentylatory z linii Redux zyskały doskonałą reputację dzięki zapewnianiu zaufanej jakości Noctua bez rozbijania banku” – mówi Roland Mossig (CEO Noctua). „Dziś z dumą prezentujemy naszą pierwszą linię chłodnicy procesora z linii Redux, która robi dokładnie to samo. Jesteśmy przekonani, że redux NH-U12S będzie idealnym wyborem dla każdego, kto zawsze chciał mieć radiator Noctua, ale nie mógł. całkiem uzasadnia inwestycję ”.

NH-U12S redux to usprawniona, przystępna cenowo wersja kultowego NH-U12S, która stała się punktem odniesienia dla smukłych, wysoce kompatybilnych 120-milimetrowych chłodnic CPU. Wersja Redux wykorzystuje ten sam sprawdzony układ radiatorów, który gwarantuje 100% kompatybilność z wysokimi modułami RAM, a także doskonałą obudowę i kompatybilność z PCIe. Dzięki popularnemu wentylatorowi NF-P12 redux-1700 PWM, który obsługuje automatyczną kontrolę prędkości przez płytę główną, zapewnia wysoką wydajność pod obciążeniem i pracuje bezgłośnie na biegu jałowym. Jednocześnie renomowany, profesjonalny system mocowania SecuFirm2 firmy Noctua i wstępnie nałożona pasta termoprzewodząca NT-H1 sprawiają, że montaż jest dziecinnie prosty. Wsparty zaufaną 6-letnią gwarancją producenta Noctua, NH-U12S redux to inteligentny, niedrogi wybór dla cichej, wysokiej jakości chłodnicy 120 mm.

Podobnie jak w przypadku droższych chłodnic Noctua, przyszłe zestawy modernizacyjne do montażu reduktora NH-U12S będą dostarczane bezpłatnie, jeśli jest to technicznie możliwe, dzięki czemu będzie to bezpieczna inwestycja długoterminowa.

Użytkownicy, którzy chcieliby jeszcze bardziej poprawić wydajność chłodzenia reduktora NH-U12S, mogą to zrobić dzięki nowo wprowadzonemu, opcjonalnemu zestawowi NA-FK1, który zawiera drugi wentylator NF-P12 redux-1700 PWM, zaciski wentylatora, podkładki antywibracyjne, kabel Y i adaptery o niskim poziomie hałasu. Modernizując chłodnicę do konfiguracji z dwoma wentylatorami typu push / pull, NA-FK1 umożliwia osiągnięcie jeszcze lepszej wydajności lub zmniejszenie poziomu hałasu dzięki dwóm wentylatorom pracującym z niższymi prędkościami.

Sugerowane ceny detaliczne
Sugerowane ceny detaliczne producenta to 49,90 EUR / USD za redukcję NH-U12S i 16,90 EUR / USD za NA-FK1.

Dostępność
Zarówno chłodzenie procesora, jak i drugi zestaw wentylatorów są dostępne od dziś w oficjalnych sklepach Amazon firmy Noctua.

Reklama

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź strony produktów Redukcja NH-U12S i NA-FK1.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rockstar potwierdza, że ​​w chwili premiery nie będzie GTA 6 dla graczy na PC

Rockstar Games oficjalnie wypuściło zwiastun Grand Theft Auto 6 (lub VI), który gromadzi miliony fanów serii GTA. Jednak w momencie premiery gra...

Wywiad z CIO: Jarrod Phipps, Holman

Jarrod Phipps, CIO w firmie Holman, twierdzi, że praca dla specjalisty z branży motoryzacyjnej obejmuje wszystko wyzwanie przywódcze. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu technologicznemu...

YouTuber skazany na karę więzienia za umyślne rozbicie samolotu

Według biura prokuratora USAJacob planował celowo wyskoczyć ze swojego samolotu i sfilmować siebie, jak spada na spadochronie na ziemię podczas samodzielnego lotu 24...
Advertisment