Dostępna jest aktualizacja zabezpieczeń programu iTunes w systemie Windows


Pamiętacie iTunes? Chociaż został wycofany wiele lat temu na macOS, wersja dla systemu Windows przetrwała do dziś. A jeśli należysz do osób, które nadal mają zainstalowany iTunes na swoim komputerze, dostępna jest aktualizacja zawierająca ważną poprawkę zabezpieczeń.

iTunes dla Windows zaktualizowany o poprawkę zabezpieczeń

W środę Apple wypuściło iTunes 12.13.2 dla użytkowników systemu Windows. Według firmy na jej stronie poświęconej bezpieczeństwuaktualizacja naprawia exploit, który może doprowadzić iTunes do „nieoczekiwanego zakończenia działania aplikacji lub wykonania dowolnego kodu”. Apple twierdzi, że problem „rozwiązano poprzez ulepszone kontrole”.

Chociaż Apple nadal regularnie aktualizuje iTunes w systemie Windows za pomocą poprawek zabezpieczeń, minęło już trochę czasu, odkąd do oprogramowania dodano jakiekolwiek nowe funkcje.

Wcześniej w tym roku, Firma Apple oficjalnie wprowadziła na rynek samodzielne aplikacje Apple Music i Apple TV dla systemu Windows po udostępnieniu ich w wersji beta. Dostępna jest również aplikacja przeznaczona do zarządzania urządzeniami z systemem iOS, na przykład do tworzenia kopii zapasowych i przywracania oprogramowania. Mimo to nadal nie ma możliwości korzystania z Apple Podcasts w systemie Windows bez iTunes.

Jeśli masz zainstalowany iTunes na komputerze z systemem Windows, upewnij się, że zainstalowałeś najnowszą dostępną wersję. Aby to zrobić, otwórz iTunes, kliknij menu Pomoc, a następnie wybierz opcję Sprawdź aktualizacje. Jeśli zainstalowałeś iTunes za pośrednictwem sklepu Microsoft Storenowa wersja aplikacji powinna zostać zainstalowana automatycznie.

Reklama

Przeczytaj także

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment