Halo Infinite: Czy możesz powtórzyć misje fabularne?


Aureola nieskończona”Kampania rozpocznie się 8 grudnia i nie będzie miała funkcji, która sprawiała, że ​​wcześniejsze gry były nieskończenie dostępne: możliwości powtarzania poszczególnych misji fabularnych. Szkoda, bo Aureola NieskończonyPoziomy to świetna zabawa — ale jest na to tylko jeden sposób: rozpoczęcie nowego zapisu.

Komplikacja pochodzi z pół-otwartego świata w Aureola nieskończona. Chociaż wszystkie misje odbywają się w kolejności liniowej, niektóre wymagają od gracza podróży przez różne regiony świata w celu oczyszczenia określonej sekwencji obszarów. Dobrą wiadomością jest to, że Aureola nieskończonaMapa jest otwarta przez większość gry: po oczyszczeniu obszaru lub ukończeniu misji fabularnej możesz wrócić do eksploracji. Tyle, że misje fabularne się nie uruchamiają. W niektórych przypadkach oznacza to, że w tych obszarach można znaleźć ukryte przedmioty po misja, ale nie dotyczy to wszystkich misji.

Konkretnie, Aureola nieskończonaPierwsze dwie misje odbywają się poza Zeta Halo i po zakończeniu nie ma powrotu do tych obszarów. Oznacza to, że wszystkie pominięte przedmioty kolekcjonerskie będą niedostępne, chyba że rozpoczynasz nowy zapis, aby powtórzyć te misje. Czaszki pozostaną zablokowane na koncie, więc nie znikną po rozpoczęciu nowego zapisu. Ale dla tych powtarzających się misji na zewnątrz pierwsze dwa, oznacza powtarzanie pełnej gry w kolejności.

Wcześniejsze gry Halo dawały graczom możliwość łatwego przechodzenia do różnych misji za pośrednictwem dedykowanego systemu menu. Ułatwiło to zmianę poziomu trudności i dodawanie czaszek: możesz szybko wskoczyć do swojej ulubionej misji. Bardzo lubiłem to robić, zwłaszcza w czasach kryzysu — szukając czegoś do zabawy, mogłem załadować ulubioną misję i zagwarantować dobrą zabawę. Wciąż jest wiele do zrobienia w Aureola nieskończona by przez jakiś czas zająć nawet najbardziej oddanych graczy, ale problem polega na tym, że misje fabularne są na tyle dobre, że ja chcieć grać je ponownie.

Przedstawiciel Microsoftu potwierdził firmie Polygon, że misji fabularnych nie da się powtórzyć. „Postgame daje ci możliwość dalszego eksplorowania szerszego środowiska, ale w przypadku misji takich jak dwie pierwsze, w których nie jesteś jeszcze na ringu, nie możesz odtworzyć z tego samego pliku zapisu” – powiedział przedstawiciel. „Będziesz w stanie zdobyć wszystkie pozostałe FOB, cele, [and] dzienniki dźwiękowe, ale główne misje fabularne się nie powtarzają.”

Dwa główne Aureola nieskończona funkcje, kampania w trybie współpracy i tryb Kuźni zostaną wydane w 2022 roku, później niż pierwotnie zamierzał deweloper. 343 Industries zrobiło jednak ogłosić w sierpniu że nie pojawiły się wraz z grą.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...

Twórcy Dream Daddy tworzą następny horror psychologiczny

Rogue Games i Game Grumps współpracowali przy tworzeniu wymarzony tato: Symulator randkowania z tatą w 2017 roku — gra, która początkowo...

Najlepsze oferty dzisiaj: Samsung Galaxy Tab S8, inteligentne monitory, urządzenia peryferyjne do gier i nie tylko

Źródło: Pocketnow Dzisiejsze najlepsze oferty ZAWARTOŚĆ BLISKO Samsung Galaxy Tab...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!