Google wymaga teraz od pracowników biurowych cotygodniowego wykonywania molekularnych testów COVID-19


Google będzie wymagać od każdego, kto udaje się do jednego z jej biur lub placówek w Stanach Zjednoczonych, aby otrzymał ujemny test molekularny na COVID-19, poinformowała pracowników w czwartek w notatka uzyskana przez CNBC. Pracownicy regularnie przychodzący do biura będą musieli poddawać się testom co tydzień, powiedziała dyrektor ds. Zdrowia Karen DeSalvo w notatce, a pracownicy zostali poproszeni o zgłoszenie stanu szczepień i nosić maski chirurgiczne w pomieszczeniach.

Rzecznik Google, Lora Lee Erickson, potwierdziła Pogranicze że obecnie wdrażana jest nowa tymczasowa polityka dotycząca COVID-19, zgodnie z którą „każdy, kto ma dostęp do naszych witryn w USA, przed przybyciem na miejsce powinien uzyskać niedawny negatywny test molekularny COVID-19” i że oferuje różne rodzaje testów bez żadnych kosztów .

Google oferuje bezpłatne testy w domu pracownikom pełnoetatowym i kontraktowym za pośrednictwem testów wymazów z nosa BioIQ opartych na PCR, powiedział Erickson, ale Bloomberg zgłoszone w tym tygodniu pracownicy pełnoetatowi mają również dostęp do testów molekularnych Cue Health, które mogą dać wyniki w ciągu zaledwie kilku minut. Z drugiej strony wykonawcom w szczególności oferowane są testy BioIQ wysyłane pocztą, zgodnie z tweet ze Związku Pracowników Alfabetu, co oznacza, że ​​muszą czekać dłużej na wynik. Erickson mówi nam, że niektórzy kontrahenci Google w centrach danych firmy mają dostęp do szybkich testów na miejscu przy użyciu maszyn Cue.

Zmiany pojawiają się, gdy liczba przypadków COVID-19 wzrosła w całym kraju i w miarę rozprzestrzeniania się wariantu omikron. Te nowe zasady uzupełniają wytyczne Google od grudnia wymaganie od pracowników zaszczepienia się lub ryzyka, że ​​zostaną zmuszeni do wzięcia urlopu i ostatecznie zostaną zwolnieni. Firma opóźniła obowiązkowy powrót do biura do pewnego momentu w tym roku w sierpniu.

W tym tygodniu Meta podniosła również swoje zasady zdrowotne dla pracowników, wymagając, aby każdy, kto wracał do swoich biur po otwarciu pod koniec marca, miał otrzymał dawkę przypominającą szczepionki.

Source link

Reklama
Reklama
Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu

Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży...

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...

Błąd Safari 15 może ujawnić Twoją ostatnią aktywność przeglądania i osobiste identyfikatory

Błąd w Safari 15 może ujawnić Twoją aktywność przeglądania, a także ujawnić niektóre dane osobowe powiązane z Twoim kontem Google, według...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!