Fallout: New Vegas Ultimate Edition za darmo podczas epickiej MEGA wyprzedaży w drugim tygodniu


Skarbiec znów jest otwarty, aw środku mamy… kolejne skarbce! W tym tygodniu naszą darmową grą jest Fallout: New Vegas Ultimate Edition, która słynie z pełnych skarbców. Możesz pobrać klasyczną postapokaliptyczną grę RPG od 11:00 25 maja 2023 do 11:00 1 czerwca.

W ramach rozdania w tym tygodniu mamy jeden bezpłatny miesiąc Discord Nitro, dzięki któremu możesz uzyskać dostęp do funkcji subskrypcji tej niesamowitej aplikacji przez ograniczony czas.

Oto najciekawsze wydarzenia z drugiego tygodnia Epic MEGA Sale.

Darmowa gra tydzień drugi
Fallout: New Vegas Ultimate Edition

Niespodzianka! Fallout: New Vegas jest już dostępne w Epic Games Store, a Edycja Ultimate jest bezpłatna przez ograniczony czas.

New Vegas zaczyna się od ciebie, kuriera, który zostaje okradziony i dostaje kulkę w głowę, zanim zostaniesz pochowany w płytkim grobie. Stamtąd robi się tylko bardziej pokręcony. Śledząc gang, który zostawił cię na pewną śmierć na pustyni, grając przeciwko sobie z różnych stron, podczas gdy ty decydujesz, kto powinien zwyciężyć, New Vegas to podejście Fallouta do klasycznego filmu o kowbojach. Ale to dopiero początek.

Z rozległym obszarem pustyni Mojave do odkrycia, zanim jeszcze postawisz stopę w tytułowym mieście, możesz wędrować po napromieniowanych zaroślach, odkrywając historie i zmieniając życie. Ale bądź ostrożny w postępowaniu z ludźmi (lub ghulami): Twoje wybory wpłyną na twoją reputację w ośmiu frakcjach i wielu osadach. Nie da się zadowolić wszystkich, a twoje działania mają trwałe konsekwencje.

Reklama

Oto przedsmak jednego. W miasteczku Novac Boone, były strzelec wyborowy, stracił żonę na rzecz porywacza. Prosi gracza, aby dowiedział się, kto to zrobił i poprowadził go do określonego obszaru, gdzie Boone ich zastrzeli. Jest tylko jedno prawidłowe rozwiązanie, ale można je pomylić, przypadkowo lub w inny sposób, i doprowadzić niewinnego mieszkańca do śmierci. Decyzja ta zmieni przebieg rozgrywki zarówno dla gracza, jak i mieszkańców miasteczka. Możesz zyskać lub stracić potencjalnego towarzysza, a nawet skazać całe miasto na makabryczny los.

Ale to tylko jeden z wielu. I to właśnie New Vegas robi najlepiej. Możesz wrócić po latach, zacząć od nowa, podejmując różne ryzyko i wzburzając pustynię jak burza piaskowa. Kiedy kurz opadnie, miej nadzieję, że to ty wciąż stoisz.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Opis przejścia Joniu Shrine i Ralis Channel Crystal w Zelda: TOTK

Sanktuarium Joniu znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa'S Lanaryu Wielka Wiosna region. Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć Sanktuarium Joniu...

Super Flower prezentuje zasilacze ATX 3.0 z serii Leadex VII na targach Computex

Super Flower, gigant w dziedzinie zasilaczy OEM, powraca do kanału sprzedaży detalicznej dla majsterkowiczów dzięki najnowszym, w pełni modułowym zasilaczom klasy premium z...

Apple potwierdza trwające spowolnienie FaceTime i awarię iMessage

Apple twierdzi, że zarówno FaceTime, jak i iMessage doświadczają dziś spowolnień i przestojów. Problem zaczął się kilka godzin temu i trwa. Apple wymienia...
Advertisment