Thunderbolts to najnowszy film Marvela, w który uderzy strajk scenarzystów


Filmowanie dla Błyskawicenadchodzący film Marvel Cinematic Universe skupiony wokół antybohaterów serii, został opóźniony z powodu trwającego strajku scenarzystów, Reporter z Hollywood I Termin ostateczny raport. Produkcja miała się rozpocząć w nadchodzących tygodniach w Atlancie, ale teraz nie oczekuje się, że rozpocznie się przed zakończeniem strajku.

Błyskawice to tylko najnowsza produkcja, na którą wpłynął trwający strajk Writers Guild of America. Związek reprezentujący około 11 500 pisarzy z branży filmowej, telewizyjnej i nie tylko rozpoczął strajk na początku tego miesiąca w sporze o wynagrodzenie w epoce coraz bardziej zdominowanej przez streaming. WGA stara się również uregulować wykorzystanie generatywnej sztucznej inteligencji w pokojach pisarzy.

Podobno wpłynęło to również na produkcję Blade

Wzdłuż Błyskawicepojawiły się doniesienia o wielu innych produkcjach Marvela, na które strajk miał wpływ. Wcześniej w tym miesiącu Reporter z Hollywood odnotowany że Ostrze ponowne uruchomienie z udziałem Mahershala Ali było pierwszym dużym filmem, w którym produkcja została zamknięta z powodu strajku (miała zostać wydana we wrześniu 2024 r., choć nie jest jasne, czy to się zmieni), a także pojawiły się doniesienia o zakłóceniach w programach telewizyjnych Marvela Daredevil: Narodziny na nowo I Cudowny człowiek.

Marvel nie jest jedynym studiem, które widzi wpływ uderzających pisarzy na swoje projekty. Notatki terminowe że programy telewizyjne zostały dotknięte bardziej niż filmy na tych wczesnych etapach strajku, a późne wieczorne talk-show należą do najbardziej znanych wczesnych ofiar. Dotknięte projekty obejmują Żółte kurtki, Dziwniejsze rzeczy, Odcięcie, hacki, i nadchodzące Gra o tron wersja telewizyjna Rycerz żywopłotu.

Błyskawice miał zostać wydany w lipcu 2024 r., choć nie jest jasne, czy to się zmieni w wyniku opóźnienia produkcji. W rolach Florence Pugh jako Yelena Belova, Sebastian Stan jako Winter Soldier, David Harbour jako Red Guardian, Wyatt Russell jako agent USA, Hannah John-Kamen jako Ghost, Olga Kurylenko jako Taskmaster i Julia Louis-Dreyfus jako Valentina Allegra de Fontaine. Jake Schreier jest przywiązany do reżyserii.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...

MSI prezentuje płyty główne z serii Z790 MAX na targach Computex z 5GbE i WiFi 7 w topowych modelach

MSI jest gotowe na gruntowne odświeżenie swojej linii płyt głównych Socket LGA1700, na czas dla procesorów Core „Raptor Lake Refresh”, które pojawią się...

Gigabyte Z790 Aorus Xtreme X zawiera wyświetlacz, w samą porę na odświeżenie Raptor Lake

Na targach Computex firma Gigabyte pokazała kilka zaktualizowanych wersji swoich płyt głównych Z790, w których oba modele otrzymały trochę dodatkowego blasku, ale także...
Advertisment