Dyrektor generalny firmy NVIDIA, Jensen Huang, wygłosi przemówienie przed targami COMPUTEX 2024


W obliczu rewolucji w zakresie sztucznej inteligencji, która objęła branże warte biliony dolarów na całym świecie, założyciel i dyrektor generalny firmy NVIDIA, Jensen Huang, wygłosi przemówienie programowe przed targami COMPUTEX 2024 w Tajpej, przedstawiając przyszłość ekosystemu sztucznej inteligencji. Wydarzenie, które odbędzie się 2 czerwca w Narodowym Centrum Sportowym Uniwersytetu Tajwanu, rozpocznie się przed targami COMPUTEX zaplanowanymi na 3–6 czerwca w centrum wystawowym Taipei Nangang. Przemówienie programowe będzie transmitowane na żywo o godzinie 19:00 czasu tajwańskiego (4:00 czasu polskiego) w niedzielę 2 czerwca, a powtórka będzie dostępna na stronie NVIDIA.com.

Z ponad 1500 wystawcami z 26 krajów i spodziewaną publicznością wynoszącą 50 000 uczestników, COMPUTEX jest jednym z najważniejszych wydarzeń technologicznych na świecie. Od dawna prezentuje tętniący życiem ekosystem technologiczny zakotwiczony na Tajwanie i stał się platformą startową dla najnowocześniejszych systemów wymaganych do globalnego skalowania sztucznej inteligencji. Jako lider w dziedzinie sztucznej inteligencji, NVIDIA nadal rozwija i rozwija ekosystem sztucznej inteligencji. W ubiegłym roku przemówienie programowe i wystąpienia Huanga na konferencjach prasowych partnerów były przykładem roli firmy NVIDIA w pomaganiu partnerom w rozwoju technologii.

Partnerzy ci zaczną obowiązywać w tym roku.

Partnerzy NVIDIA, w tym Acer, ASUS, Asrock Rack, Colourful, GIGABYTE, Ingrasys, Inno3D, Inventec, MSI, Palit, Pegatron, PNY, QCT, Supermicro, Wistron, Wiwynn i Zotac, przedstawią nowe produkty wykorzystujące technologię NVIDIA.

Oprócz wystawy i demonstracji Marc Hamilton, wiceprezes ds. architektury rozwiązań i inżynierii w firmie NVIDIA, wystąpi na forum TAITRA, kluczowym segmencie targów COMPUTEX poświęconym nowatorskim dyskusjom na temat technologii.

W ramach forum „Let’s Talk Generative AI” Hamilton wygłosi swoje wystąpienie zatytułowane „Infra Build Train Go” 5 czerwca w godzinach 10–10:30 w 701 Conference Room, 7F, Taipei Nangang Exhibition Centre Hall 2.

Szczyt AI firmy NVIDIA
Po przemówieniu przewodnim Szczyt NVIDIA AI, który odbędzie się 5 czerwca w Grand Hilai Taipei, poświęcony będzie praktycznym zastosowaniom sztucznej inteligencji w produkcji, opiece zdrowotnej, badaniach i nie tylko.

Reklama

Podczas szczytu odbędzie się ponad 20 sesji ekspertów branżowych i innowatorów oraz szkolenia dla programistów. Kimberly Powell, wiceprezes ds. opieki zdrowotnej i nauk przyrodniczych w firmie NVIDIA, poprowadzi specjalne przemówienie na temat wpływu generatywnej sztucznej inteligencji na rozwój branży technologii medycznych.

Zarejestruj się na Szczyt AI.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...

AOC przedstawia 27-calowy monitor Q27B3CF2 WQHD 100 Hz USB-C

Specjalista w dziedzinie wyświetlaczy, firma AOC, z dumą przedstawia nowy, elegancki model QHD, będący zorientowanym na wartość dodatkiem do linii monitorów B2C, serii...
Advertisment