Zespół Apple Watch opracował mechanizmy decyzyjne i układy scen Snoopy’ego na potrzeby nowej, zabawnej tarczy systemu watchOS 10


watchOS 10 zawiera: nowa twarz Snoopy’ego dla Apple Watch, a zegar inspirowany komiksami jest pełen niespodzianek. W nowym wywiadzie w tym tygodniu zespół odpowiedzialny za twarz Snoopy’ego omawia proces tworzenia tak zabawnego dodatku do Apple Watch.

Spędzenie zaledwie kilku minut z tarczą zegarka Snoopy pokazuje, jak dynamiczna może być. Za każdym razem, gdy spojrzysz na zegarek, Snoopy i Woodstock są pełni niespodzianek, a oboje drzemie w budce dla psa, gdy zawsze włączony wyświetlacz jest przyciemniony.

Według GQApple opracowało „silnik układu scen, który może obracać określone klipy o sześć stopni na minutę, a także silnik decyzyjny Snoopy, który określa optymalny czas ich zaprezentowania bez zbytniego powtarzania”.

To poziom świadomości kontekstowej, który może konkurować nawet z tarczą zegarka Siri.

„Nie uwierzyłbyś, w jakie szczegóły wchodzimy, aby działały pod każdym kątem, ale przed pierwszym spotkaniem z Apple powiedziałem: «Nawet nie wiem, czy jestem na tyle mądry, aby nosić ten zegarek»” mówi Paige Braddock, dyrektor kreatywny w Charles M. Schulz Creative Associates.

Reklama

Według GQ spotkanie Apple z opiekunami Snoopy’ego było w rzeczywistości „pierwszym osobistym spotkaniem zespołu obserwującego po pandemii”.

Członkowie zespołu obserwującego podzielili się kilkoma zakulisowymi szczegółami tego pierwszego spotkania:

„Zazwyczaj jestem osobą bardzo zorganizowaną” – mówi Gary Butcher, projektant interfejsu użytkownika w Apple. „Pomyślałem więc: «Mamy razem ograniczoną ilość czasu i możemy czuć się niepewnie, więc wydrukuję 148 czystych kartek papieru i będziemy musieli opuścić pokój po wypełnieniu każdej z tych stron. ‘ Pod koniec dnia nie dotknęliśmy nawet ściany z papieru formatu A3, ale na stole zalegały tony szkiców”.

[…]

„Snoopy w ten sposób wypełnia lukę między pokoleniami” – mówi Eric Charles z marketingu produktów Apple Watch. „Naprawdę interesujące w tym pasku jest to, że scenariusze, w których trafia Snoopy, nadal można odnieść do widzów, którzy dorastali wraz z nim, oraz do nowej publiczności, która jest mu przedstawiana”.

Nowa tarcza zegarka Snoopy jest dostępna w systemie watchOS 10 i nowszych wersjach. Apple oficjalnie wydany aktualizacja oprogramowania Apple Watch Series 4 i nowszych w poniedziałek. Przeczytaj cały artykuł GQ Tutaj.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Popierając Trumpa, Elon Musk ryzykuje przyszłością Tesli

W ciągu 30 minut od próby zamachu na byłego prezydenta Donalda Trumpa Elon Musk zrobił to, czego wcześniej obiecał nie robić. „Całkowicie popieram...

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...
Advertisment