Cherry rozszerza linię produktów klawiatur i myszy o nowe, ekscytujące opcje do pracy mobilnej i biurowej


CHERRY, specjalista w zakresie urządzeń wejściowych i lider rynku w dziedzinie mechanicznych przełączników klawiszowych, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek dwóch nowych, ekscytujących klawiatur: KW 7100 MINI BT i pełnowymiarowej klawiatury KW 3000. CHERRY KW 7100 MINI BT: Minimalistyczna klawiatura do wielu urządzeń, skupiająca się na elastyczności i pracy mobilnej.

KW 7100 MINI BT to idealny kompaktowy towarzysz pracy mobilnej. Smukła klawiatura wyróżnia się szczególnie minimalistycznym designem, parowaniem wielu urządzeń i przydatnymi funkcjami specjalnymi. Autorski mechanizm nożycowy CHERRY SX gwarantuje maksymalną precyzję i ergonomię: lekko wklęsłe klawisze umożliwiają płynne i ciche pisanie. Dzięki zrównoważonej torbie transportowej wykonanej z plastiku pochodzącego z recyklingu, KW 7100 MINI BT można zabrać do dowolnego miejsca pracy, dobrze chronionego.

CHERRY KW 7100 MINI BT jest już dostępny w Amazon, sugerowana cena detaliczna 59,99 USD.

Nowoczesna łączność i kompaktowa konstrukcja do pracy mobilnej
Elastyczność jest ważnym kluczowym elementem nowoczesnych miejsc pracy opierających się na modelach współdzielonych biurek, przestrzeniach coworkingowych i pracy mobilnej. Wymiary KW 7100 MINI BT wynoszące 11,60 x 5,10 x 0,60″ sprawiają, że jest on kompaktowy, kompaktowy i wyjątkowo przenośny. Płaska wysokość i minimalistyczny styl mają zdecydowaną przewagę w porównaniu z modelami pełnowymiarowymi, szczególnie w ciasnych lub stale zmieniających się pomieszczeniach. Zintegrowana metalowa płytka i rozkładane nóżki zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, odporność i stabilne pisanie na każdej powierzchni. KW 7100 MINI BT wyróżnia się również ergonomią: smukły kształt zapewnia bliższe położenie ramienia myszy w kierunku klawiatury.

Skompresowana klawiatura oferuje również nowoczesne funkcje techniczne, które umożliwiają połączenie nawet z trzema różnymi urządzeniami końcowymi jednocześnie. Kanały Bluetooth 5.1 (Low Energy) z szyfrowaniem AES-128 umożliwiają połączenie klawiatury z urządzeniami obsługującymi Bluetooth, takimi jak notebooki czy tablety. Użytkownicy mogą przełączać się między podłączonym komputerem domowym lub laptopem służbowym za pomocą prostego naciśnięcia klawiszy F1 do F3. Praktyczne niebieskie diody LED na KW 7100 MINI BT wskazują, które połączenie jest aktualnie wybrane.

Mechanizm nożycowy CHERRY SX: najwyższa precyzja zapewniająca niezrównane wrażenia z pisania
Kompaktowy towarzysz wyposażony jest w autorski mechanizm nożycowy CHERRY SX, gwarantujący precyzyjne pisanie. Wygodne, lekko wklęsłe klawisze przypominają klawiaturę laptopa i umożliwiają płynne i niemęczące pisanie bez zakłócającego hałasu. Dobrze zbudowane klawisze imponują długą żywotnością, przekraczającą 10 milionów naciśnięć na klawisz. Wysokiej jakości napis na klawiszach z powłoką UV jest również wyjątkowo odporny na ścieranie.

Wiele funkcji specjalnych, w zrównoważonym opakowaniu
KW 7100 MINI BT nie oszczędza także na wygodzie, jeśli chodzi o funkcje specjalne: klawisze FN sterują nie tylko kanałami Bluetooth, regulacją obrazu i głośnością, ale także niektórymi funkcjami multimedialnymi. Za pomocą tych klawiszy można łatwo sterować odtwarzaniem, wstrzymywaniem lub nawet wyborem utworu. Jeśli te funkcje specjalne mają być stale aktywne, klawisz FN można trwale zablokować za pomocą CTRL+FN. Wizualnie praktyczne diody stanu informują użytkownika o niskim poziomie naładowania baterii, włączonym klawiszu Caps Lock i FN Lock oraz o aktualnie używanym kanale BT. Klawiatura jest uzupełniona trwałością opakowania: całe opakowanie nie zawiera plastiku dzięki przyjaznemu dla środowiska rozwiązaniu papierowemu. Dołączona torba transportowa nie tylko chroni klawiaturę podczas transportu, ale jest również wykonana w sposób zrównoważony z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Reklama

CHERRY KW 3000: Bezprzewodowa, łatwa w obsłudze pełnowymiarowa klawiatura
Bezprzewodowa klawiatura CHERRY KW 3000 jest dostępna w popularnym pełnowymiarowym układzie, który zawiera klawisze strzałek i klawiaturę numeryczną. Klawiaturę można szybko i łatwo zainstalować za pomocą funkcji plug and play — wystarczy podłączyć dostarczony odbiornik nano USB do portu USB. Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz zapewnia, że ​​połączenie jest prawie całkowicie wolne od zakłóceń i zapewnia zasięg do 32 stóp.

Klawiatura ma prosty i przejrzysty układ: Oprócz klawiszy F1-F12 znajdują się cztery klawisze skrótu umożliwiające szybki dostęp do funkcji kalkulatora, poczty e-mail i przeglądarki, a także trybu uśpienia. Oprogramowanie CHERRY KEYS umożliwia przypisanie preferowanych funkcji do dowolnych dodatkowych klawiszy i jest dostępne do pobrania bezpłatnie. Wskaźnik stanu baterii jest widoczny na pierwszy rzut oka i znajduje się bezpośrednio nad klawiszami FN.

Klawisze umożliwiają szybkie, precyzyjne i ciche pisanie, a jednocześnie są niezwykle trwałe. Dzięki imponującej żywotności do 10 milionów naciśnięć klawiszy, CHERRY KW 3000 jest niezawodnym akcesorium komputerowym do długotrwałego użytkowania.

Ceny i dostępność
CHERRY KW 7100 MINI BT jest dostępny w trzech kolorach – SLATE BLUE, AGAVE GREEN i CHERRY BLOSSOM w sugerowanej cenie detalicznej 59,99 USD. CHERRY KW 3000 jest dostępny w Amazon, sklepach internetowych i resellerach w sugerowanej cenie detalicznej 24,99 USD.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment