Zaprezentowano serie Garmin Fenix ​​7 Pro i Epix Pro 2 z latarkami, dłuższą żywotnością baterii i nie tylko


Zegarki Garmin to tylko niektóre z nich najlepsze smartwatche na rynku, a firma właśnie zaktualizowała dwa ze swoich smartwatchy, w tym nowy Fenix ​​​​7 Pro i Epix Pro (2. generacji). Nowe smartwatche mają wbudowane latarki LED, nowe wyświetlacze, odporne na zarysowania soczewki i nie tylko. Nowa seria smartwatchów dołączy do istniejącej linii urządzeń do noszenia Fenix ​​i Epix Pro i będzie dostępna w różnych rozmiarach i opcjach kolorystycznych.


Garmina Fenixa 7 Pro

Garmin Fenix ​​7 Pro będzie dostępny w jednej opcji 47 mm. Ramka jest wykonana z tytanu, a obudowa z polimeru wzmocnionego włóknem z tylną pokrywą z tytanu. Zegarek obsługuje opaski Quickfit i jest wyposażony w silikonowy pasek o szerokości 22 mm.

Reklama
POCKETNOW WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Fenix ​​​​7 Pro ma 1,3-calową pamięć w pikselach (MiP), która jest wydajna. Ma funkcję Always-on Display i rozdzielczość 260 x 260. Jest widoczny w świetle słonecznym, a zegarek waży tylko 73 gramy z paskiem lub 50 gramów bez paska. Jest przystosowany do 10 bankomatów, co oznacza, że ​​jest bezpieczny nawet dla nurków.

Jeśli chodzi o funkcje, smartwatch ma wbudowaną latarkę LED oraz wszystkie funkcje śledzenia sportu i zdrowia, których oczekujemy. Ma 32 GB pamięci, która pozwala użytkownikom pobierać muzykę od ulubionych dostawców usług przesyłania strumieniowego, a także obsługuje płatności zbliżeniowe Garmin Pay. Zegarek jest również wyposażony w baterię słoneczną, która pozwala jeszcze bardziej wydłużyć żywotność baterii.

Standardowy Fenix ​​​​7 Pro o średnicy 47 mm może działać do 18 dni na jednym ładowaniu lub 22 dni z energią słoneczną. Z włączonym GPS zegarek da ci 57 godzin lub 73 godziny z energią słoneczną. Żywotność baterii spada do 48 godzin, gdy włączony jest wielozakresowy GPS, ale nadal jest przyzwoity.

Garmin Fenix ​​7 Pro będzie dostępny w rozmiarze 47 mm w cenie detalicznej 799,99 USD. Smartwatch będzie dostępny obok istniejącego Feniks 7, urządzenia Fenix ​​7S Pro 42 mm i Fenix ​​7X Pro 51 mm. Fenix ​​​​7 Pro jest już dostępny na stronie Garmin, a także u innych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon i Best Buy.

Garmin Epix Pro (2. generacji)

seria li-garmin-epix-pro-2-giej generacji

Nowy Epix Pro 2 będzie dostępny w trzech rozmiarach, w tym 42 mm, 47 mm i 51 mm. Smartwatche będą wyposażone odpowiednio w 1,2-calowy, 1,3-calowy i 1,4-calowy wyświetlacz AMOLED. Te smartwatche mają podobne funkcje jak linia Fenix, ale mogą wyświetlać więcej informacji dzięki bardziej zaawansowanemu panelowi wyświetlacza.

Linia Epix Pro zachowuje również konstrukcję z pięcioma przyciskami, umożliwiając szybki dostęp do map, statystyk fitness, powiadomień i nie tylko. Zegarek jest wykonany z tytanu i jest to polimer wzmocniony włóknem, ze stalową tylną pokrywą. Jest dostarczany z silikonowym paskiem, a zegarek obsługuje paski do zegarków QuickFit 22 mm.

Epix Pro jest wyposażony w funkcje monitorowania stanu zdrowia i umożliwia korzystanie z czujnika Ox na nadgarstku, monitorowania energii baterii ciała, doradcy w przypadku nagłej zmiany strefy czasowej, zaawansowanego monitorowania snu, czujnika tętna i nie tylko. Jest wyposażony w tryby śledzenia sportu, a także obsługuje płatności zbliżeniowe Garmin Pay. Ponadto zegarek obsługuje Spotify, Deezer i Amazon Music, zapewniając słuchanie bez telefonu, dzięki czemu doskonale nadaje się do ćwiczeń.

Standardowy model 47 mm może działać do 16 dni na jednym ładowaniu w trybie smartwatcha lub sześć dni, jeśli masz włączony Always-on Display. Przy włączonym GPS zegarek da ci 42 godziny lub 30 godzin, jeśli przełączysz dokładniejszy tryb wielopasmowy.

Nowy smartwatch Garmin Epix Pro (2. generacji) dołącza do oferty Epix i będzie sprzedawany w cenie 899,99 USD. Będzie dostępny wraz ze smartwatchami Epix Pro 42 mm, Epix Pro 47 mm i Epix Pro 51 mm, a także ze standardową linią Epix. Epix Pro (2nd Gen) jest już dostępny na stronie Garmin, a także na Amazon i Best Buy.

  • pbi-garmin-fenix-7-pro

    Garmina Fenixa 7 Pro

    Garmin Fenix ​​7 Pro to smartwatch najnowszej generacji w ofercie Fenix. Posiada wbudowaną latarkę LED, wyświetlacz MIP nowej generacji, wszystkie potrzebne funkcje śledzenia i ładowanie słoneczne zapewniające nieskończoną żywotność baterii.

  • pbi-garmin-epix-pro-2nd-gen

    Garmin Epix Pro (2. generacji)

    Garmin Epix Pro (2. generacji) jest wyposażony w tytanową obudowę i 1,3-calowy wyświetlacz AMOLED z odporną na zarysowania szafirową soczewką. Ma wbudowaną latarkę LED i funkcje śledzenia zdrowia, takie jak tętno, tryby sportowe i wiele innych.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment