Zestaw słuchawkowy Oppo MR ogłoszony na kilka dni przed Reality Pro


Zaledwie kilka dni wcześniej Jabłko oficjalnie ujawnia Rzeczywistość Proogłoszono zestaw słuchawkowy Oppo MR – ale będzie on dostępny tylko w Chinyi jest przeznaczony wyłącznie dla programistów.

Oppo MR Glass Developer Edition skupia się na rzeczywistości mieszanej (MR), co znajduje odzwierciedlenie w nazwie, a długoterminowy cel firmy jest bardzo zgodny z tym, o którym krążą plotki. Okulary jabłkowe

Zestaw słuchawkowy Oppo MR

Oppo ogłoszony produkt na Augmented World Expo.

To najnowocześniejsze urządzenie rzeczywistości mieszanej (MR) jest wyposażone w najnowszą technologię wewnątrz i na zewnątrz, oferując idealne środowisko dla zaawansowanych programistów do tworzenia i prezentowania ekscytujących doświadczeń MR […]

Zasilany przez platformę Snapdragon® XR2+, OPPO MR Glass jest wyposażony w opatentowaną przez OPPO technologię SUPERVOOC szybkie ładowanie i funkcja wykrywania tętna, które otwierają drzwi do wielu nowych zastosowań.

Zbudowany z przyjaznego dla skóry materiału, OPPO MR Glass jest wyposażony w technologie Binocular VPT (Video Pass Through), podwójne przednie kamery RGB, soczewki naleśnikowe, a także wysoką częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Oppo szczerze mówi, że nikt jeszcze nie wie, jak zamienić rzeczywistość mieszaną (połączenie rzeczywistości wirtualnej i rzeczywistości rozszerzonej) w atrakcyjną ofertę dla konsumentów.

Aby stymulować innowacje w zastosowaniach MR, OPPO MR Glass zostanie udostępnione jako oficjalny zestaw deweloperski Snapdragon Spaces w Chinach, aby pomóc przyciągnąć więcej programistów w terenie i przesuwać granice technologii XR.

Oppo Air Glass wizja na dłuższą metę

Jak CNBC donosi, firma równie szczerze przyznaje, że swoje własne spojrzenie na wizję Apple Glasses – prototyp Oppo Air Glass pokazał się w zeszłym roku – nie jest produktem gotowym do spożycia przez konsumentów.

Xu przyznaje, że aby rzeczywistość mieszana „była prawdziwym produktem lub odnosiła sukcesy, wiele rzeczy wciąż wymaga ulepszenia”, w tym technologię i aplikacje. .

„Każdy chce robić AR, ponieważ ma ogromny potencjał, ale technologia jeszcze nie istnieje, może zająć kilka lat” – powiedział Xu.

Reklama

Ale firma podziela również zgłoszone przez Apple przekonanie, że przyszły potencjał jest ogromny. To było zgłoszone w 2019 r że kierownictwo Apple w to wierzy technologia zastąpi smartfony.

W dłuższej perspektywie Apple wierzy, że tego typu urządzenia ostatecznie zastąpią smartfony, dyrektorzy informują zespół, że stanie się to „za mniej więcej dekadę”.

Oppo podziela to przekonanie.

Oppo optymistycznie patrzy na przyszłość rzeczywistości mieszanej i postrzega ją jako następną platformę komputerową po smartfonie.

„Ma potencjał, by stać się nową platformą obliczeniową” — powiedział CNBC Xu Yi, dyrektor ds. technologii XR w Oppo.

Apple zaprezentuje Reality Pro podczas przemówienia WWDC w poniedziałek.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment