Najnowsza aktualizacja Polestar 2 OTA dodaje YouTube, przyspiesza Apple CarPlay


Tego ranka, Gwiazda Polarna rozpoczęła bezprzewodową aktualizację oprogramowania P2.9 do sterowników Polestar 2 na całym świecie. Aktualizacja obejmuje dodanie integracji z YouTube oraz ulepszenia zarówno funkcji Range Assist, jak i Apple CarPlay.

Chociaż Polestar ma obecnie kilka modeli EV w swojej ofercie, Polestar 2 przejdzie jako pierwszy BEV, od którego wszystko się zaczęło. Od debiutu jako model 2020, Polestar 2 doczekał się już kilku odświeżeń i był konsekwentnie aktualizowany bezprzewodowo (OTA), aby zapewnić właścicielom najnowsze funkcje w zakresie UX, wydajności zasięgu i bezpieczeństwa.

Dzisiaj przypada piętnasta jak dotąd aktualizacja OTA Polestar 2 i zapewnia kilka dodatkowych funkcji wyświetlania, a także integrację z YouTube, aby zapewnić dodatkową rozrywkę podczas ładowania lub parkowania.

Bardziej szczegółowe informacje o aplikacji Range Assist / Źródło: Polestar

Szczegóły aktualizacji Polestar 2 OTA P2.9

Według Polestar aktualizacja OTA P2.9 zostanie dziś udostępniony dwóm obecnym właścicielom i będzie domyślnie wyposażany w nowe modele w przyszłości. Największą aktualizacją jest integracja aplikacji YouTube na centralnym wyświetlaczu pojazdu elektrycznego. Jesteśmy zaskoczeni, że to jeszcze nie jest coś, ale lepiej późno niż wcale, prawda? Dyrektor generalny Polestar, Thomas Ingenlath, podzielił to dalej:

Wiemy, jak bardzo nasi klienci nie mogą się doczekać aktualizacji bezprzewodowych i jestem przekonany, że ta zostanie dobrze przyjęta, z godnymi uwagi nowymi funkcjami i ulepszeniami. YouTube świetnie nadaje się do rozrywki podczas ładowania, a nasza zaktualizowana aplikacja Range Assistant zapewnia dokładniejsze przewidywania i wspiera ulepszony styl jazdy. Przeniesienie Apple Maps na wyświetlacz kierowcy to jedna z wielu ważnych aktualizacji Apple CarPlay w Polestar 2.

Pierwszą dodatkową funkcją w aktualizacji Polestar 2, o której mówi Ingenlath, jest aktualizacja aplikacji Range Assistant producenta samochodów, która umożliwia teraz kierowcom wyświetlanie bardziej szczegółowych informacji o zużyciu energii w czasie rzeczywistym (patrz wyżej). Mogą teraz monitorować poprzednie 20, 40 lub 100 mil swojej podróży, aby dostosować swój styl jazdy i poprawić ogólną efektywność zasięgu.

Reklama

Range Assistant zyskuje również poprawiony algorytm przewidywanego zasięgu Polestar 2, uwzględniający teraz zmiany w środowisku i inne czynniki zewnętrzne, które wpływają na wydajność. Wreszcie, kierowcy Polestar 2 mogą teraz zobaczyć swój rzeczywisty zasięg bezpośrednio przed sobą na wyświetlaczu kierowcy – aktualizacja z domyślnej projekcji zasięgu opartej na standardowych certyfikowanych danych.

Aktualizacja Polestara 2
Mapy Apple można teraz wyświetlać na wyświetlaczu kierowcy podczas korzystania z Apple CarPlay

Ostatnia, ale z pewnością nie mniej ważna, najnowsza aktualizacja OTA Polestar obejmuje rozszerzone widoki Apple CarPlay. Dodatkowe informacje o telefonie i multimediach można teraz przeglądać na ekranie głównym pojazdu elektrycznego. Obejmuje to przyciski „odtwórz/wstrzymaj” i „następny/poprzedni”, a także szczegóły „teraz odtwarzane”.

Informacje o rozmowie telefonicznej będą teraz wyświetlane na ekranie głównym i wyświetlaczu kierowcy, a kierowcy będą mogli zarządzać rozmowami bezpośrednio za pomocą przycisków na kierownicy. Podczas nawigacji w Apple Maps, CarPlay może teraz wyświetlać trasę nawigacyjną na wyświetlaczu kierowcy, oprócz ekranu środkowego (patrz zdjęcie powyżej).

Właściciele Polestar 2, miejcie oko na aktualizację oprogramowania OTA P2.9, która pojawi się wkrótce.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment