Więcej szczegółów i zwiastun Ghostrunner 2 na PlayStation ShowcaseJacki z powrotem! Ghostrunner 2 oficjalnie ujawniony! Kontynuacja nominowanej do IGN gry akcji roku była do tej pory owiana tajemnicą, ale mamy kilka ekscytujących szczegółów, które z pewnością podniosą poziom adrenaliny. Ghostrunner 2 eksploruje świat Ghostrunnera, w którym gracz odwiedza więcej miejsc, nie tylko Dharma Tower. Akcja gry toczy się rok po wydarzeniach z pierwszej części. Mieszkańcy Wieży Dharmy odbudowują się, handel zaczyna płynąć i jest nadzieja na przyszłość. Jednak po śmierci Keymastera powstaje próżnia władzy, a bardziej śmiercionośni wrogowie chcą podbić wieżę Dharmy.

Ghostrunner 2 oferuje wszystko, co kochałeś w oryginale, ale z jeszcze bardziej ekscytującymi funkcjami. Podczas gdy pierwsza gra z pewnością miała kilku wymagających bossów, kontynuacja przenosi ją na wyższy poziom. Przygotuj się na walkę z najtrudniejszymi przeciwnikami, jakich kiedykolwiek spotkałeś. Nowy system dialogów pozwala zagłębić się w historię i fabułę GR2. Jack może wchodzić w interakcje z postaciami niezależnymi, które są jego przyjaciółmi z frakcji Wspinaczy. Ponadto istnieje teraz centralna baza operacyjna, w której Jack może odpocząć od misji.

Dzięki ulepszonej mechanice rozgrywki, większej liczbie poziomów do odkrycia i epickim walkom z bossami, Ghostrunner 2 zapowiada się na ekscytującą i ekscytującą przygodę. Dzięki nowym umiejętnościom i potężnym zdolnościom superumiejętności gracze mogą być bardziej kreatywni podczas starć i sprawić, by najbardziej wymagające starcia były bardziej przystępne. Na przykład gracze mogą teraz blokować pociski i ataki za pomocą funkcji blokowania, przy czym każdy atak ma swój własny koszt w wytrzymałości. Dodatkowo pojawiają się nowe umiejętności, takie jak Cień, który pozwala Jackowi oszukać wrogów, zostawiając swoją kopię na miejscu rzucania i przechodząc w tryb niewidzialności.

Projektowanie poziomów jest bardziej wszechstronne, a na większości aren można grać na wiele sposobów. Istnieje wiele nowych typów wrogów, niektóre ze starych są również przerobione, aby lepiej pasowały do ​​nowej rozgrywki, dając graczom większą swobodę w wyborze sposobu pokonania najtrudniejszych wrogów.

Cyberpustki są lepiej wykorzystywane, a gracz ma więcej swobody i zabawy podczas grania w te sekcje, ponieważ ruch jest nieograniczony, jak w Ghostrunnerze, a czasami są sekcje walki, które zapewniają dobrą przerwę od zwykłych poziomów.

Jedną z najbardziej ekscytujących nowych funkcji Ghostrunnera 2 jest dodanie motocykla! Niektóre poziomy z motocyklem są znacznie bardziej złożone i mają otwarty świat niż typowe poziomy Ghostrunnera. Oznacza to, że będziesz musiał użyć swojego sprytu i umiejętności, aby poruszać się po tych poziomach, i przez cały czas będziesz musiał być na palcach.

System postępów w grze został całkowicie przerobiony, umożliwiając graczom eksperymentowanie na różne sposoby. Interaktywne środowisko obejmuje również wybuchające beczki, zniszczalne ściany i wiele więcej, z których może korzystać gracz. Gra oferuje teraz więcej sposobów gry, nie tylko kampanię. Oznacza to, że możesz wspinać się w rankingach i rywalizować ze znajomymi na nowe i ekscytujące sposoby.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...

MSI prezentuje płyty główne z serii Z790 MAX na targach Computex z 5GbE i WiFi 7 w topowych modelach

MSI jest gotowe na gruntowne odświeżenie swojej linii płyt głównych Socket LGA1700, na czas dla procesorów Core „Raptor Lake Refresh”, które pojawią się...

Gigabyte Z790 Aorus Xtreme X zawiera wyświetlacz, w samą porę na odświeżenie Raptor Lake

Na targach Computex firma Gigabyte pokazała kilka zaktualizowanych wersji swoich płyt głównych Z790, w których oba modele otrzymały trochę dodatkowego blasku, ale także...
Advertisment