Finałowe wydarzenie Teda Lasso zostało odwołane z powodu strajku hollywoodzkich scenarzystów i spekulacji na temat zakończenia serialu


Apple TV + będzie transmitować finał sezonu Teda Lasso 31 maja, a odcinek może równie dobrze być finałem serialu, o ile ktokolwiek wie. Na dzień przed upuszczeniem ostatniego odcinka zaplanowano specjalny pokaz i panel, ale wydarzenie to zostało teraz odwołane.

Reporter z Hollywood mówi, że oficjalnym powodem odwołania są nieprzewidziane okoliczności, ale jego źródła obwiniają trwający strajk jako prawdziwy problem.

Źródła mówią THR że strajk odegrał kluczową rolę w podjęciu decyzji, ponieważ sam Ted, Sudeikis, współtworzył serial i wraz z Huntem jest również scenarzystą. Stowarzyszenie Writers Guild of America poprosiło swoich członków, aby nie brali udziału w wydarzeniach prasowych organizowanych przez studia będące członkami Sojuszu Producentów Filmowych i Telewizyjnych.

Zamiast tego klienci biletowanego wydarzenia w Paley Center for Media otrzymają zwrot pieniędzy i wszyscy przegapimy pytania i odpowiedzi z panelem, w którym udział wzięliby Jason Sudeikis i Brendan Hunt.

Przed trzecim sezonem premiera, Sudeikis wyraził wdzięczność, że zainteresowanie programem wykroczyło już poza niewydany wówczas sezon. Jednak aktor głośno o tym mówił pierwotnie planowano trzy sezony dla występu.

Wydaje się, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że jakaś wersja Teda Lasso wyjdzie z serii. Powszechnie oczekiwany jest spin-off, w którym zachowana zostanie większość tej samej obsady i który opowiada nową historię bez trenera Lasso i trenera Bearda.

Reklama

Apple do tej pory skrywało jednak dość tajemnicze losy serii. Ostatni odcinek trzeciego sezonu nie został jeszcze oficjalnie nazwany finałem serialu, więc możliwe, że mają nadzieję na powrót prawdziwego Teda Lasso.

W międzyczasie oczekuje się, że Apple wypuścić towar Teda Lasso że sprzedaje bezpośrednio. Możesz już trochę odebrać całkiem słodki towar pokazowy z inni detaliści.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cooler Master debiutuje odświeżonymi modelami myszy do gier MM712 na targach Computex

Cooler Master prezentuje nowe warianty myszy do gier MM712 na targach Computex 2023 – te dwie nowe oferty mają postać wysokiej klasy wersji...

Aplikacja Roll na iOS wykorzystuje sztuczną inteligencję do symulacji strzałów dźwigiem i wózkiem na iPhonie

Roll AI to nowa platforma do tworzenia wideo i współpracy dla systemu iOS i Internetu, która umożliwia użytkownikom dodawanie symulowanych efektów wideo do...

Lokacja Świątyni Jochisiu, Keys Born of Water, opis przejścia w grze Zelda: TOTK

Sanktuarium Jochisiu znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa'S Zachodnia Necluda region. Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć Sanktuarium Jochisiu lokację,...
Advertisment