Lista nagród Pony Points w Zelda: Tears of the Kingdom, wyjaśniona


The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S stajnie to centra, które znajdziesz podczas eksploracji powierzchni Hyrule. Dla Łzy KrólestwaStowarzyszenie Stajnia powołało swego rodzaju program lojalnościowy tzw Punkty kucyka gdzie będziesz zdobywać punkty za korzystanie ze stabilnych usług i otrzymywać nagrody w zależności od liczby posiadanych punktów. Zostaniesz zarejestrowany przy pierwszej interakcji ze stajnią.

Nasz Łzy Królestwa Przewodnik Pony Points wyjaśni, jak działają punkty Pony w stajniach i wymieni nagrody, które otrzymasz za ich zdobycie.


Stabilne lokalizacje

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

W sumie zapłacisz grzywnę 14 stajni (i dwie mini stajnie) na całej powierzchni Hyrule. Znajdziesz je w większości regionów i zawsze wzdłuż głównej drogi.

W stajniach możesz zarejestrować i przechowywać złowione dzikie konie, przespać noc w wygodnym łóżku, ugotować posiłki, zrobić zakupy u Beedle’a lub podjąć szereg pobocznych przygód i zadań — na przykład zabrać kłusowników stajni do Wielkie Wróżki. Zawsze jest też świątynia w pobliżu i studnię (jeśli chcesz ukończyć zadanie poboczne „Gdzie są studnie?”).


Zdobywanie punktów kucyka

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Link rozmawia z właścicielem stajni i zdobywa jeden punkt kucyka

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Za interakcję ze stajniami zdobędziesz punkty kucyka. Zarobisz jeden punkt kucyka przy pierwszej wizycie w stajni (i rozmowie z właścicielem). Otrzymasz go również za zarejestrowanie konia lub opłacenie łóżka.

Każda stajnia ma również dostępne zadanie poboczne „A Picture For” (chociaż jedna, Gerudo Canyon Stable, technicznie ma dwie). Sprawdź, czy na ścianie nie ma pustej ramki na zdjęcia i wejdź z nią w interakcję. Właściciel opisze obraz, który chciałby namalować, a ty otrzymasz zadanie znalezienia wskazanej przez niego lokalizacji i zrobienia mu zdjęcia. Pokaż im właściwe zdjęcie, a zdobędziesz Pony Point.


Nagrody w postaci punktów kucyka

Księga The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom the Pony Points w stajni

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Gdy wejdziesz do stajni, przejdź przez drzwi po prawej. Księga Pony Points to książka na stanowisku odprawy po lewej stronie.

Saldo Punktów Pony możesz sprawdzić w dowolnym momencie, patrząc na swoją Kartę Punktów Pony w Kluczowych przedmiotach ekwipunku lub zaglądając do księgi. Oba poinformują Cię również, ile punktów potrzebujesz do następnej nagrody.

Gdy zdobędziesz do 50 punktów Pony, odblokujesz przydatne rzeczy, takie jak uprząż holownicza, materiał na paralotnię, cztery dodatkowe miejsca do przechowywania koni oraz szereg opcji dostosowywania koni, takich jak uzdy i siodła, oraz możliwość zmiany konia grzywa.

W siedmiu punktach odblokujesz łóżka Melanyi w stajniach – bardziej wymyślne łóżko, które daje ci dodatkowe serca i wytrzymałość, a także daje ci wizję od Boga Konia.

Tears of the Kingdom Pony Points nagrody

Punkty kucyka Nagroda
Punkty kucyka Nagroda
3 punkty kucyka Uprząż holownicza
5 punktów kucyka Tkanina paralotniowa Horse-God
7 punktów kucyka Odblokowanie łóżka Melanya
10 punktów kucyka Dodatkowe miejsce na konia
13 punktów kucyka Siodło podróżnika i ogłowie podróżnika
16 punktów kucyka Usługa stylizacji grzywy
20 punktów kucyka Dodatkowe miejsce na konia
23 punkty kucyka Siodło rycerskie i ogłowie rycerskie
26 punktów kucyka Ekstrawaganckie siodło i ekstrawaganckie ogłowie
30 punktów kucyka Dodatkowe miejsce na konia
35 punktów kucyka Dodatkowe miejsce na konia
40 punktów kucyka Wszystkie stałe usługi stałe 50% taniej
45 punktów kucyka 5 biletów na nocowanie
50 punktów kucyka 3 marchewki endura

Łzy Królestwa Nagrody w postaci punktów kucykaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment