Usługa Apple Pay jest już dostępna w Panamie


Wcześniej w tym miesiącu, Apple uruchomił Apple Pay w Gwatemali i Salwadorze. Wraz z kontynuacją ekspansji w krajach Ameryki Środkowej firma udostępnia teraz swoją platformę płatniczą użytkownikom w Panamie, która jest 81. krajem na świecie, który ma Apple Pay.

Apple Pay jest teraz wprowadzane w Panamie

W Panamie Apple Pay obsługuje wiele lokalnych banków, w tym Banco General, BAC, ST Georges Bank i Ficohsa. Strona jednego z banków potwierdza uruchomienie w kraju Apple Pay, które współpracuje z kartami kredytowymi i debetowymi Visa i Mastercard. 9to5Mac czytelnicy potwierdzili również dostępność Apple Pay w Panamie.

Apple Pay jest obecnie dostępne w ponad 80 krajach dookoła świata. Dzięki Apple Pay użytkownicy iPhone’a i Apple Watch mogą płacić w sklepach za pomocą swoich urządzeń, po prostu zbliżając je do czytnika kart kredytowych i debetowych. Apple Pay działa również online dla aplikacji i stron internetowych – w tym przypadku funkcja jest również dostępna dla użytkowników iPada i Maca.

Użytkownicy mogą dodać nową kartę do Apple Pay, przechodząc do aplikacji Portfel na iPhonie lub aplikacji Ustawienia na iPadzie lub komputerze Mac. W przypadku użytkowników Apple Watch proces jest obsługiwany przez aplikację Watch.

Zaleca się zainstalowanie najnowszej wersji systemu operacyjnego na urządzeniu, aby mieć pewność, że Apple Pay będzie działać z najnowszymi bankami dodanymi do platformy. Zalecamy również zainstalowanie najnowszej wersji aplikacji Twojego banku.

Reklama

Warto również zauważyć, że Apple Pay, Apple Card i Apple Cash to odrębne usługi, a dwie ostatnie są nadal dostępne tylko w USA.

H/T: Jorge.

Przeczytaj także

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Podstawowy iPad radykalnie zwiększył sprzedaż w USA

Pod koniec ubiegłego roku Jabłko w końcu zaktualizował poziom podstawowy iPada aby dostosować go do projekt na cały ekran swoich droższych modeli –...

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...
Advertisment