T-Mobile przejmuje Mint Mobile, wspieraną przez Ryana Reynoldsa markę przedpłaconych usług bezprzewodowych


Tmobile jest zdobywanie popularny Mint Mobile przedpłacona marka bezprzewodowa, której właścicielem jest częściowo celebryta Ryan Reynolds. Umowa wg Bloombergajest wyceniany na „aż” 1,35 miliarda dolarów i jest częścią wysiłków T-Mobile mających na celu „wzmocnienie działalności w zakresie telefonów na kartę i dotarcie do większej liczby klientów o niższych dochodach”.

Jak szczegółowo opisuje T-Mobile w swoim poście na blogu ogłaszającym transakcję, przejęcie dotyczy Ka’ena Corp. Jest to firma macierzysta dla Mint Mobile, hurtownika Plum i mniej znanej marki Ultra Mobile. Ultra Mobile to „wyjątkowa usługa bezprzewodowa oferująca opcje połączeń międzynarodowych społecznościom w całym kraju”.

Mint Mobile staje się coraz bardziej popularną marką bezprzewodowych usług przedpłaconych, częściowo ze względu na bliskie powiązania z Ryanem Reynoldsem. W 2019 roku Reynolds nabył od 20% do 25% udziałów w Mint Mobile za nieujawnioną kwotę pieniędzy.

W oświadczeniu dotyczącym przejęcia Reynolds powiedział, że nowa umowa pozwoli Mint Mobile na dalsze „dostawy dla naszych klientów”.

Mint Mobile to najlepsza oferta w branży bezprzewodowej, a dzisiejsze wiadomości tylko zwiększają naszą zdolność do dostarczania usług naszym klientom. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że T-Mobile pokonał agresywną ofertę w ostatniej chwili od mojej mamy Tammy Reynolds, ponieważ wierzymy, że doskonałość ich sieci 5G zapewni lepsze dopasowanie strategiczne niż nieco ponadprzeciętne umiejętności mahjonga mojej mamy. Jestem bardzo dumny z całego zespołu Mint i podekscytowany tym, co ma nadejść.

Dla tych, którzy nie znają Mint Mobile oferuje plany bezprzewodowe od 15 USD miesięcznie za nieograniczone rozmowy i SMS-y oraz 4 GB danych 5G. Plan „Nieograniczony”. oferuje nieograniczone rozmowy i SMS-y oraz 35 GB danych 5G za jedyne 30 USD miesięcznie. To sprawia, że ​​jest to niezwykle kusząca opcja w porównaniu z tradycyjnymi planami przewoźników opłacanymi z dołu.

Reklama

Mint jest uważany za „operatora mobilnej sieci wirtualnej” lub MVNO i działa w sieci T-Mobile. To jedna z rzeczy, które sprawiły, że marka przedpłacona stała się lukratywnym celem akwizycji dla T-Mobile. Powinno to również zapewnić stosunkowo płynny okres przejściowy.

T-Mobile spodziewa się, że transakcja zostanie sfinalizowana jeszcze w tym roku. T-Mobile opisuje Mint jako „uzupełnienie obecnej oferty usług przedpłaconych firmy Metro by T-Mobile, prepaid marki T-Mobile i Connect by T-Mobile”.

A dla zmartwionych: T-Mobile mówi, że „właściciel Ryan Reynolds będzie kontynuował swoją twórczą rolę w imieniu Mint”.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Litten może być błyszczący w Pokémon Go?

21 marca 2023 roku Litten będzie w centrum uwagi Pokemon Go, a otrzymasz podwójny Stardust za złapanie Pokémona. I nie,...

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!