Rozwiązanie Gemimik Shrine „Turbine Power” w Zelda: Tears of the Kingdom


Sanktuarium Gemimika jest sanktuarium w środku The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S Wyżyny Akala region.

Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację Gemimik Shrine, rozwiązać jej zagadki i przeprowadzi cię przez Układanka „Moc turbiny”. zebrać skrzynię i Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona lub interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja firmy Gemimik Shrine

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Świątynia Gemimik znajduje się w regionie Wyżyny Akkala, bezpośrednio na wschód od Równin Wschodniej Akkala, w centrum spiralnego molo na półwyspie Rist. Jego dokładna lokalizacja to (4513, 2116, 0001).


Rozwiązanie zagadki Gemimik Shrine

Sanktuarium Gemimik „Moc turbiny” wersja próbna wymaga użycia Ultraręczny umiejętność rozwiązania zagadki z jednym pokojem.

Link chwyta metalową płytkę za pomocą Ultrahand w części 1 łamigłówki Turbine Power w Gemimik Shrine

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

1. Gdy wejdziesz do głównego pomieszczenia, zobaczysz niezasilaną turbinę pośrodku, żółty generator prądu po lewej stronie i dużą metalową płytę leżącą na podłodze w skrajnym lewym rogu. Za pomocą Ultraręczny, chwyć metalową płytkę i zamknij za jej pomocą obwód od generatora prądu do turbiny. (Zobaczysz, jak metalowa płytka zaczyna przewodzić prąd, gdy ustawisz ją prawidłowo.)

2. Gdy turbina jest włączona, skieruj się na prawo od pomieszczenia, gdzie na podłodze leży wirnik wentylatora. Za pomocą Ultraręczny, chwyć wentylator i przymocuj go do turbiny. Wirujący wiatrak stworzy kolumnę wiatru strzelającą w górę.

Link chwyta wirnik wentylatora za pomocą Ultrahand w części 2 układanki Turbine Power w Gemimik Shrine

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

3. Wejdź po schodach na prawo od obracającego się wentylatora i wskocz na podmuch wiatru, rozkładając paralotnię Linka, by wystrzelił go w górę. W prawym górnym rogu pokoju znajduje się platforma ze skrzynią, do której można dotrzeć, lecąc na nią paralotnią. Ta skrzynia zawiera a Potężna tarcza Zonaite.

4. Z tej platformy skocz z powrotem w stronę podmuchu wiatru i szybuj do tylnego lewego rogu pomieszczenia, gdzie na podwyższonej platformie spoczywają trzy emitery płomieni Zonai. Uważaj, jeden z emiterów ognia Zonai już rozpyla ogień!

Link chwyta Emiter płomienia Zonai za pomocą Ultrahand w części 3 układanki Turbine Power w Gemimik Shrine

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

5. Używanie Ultraręczny, chwyć jeden z emiterów płomieni i rzuć go na podłogę pomieszczenia. Za jego pomocą musisz zapalić osiem pochodni otaczających obracającą się turbinę. Najprostszym sposobem na to jest włączenie emitera ognia (uderzenie go bronią białą) i przymocowanie go do górnej części obracającego się mechanizmu turbiny. Spowoduje to utworzenie wiru płomieni, który natychmiast zapali wszystkie osiem pochodni, rozwiązując zagadkę „Moc turbiny”.

6. Po odblokowaniu bramy przejdź do następnego pomieszczenia i wejdź w interakcję z pieczęcią, aby ukończyć Świątynię Gemimik i otrzymać Światło Błogosławieństwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cooler Master debiutuje odświeżonymi modelami myszy do gier MM712 na targach Computex

Cooler Master prezentuje nowe warianty myszy do gier MM712 na targach Computex 2023 – te dwie nowe oferty mają postać wysokiej klasy wersji...

Aplikacja Roll na iOS wykorzystuje sztuczną inteligencję do symulacji strzałów dźwigiem i wózkiem na iPhonie

Roll AI to nowa platforma do tworzenia wideo i współpracy dla systemu iOS i Internetu, która umożliwia użytkownikom dodawanie symulowanych efektów wideo do...

Lokacja Świątyni Jochisiu, Keys Born of Water, opis przejścia w grze Zelda: TOTK

Sanktuarium Jochisiu znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa'S Zachodnia Necluda region. Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć Sanktuarium Jochisiu lokację,...
Advertisment