Odkryj moc odblokowywania z Okta dla 1Password Business


Usługa Apple @ Work jest dostarczana przez Kolide, rozwiązanie zaufania urządzenia, które gwarantuje, że jeśli urządzenie nie jest bezpieczne, nie będzie mogło uzyskać dostępu do aplikacji w chmurze. Jeśli masz Okta, Kolide może pomóc Ci w 100% doprowadzeniu Twojej floty do zgodności. Są zerowym zaufaniem dla Okty. Dowiedz się więcej lub poproś o demo już dziś.

Ponieważ praca zdalna staje się normą, dla firm coraz ważniejsze staje się posiadanie niezawodnego rozwiązania do zarządzania tożsamością. Okta, wiodąca platforma do zarządzania tożsamością i dostępem, stała się istotnym elementem tej infrastruktury dla wielu przedsiębiorstw. Dzięki możliwości zarządzania uwierzytelnianiem i autoryzacją użytkowników w wielu systemach i aplikacjach, Okta stał się niezbędnym narzędziem dla firm, które działają zdalnie. Teraz, 1Hasło zyskał głębszą integrację z Oktą – czyniąc obie platformy jeszcze bardziej wartościowymi.

O Apple@Work: Bradley Chambers zarządzał korporacyjną siecią IT w latach 2009-2021. Dzięki swojemu doświadczeniu we wdrażaniu i zarządzaniu zaporami ogniowymi, przełącznikami, systemem zarządzania urządzeniami mobilnymi, Wi-Fi klasy korporacyjnej, setkami komputerów Mac i setkami iPadów, Bradley przedstawi sposoby, w jakie Apple Menedżerowie IT wdrażają urządzenia Apple, budują wspierające je sieci, szkolą użytkowników, opowiadają historie z okopów zarządzania IT oraz sposoby, w jakie Apple może ulepszać swoje produkty dla działów IT.


1Password stało się podstawowym narzędziem do zarządzania hasłami dla wielu organizacji ze względu na solidny zestaw funkcji, który usprawnia zarządzanie hasłami i zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki 1Password organizacje mogą bezpiecznie przechowywać hasła, zarządzać dostępem i uprawnieniami poszczególnych członków zespołu oraz z łatwością udostępniać hasła i inne poufne informacje. Dodatkowo, wsparcie 1Password dla rotacyjnych kluczy uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) umożliwia zespołom łatwe zarządzanie i udostępnianie tych kluczy, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i potężnym funkcjom bezpieczeństwa 1Password stało się domyślnym sposobem zarządzania i udostępniania haseł przez organizacje, pomagając im zachować bezpieczeństwo i produktywność w coraz bardziej odległym świecie.

A gdyby tak połączyć moc 1Password i Okta?

Reklama

Razem, Okta i 1Password zapewniają jeszcze prostsze i bardziej niezawodne rozwiązanie bezpieczeństwa niż samo SSO. Podczas gdy Okta chroni loginy do zatwierdzonych aplikacji dodanych do Okta, 1Password chroni prawie wszystko inne, w tym karty płatnicze, poufne dokumenty, tajemnice programistów i loginy, które nie zostały dodane do Okta. Te dwie usługi współpracują ze sobą, tworząc kompleksowy pakiet zabezpieczeń korporacyjnych ze szczegółową kontrolą administracyjną, praktycznymi spostrzeżeniami i rozbudowanymi możliwościami raportowania.

Korzystając z Unlock z Okta, aby uzyskać dostęp do konta 1Password w całej firmie, możesz ułatwić pracownikom dostęp do ich kont, wzmocnić kontrolę dostępu i bezpieczeństwo poprzez rozszerzenie zasad uwierzytelniania Okta na każde odblokowanie konta 1Password oraz poprawić audyt, zgodność i raportowanie przepływów pracy poprzez śledzenie zdarzeń logowania do konta 1Password za pomocą Okta. Integracja 1Password z istniejącą infrastrukturą zarządzania tożsamością i dostępem (IAM) wypełnia luki w modelu bezpieczeństwa logowania i zabezpiecza pracowników, niezależnie od sposobu logowania.

Aby usprawnić proces włączania i wyłączania, możesz użyć mostka 1Password SCIM do automatyzacji udostępniania i wyłączania oraz łączenia 1Password z Okta.

Zakończyć

Metoda 1Password SSO zachowuje architekturę bez wiedzy i szyfrowanie typu end-to-end, a odszyfrowywanie odbywa się na urządzeniu użytkownika. Używane dane uwierzytelniające pochodzą z hasła do konta i tajnego klucza i jak zwykle 1Password nie przechowuje ani nie ma dostępu do kluczy potrzebnych do odszyfrowania danych. Podczas gdy bezkompromisowe bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem, użyteczność jest również niezbędna. Aby zachować równowagę, 1Password znajduje sposoby na zwiększenie łatwości użytkowania dzięki bezpieczeństwu i odwrotnie. SSO nie jest wyjątkiem.

W przypadku organizacji, które polegają na 1Password, ta nowa integracja Okta jeszcze bardziej ułatwia wdrażanie i zarządzanie.

Usługa Apple @ Work jest dostarczana przez Kolide, rozwiązanie zaufania urządzenia, które gwarantuje, że jeśli urządzenie nie jest bezpieczne, nie będzie mogło uzyskać dostępu do aplikacji w chmurze. Jeśli masz Okta, Kolide może pomóc Ci w 100% doprowadzeniu Twojej floty do zgodności. Są zerowym zaufaniem dla Okty. Dowiedz się więcej lub poproś o demo już dziś.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze badanie pokazuje, że covid-19 może wpływać na dane biometryczne przez kilka tygodni po zakażeniu

Na początku pandemii badacze i twórcy urządzeń do noszenia rzucili się, aby sprawdzić, czy smartwatche i monitory fitness mógł wykryć covid-19. Teraz...

Genesis przedstawia Lead 300: nowy zestaw klawiatur

Genesis, popularny producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował właśnie nowy zestaw klawiatur o oznaczeniu Lead 300. Produkt ten pozwala użytkownikom szybko odmłodzić wygląd swoich...

Great action movies to watch from John Wick’s co-stars and adversaries

“You get to work with two martial arts legends in this movie, Donnie and Hiroyuki ,” Looper interviewer Don Kaye...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!