Logitech współpracuje z iFixit w ramach programu samodzielnej naprawy


Trzymanie się ulubionej myszy bezprzewodowej stało się trochę łatwiejsze dzięki nowe partnerstwo między firmą Logitech a specjalistami od napraw dla majsterkowiczów iFixit. Obie firmy współpracują, aby ograniczyć niepotrzebne e-odpady i pomóc klientom w naprawie sprzętu firmy Logitech, który nie jest objęty gwarancją, dostarczając części zamienne, baterie i instrukcje naprawy „wybranych produktów”.

Docelowo wszystko będzie mieścić się w tzw Centrum napraw iFixit Logitechz częściami dostępnymi do kupienia w razie potrzeby lub w ramach „Zestawów naprawczych”, które zapewniają wszystko, co jest potrzebne do wykonania naprawy, takie jak narzędzia i zestawy precyzyjnych bitów.

Zaczynając „tego lata”, firma Logitech Mistrz MX I MX Gdziekolwiek modele myszy będą pierwszymi produktami, które otrzymają części zamienne. Informacje o cenach nie zostały jeszcze ujawnione, a Logitech nie wspomniał o żadnych innych urządzeniach, które otrzymają oryginalne części zamienne iFixit i instrukcję naprawy.

Centrum napraw Logitech firmy iFixit ma już miejsca na szeroką gamę produktów firmy Logitech

W tej chwili wiele produktów firmy Logitech jest już wymienionych w centrum napraw iFixit, w tym kamery internetowe, klawiatury, słuchawki, głośniki Bluetooth i urządzenia peryferyjne do gier. Niektóre to tylko symbole zastępcze, ale inne już zawierają przewodniki dotyczące naprawy produktu, takie jak instrukcja wymiany baterii dla Logitech H800 Wireless. Ten konkretny przewodnik został stworzony przez członka społeczności iFixit i poprzedza partnerstwo między iFixit i Logitech, które, miejmy nadzieję, wkrótce rozszerzy się na więcej urządzeń.

Według raport cytowany przez firmę LogitechPrzewiduje się, że globalna ilość e-odpadów wzrośnie do ponad 75 milionów ton metrycznych do 2030 r., co pogarszają wysokie wskaźniki zużycia i ograniczone możliwości naprawy gadżetów. Logitech twierdzi, że próbuje z tym walczyć, zachęcając swoich klientów do naprawy i konserwacji urządzeń Logitech, oszczędzając im składowania.

Reklama

„Konsumenci często mają trudności ze znalezieniem możliwości naprawy i przedłużenia żywotności swojego produktu” — powiedział Prakash Arunkundrum, dyrektor operacyjny w firmie Logitech. „Więcej mogą zrobić marki i szersze łańcuchy wartości, które chcą odgrywać aktywną rolę w przejściu na gospodarkę o bardziej zamkniętym obiegu. Jestem podekscytowany, że możemy współpracować z iFixit w celu opracowania lepszych projektów i ułatwienia konsumentom opcji samodzielnej naprawy, aby przedłużyć żywotność naszych produktów”.

iFixit współpracował również z markami technologicznymi, takimi jak Google, SAMSUNGI Zawór stworzyć podobne programy samonaprawy. Sensowne jest uruchomienie programu Logitech z MX Master i MX Anywhere, biorąc pod uwagę, że są to dwie najpopularniejsze myszy firmy, chociaż mam nadzieję, że oferta części zamiennych rozszerzy się na więcej urządzeń peryferyjnych. uwielbiam Mysz do gier Logitech G502 Używam od prawie ośmiu lat, a biorąc pod uwagę, że próbuję ograniczyć własne e-odpady, chciałbym przedłużyć jego żywotność tak długo, jak to możliwe.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment