Tap to Pay jest wprowadzany do Australii – najpierw Westpac i Tyro


Jabłka Usługa Dotknij, aby zapłacić jest wprowadzana do Australii, po ekspansji na Tajwanie w zeszłym miesiącu. Usługa umożliwia małym firmom przyjmowanie płatności zbliżeniowych bez konieczności posiadania terminala płatniczego.

Wspierają Westpac i Tyro Payments Dotknij, aby zapłacić od dzisiaj, natomiast cztery kolejne platformy płatnicze zaoferują tę usługę „w najbliższych miesiącach”…

Dotknij, aby zapłacić

Małe firmy od kilku lat używają małych terminali typu „dotknij, aby zapłacić” do płatności zbliżeniowych. Chociaż są one kompaktowe i niedrogie, dotknij, aby zapłacić jeszcze bardziej upraszcza ten proces, używając iPhone’a zarówno do wprowadzania szczegółów transakcji, jak i do działania jako terminal płatniczy dzięki chipowi NFC.

Apple jako pierwszy ogłosił tę usługę w lutym zeszłego roku, uruchamiając go najpierw w USA za pomocą Stripe. Od tego czasu na pokładzie pojawiły się inne platformy płatnicze. Ayden uruchomił Tap to Pay w lipcu, Plac we wrześniu, platforma sprzedażowa Wix w marcu tego roku i platforma remontowa Houzz dołączył do partii w zeszłym miesiącu z wersją skierowaną do handlowców.

Wdrożenie międzynarodowe

Apple rozpoczęło międzynarodowe wdrażanie rozwiązania do przetwarzania płatności w kwietniu, z Tajwanem na pierwszym miejscu.

China Trust Bank i TapPay będą pierwszymi platformami, które zapewnią wsparcie dla Apple Tap to Pay na Tajwanie dla swoich klientów, w tym Taiwan Mobile i Taiwan Taxi. Według firmy, Taipei Fubon Bank zapewni również wsparcie dla Tap to Pay jeszcze w tym roku.

Reklama

Producent iPhone’a ma dzisiaj ogłoszony jego uruchomienie w kraju trzecim, Australii. Płatności zbliżeniowe są wszechobecne w kraju, a Apple twierdzi, że z usługi będą korzystać firmy każdej wielkości.

Firma Apple wprowadziła dziś w Australii funkcję Tap to Pay na iPhonie, umożliwiając lokalnym firmom dowolnej wielkości akceptowanie osobistych płatności zbliżeniowych za pomocą iPhone’a. Od małych i średnich firm — w tym handlowców i właścicieli straganów — po dużych detalistów i grupy hotelarskie — sprzedawcy w Australii mogą teraz bezproblemowo i bezpiecznie akceptować Apple Pay, zbliżeniowe karty kredytowe i debetowe oraz inne portfele cyfrowe za pomocą swoich iPhone’ów. iPhone i współpracująca z partnerem aplikacja iOS — nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt ani terminal płatniczy.

Apple Pay prowadząca Jennifer Bailey powiedziała, że ​​kraj ten jest narodem przedsiębiorców.

„Australia to kraj przedsiębiorców i innowatorów, a małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią trzon siły roboczej tego kraju, zatrudniając miliony Australijczyków. Teraz, dzięki Tap to Pay na iPhonie, firmy dowolnej wielkości mogą łatwiej niż kiedykolwiek bezproblemowo akceptować płatności zbliżeniowe za pomocą iPhone’a, gdziekolwiek prowadzą działalność – powiedziała Jennifer Bailey, wiceprezes Apple ds. Apple Pay i Apple Wallet. „Wygoda funkcji Tap to Pay na iPhonie umożliwia australijskim firmom oferowanie swoim klientom łatwych, bezpiecznych i prywatnych płatności zbliżeniowych oraz pomaga im w prowadzeniu i rozwijaniu działalności”.

Firma zaktualizowała dziś swoją aplikację Tap to Pay mikrowitryna z obecnymi i przyszłymi platformami płatniczymi:

Stany Zjednoczone

Tajwan

Australia

  • Westpac
  • Nowicjusz
  • ANZ Worldline (wkrótce)
  • Pasek (wkrótce)
  • Płatności do kasy (wkrótce)
  • Zeller (wkrótce)

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...

MSI prezentuje płyty główne z serii Z790 MAX na targach Computex z 5GbE i WiFi 7 w topowych modelach

MSI jest gotowe na gruntowne odświeżenie swojej linii płyt głównych Socket LGA1700, na czas dla procesorów Core „Raptor Lake Refresh”, które pojawią się...

Gigabyte Z790 Aorus Xtreme X zawiera wyświetlacz, w samą porę na odświeżenie Raptor Lake

Na targach Computex firma Gigabyte pokazała kilka zaktualizowanych wersji swoich płyt głównych Z790, w których oba modele otrzymały trochę dodatkowego blasku, ale także...
Advertisment