Historie sąsiedzkie w The Sims 4 dają wolną wolę innym Simom


We wtorek Maxis zapowiedział dużą zmianę to jest w drodze w nadchodzącej aktualizacji. Jest to nowa funkcja o nazwie Historie sąsiedzkie, wprowadzająca momenty rozgrywki, które przytrafiają się Simom poza kontrolą gracza. Jest to podobne do popularnej funkcji z The Sims 3 zwany postępem historii. Kiedy nie oglądasz, sąsiedzi Simowie będą żyć własnym życiem. Mogą wybrać nową karierę, urodzić dziecko lub rozwieść się ze współmałżonkiem. Neighborhood Stories ma zostać wydany za The Sims 4 30 listopada 2021 r.

Na początek historie sąsiedzkie będą nieco ograniczone. Ta funkcja skupi się na kilku zmianach w życiu Simów znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie twojej postaci, takich jak koledzy lub kumple z baru. W przyszłości wpłynie to na większą liczbę Simów, którzy będą podejmować więcej decyzji bez udziału gracza. Jednak nadal masz kontrolę nad rozwojem rzeczy. Sąsiedzi Simowie, którzy mają poważny problem, zawołają Cię po pomoc lub możesz po prostu wskazać sąsiadowi decyzję, aby zachęcić go do samodzielnego rozwiązania.

Daje to zabawne okazje do bycia dobrym sąsiadem — lub siania chaosu na wszystkich wokół ciebie. Możesz być swatką i zachęcać podobnie myślących ludzi do spotykania się, albo możesz zerwać związki i wkroczyć do nowego Sima. Zawiera nowe aspiracje: Sąsiedztwo Confidante dla tych, którzy lubią pomagać, oraz Villainous Valentine dla tych, którzy wolą soczysty dramat rozstania.

Neighborhood Stories będą częścią bezpłatnej aktualizacji 30 listopada, a Maxis będzie nadal aktualizować system. Ta pierwsza aktualizacja tworzy fundamenty dla sąsiednich Simów działających na własną rękę, dzięki czemu możemy zobaczyć więcej historii o dzikich Simach.Source link

Reklama
Reklama
Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Akasa Intros AK-PCCE25-02 Adapter 2,5GbE z obsługą PoE 25W

Akasa ostatnio zainteresowała się produktami sieciowymi dla klientów, a jej niedawna niskoprofilowy adapter 2,5 GbE. Najnowszym produktem firmy w tej kategorii jest...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!