Obejrzyj pierwszy zwiastun From, horroru o niejasnym tytule


Czy twórcom kończą się tytuły, jak browary rzemieślnicze ze swoimi piwami? A może próbują zrozumieć memy i dowcipy, które pojawiły się po serialach takich jak Netflix? Ty? Przynajmniej horrory takie jak Jordan Peele Nas, seria Amazon Im, oraz nadchodzący film My — albo, sięgając dalej, film Spike’a Jonze Ją – wskazują na poczucie, że u podstaw tytułu znajduje się znacząca postać. Ale co zrobić z serii horrorów 2022? Z, który wydaje się tytułem stworzonym wyłącznie po to, by zadać pytania? Od czego? Skąd? Od kogo? Biedna Laura Ingraham jest będę taki zdezorientowany.

Zespół za Z, łącznie z twórca John Griffin (autor nadchodzącego filmu science-fiction Krater) i showrunner Jeff Pinkner (producent on Zaginiony, Grzywka, oraz Alias) właśnie wypuścił swój pierwszy zwiastun i jest dość niesamowity. Skupiając się na małym opuszczonym miasteczku i niesamowitym fenomenie, w którym uwięziona jest ogromna grupa ludzi, przypomina klasyczne opowiadanie Stephena Kinga. (I trochę jak wersja King and Joe Hill’s W wysokiej trawie, skupiony na pitstopie zamiast na polu.)

Harold Perrineau (Zaginiony, Oz, Romeo + Julia) prowadzi zespół, obok StojakEion Bailey i Maria pełna łaskiCatalina Sandino Moreno to najnowsza para, która daje się wciągnąć w tajemnicę i odkryć niebezpieczne stworzenia, które mogą za tym kryć się. Seria zadebiutuje w Epix 20 lutego 2022 r. Przygotuj się na kilka mylących nagłówków recenzji w lutym, ponieważ sklepy próbują znaleźć sposoby na obejście sformułowania typu „Z nawiguje po tym samym terytorium, co Zagubiony”, nie wyglądając, jakby pominęły niektóre słowa na sposób.

Reklama

Zdjęcie: Chris Reardon/EpixSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Akasa Intros AK-PCCE25-02 Adapter 2,5GbE z obsługą PoE 25W

Akasa ostatnio zainteresowała się produktami sieciowymi dla klientów, a jej niedawna niskoprofilowy adapter 2,5 GbE. Najnowszym produktem firmy w tej kategorii jest...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!