Figma właśnie uruchomiła własną aplikację Freeform na iPada z FigJam


Apple przez lata pozostawiało niezależnym programistom tworzenie aplikacji do tablic na iPadzie. Potem niespodziewanie powstał jeden o nazwie Freeform w iPadOS 16. Wersje na iPhone’a i Maca udostępniają aplikację do współpracy na większej liczbie urządzeń.

Jednak Figma odniosła wystarczający sukces na rynku narzędzi do tablic do współpracy, że Adobe chce kupić firmę za 20 miliardów dolarów. Chociaż ta umowa wydaje się być zagrożona z powodu obaw regulacyjnych za granicą, zainteresowanie Figmy iPadem jako narzędziem jest jasne i pewne.

Firma właśnie wypuściła nowe narzędzie dla iPada o nazwie FigJam, które wprowadza pomysł Freeform w figmę. FigJam to przestrzeń tablicowa firmy Figma, wprowadzony w 2021 r. Teraz tablica online dla zespołów znajduje się bezpośrednio na iPadzie.

Figma ma już dedykowaną aplikację na iPada i brzmi jak nadchodząca wersja wprowadzi więcej podstawowych funkcji Figmy do iPada.

Tymczasem FigJam na iPada ma inspirować użytkowników do tworzenia.

Reklama

FigJam umożliwia bezpłatną współpracę na tablicach w czasie rzeczywistym dla nieograniczonej liczby współpracowników. Dostępne są również narzędzia do szkicowania, robienia notatek i wciągania multimediów, a aplikacja ma rodzaj dopracowania, jakiego można oczekiwać od Figma.

Oprócz obecności w ekosystemie Figma, największą zaletą FigJam w porównaniu z Freeform i innymi aplikacjami do tablic jest ogromna biblioteka szablonów planowania i osobistych projektów.

I chociaż nazwa FigJam to urocza gra na owocnej nazwie Figma, „Jam” nie tylko nawiązuje do tego, co kładziesz na grzance. FigJam obejmuje również wspólne słuchanie muzyki bezpośrednio w aplikacji.

Możesz zacząć FigJammin’ dla za darmo na iPada zaczyna się dzisiaj.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.





Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Koncentrator JSAUX OmniCase 2 Pro USB-C z organizerem

Czy często przewozisz swojego MacBooka między biurem a domem lub pracujesz w podróży? The JSAUX OmniCase 2 Pro to ostry nowy przenośny...

InnoGrit przygotowuje konsumencki kontroler SSD PCIe 5.0 NVMe na 4 kwartał

Chiński InnoGrit okazał się kompetentnym rywalem na rynku wysokiej klasy kontrolerów SSD, a na targach Computex 2023 firma zaprezentowała wczesną próbkę nadchodzącego kontrolera...

Inwazja na Tajwan w 2025 r. zyskuje na wiarygodności; Apple nie ma czasu na przygotowania

Jeszcze w styczniu, A przewidział najwyższy generał sił powietrznych USA że inwazja na Tajwan nastąpi w 2025 r., podczas gdy Stany Zjednoczone są...
Advertisment