Opis przejścia „A Call From the Depths” w Zelda: Tears of the Kingdom


„Wezwanie z głębin” jest jedną z bardziej owocnych przygód pobocznych The Legend of Zelda: Łzy królestwa. Nie tylko jest to łatwy i wczesny sposób na zapoznanie się statuetki handlarzyale zapewnia również darmową wytrzymałość czy serce aktualizacja kontenera. Nasz przewodnik „Wezwanie z głębin” pokaże ci, jak rozpocząć i ukończyć to zadanie, które zabierze cię do samych trzewi Hyrule.


Jak rozpocząć „Wezwanie z głębin”

Aby rozpocząć poboczną przygodę „Wezwanie z głębin” w The Legend of Zelda: Łzy królestwa, musisz awansować główną fabułę do momentu zdobycia paralotni. Stamtąd skieruj się na południe (mniej więcej do miejsca, gdzie w 2017 r Oddech dziczy zaczyna). Chociaż możesz spróbować wspiąć się na masywną ścianę zagradzającą ci drogę, jeśli pójdziesz drogą, natkniesz się na obszar, w którym możesz zobaczyć wyraźnie zniszczalny teren. Użyć młotek — przez które można stworzyć fuzja broni — lub bombowy kwiat rozbić skały. Woda wypłynie, odsłaniając nową ścieżkę.

Odtworzy się scenka przerywnikowa pokazująca odpływ wody; usłyszysz dziwny głos wołający do Linka, gdy kamera przesuwa się do Świątynia Czasu. Tam będziesz musiał się następnie udać. Jest to budynek dość łatwy do zauważenia i znany Oddech dziczy od razu będzie wiedział, gdzie się udać. (Możesz go również znaleźć na naszej stronie interaktywny Łzy Królestwa mapa.) Po dotarciu do Świątyni Czasu udaj się na zaplecze i wejdź w interakcję z Posąg Bogini Tam. Następnie cztery miejsca zostaną zaznaczone na twojej mapie po wyjaśnieniu celu twojej misji, którym jest znalezienie w sumie czterech oczu i wrzucenie ich do Otchłani.

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Zanim wyruszysz, oznacz na mapie Posąg Bogini. Będziesz potrzebować tego na później.


Gdzie znaleźć oczy posągu bogini

Stąd udaj się do najbardziej wysuniętego na południe znaku na mapie. Po wspięciu się na pokryte śniegiem klify znajdziesz swój cel, spoglądając na najbardziej wysunięty na południe punkt. Gdy zejdziesz na to wychodnie, zauważysz, że znajduje się tam duża skała, którą możesz przesunąć Ultraręczny umiejętność.

Link podnosi gigantyczny głaz za pomocą Ultrahand podczas zadania „A Call From the Depths” w Zelda Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Podnieś go, aby odsłonić oko, którego szukasz, i wrzuć je do Otchłani. Jeśli nie wiesz, jak wyglądają Głębiny w tym momencie, punkty wejścia są zazwyczaj oznaczane przez czerwone i czarne wyziewy sączące się wokół różnych dziur w ziemi.

Link zagląda do punktu wejścia Depths w grze Zelda Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Teraz skieruj się na zachód. To najtrudniejsze oko do zdobycia, ponieważ będziesz potrzebować Odporność na zimno (niezależnie od tego, czy są to pikantne potrawy, czy odzież np Zbroja Śnieżnego Pióra). Będziesz także musiał wspiąć się do celu. Wspinaj się po zboczu klifu, mając na sobie ubranie odporne na zimno lub po zjedzeniu pikantnego dania, aby znaleźć kilka bloków lodu.

Link wspina się na ośnieżoną górę podczas A Call From the Depths w Zelda Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Wyposaż swój łuk i zamocuj ognisty owoc do strzałki, aby rozmrozić te bloki. W jednym z nich znajduje się oko, którego szukasz. Aby dotrzeć do swojej nagrody, musisz strzelić w blok lodu trzema ognistymi strzałami.

Link strzela ognistą strzałą w bryłę lodu, aby odsłonić oko bogini w Łzach królestwa.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Wrzuć to też do przepaści.

Link wrzuca oko bogini do Depths w Zelda Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Idź na północ, aby zlokalizować następne oko. Gdy znajdziesz się przy znaczniku, użyj zdolności Ultrahand, aby wyciągnąć oko z wody.

Link wyciąga oko bogini z rzeki w Zelda Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Następnie wrzuć go do Głębin.

Link upuszcza oko bogini w przepaści do Depths w Zelda Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Na koniec idź na wschód. Tutejsze oko jest ukryte pod ścianą skał, którą możesz zniszczyć w taki sam sposób, jak wszedłeś do tego obszaru.

Link rozbija głaz blokujący drogę w Zelda Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Użyj młotka lub bombowego kwiatu (samodzielnie lub na strzale), aby rozbić ścianę. Chwyć oko i wrzuć je do Otchłani.

Link podnosi głaz w Zelda Tears of the Kingdom podczas pracy nad pobocznym zadaniem Call From the Depths.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Wskocz w Otchłań, by rozpocząć kolejną część zadania.


Udaj się w głąb

Po wejściu do Głębin otwórz mapę. Zauważysz, że każde oko, które rzuciłeś w to czarne jak smoła podziemie, jest zaznaczone na twojej mapie, razem z Posągiem Bogini, który zaznaczyłeś wcześniej. Będziesz musiał skierować każde oko na miejsce, w którym zaznaczony jest Statua Bogini, czyli właściwie tam, gdzie jeden z kilku elementów gry statuetki handlarzy jest usytuowany.

Ten obszar jest w rzeczywistości ogromną kopalnią, więc przygotuj się na użycie niektórych urządzeń Zonai, aby przenieść te oczy do centralnego punktu na mapie. Będziesz potrzebował tutaj wielu fanów, więc jeśli masz już kilka w swoim ekwipunku, nie krępuj się ich użyć, aby pomóc skierować oczy na posąg. Jednak na ogół jest wystarczająco dużo tych urządzeń, aby tworzyć własne wózki kopalniane napędzane wentylatorami lub rakietami — lub Zarównojeśli chcesz iść szybko.

Link tworzy kopalnię napędzaną przez fanów w Depths w Zelda Tears of the Kingdom.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Po skierowaniu wszystkich czterech oczu na posąg handlarza możesz otrzymać nagrodę.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASUS przedstawia plecak do gier ROG Archer ErgoAir BP3800

Firma ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowała dziś plecak do gier Archer ErgoAir BP3800. Wszechstronny Archer ErgoAir o pojemności 40 litrów ma...

Flagowy procesor AMD Ryzen 9 7950X3D kosztuje poniżej 500 dolarów

Ceny flagowego procesora AMD do komputerów stacjonarnych, Ryzen 9 7950X3D, po raz pierwszy spadły poniżej 500 dolarów, a Amazon wycenił go na 492...

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....
Advertisment