Destiny 2: Gdzie znaleźć Xura i co sprzedaje (23-27 września)


Cotygodniowy sprzedawca przedmiotów egzotycznych, Xur, przebywa w losowych miejscach na całym świecie Destiny. W Przeznaczenie 2, może pojawić się na całej mapie, a także wewnątrz Wieży. W tym tygodniu Xur można znaleźć w Europejska Martwa Strefa (EDZ)spędzając czas na urwisku z widokiem na Kręta Zatoka.

Reklama

Obraz: Bungie przez Polygon

Inwentarz Xura w tym tygodniu składa się z następujących elementów:

 • Skrzydło czujności, kinetyczny karabin pulsacyjny: 29 legendarnych odłamków
 • Strumień Raidena, Skrzynia Łowcy: 23 Legendarne Odłamki
 • Aeon Safe, rękawice Tytana: 23 legendarne odłamki
 • Buty Lunafaction, nogi czarnoksiężnika: 23 legendarne odłamki
 • Egzotyczny engram: 97 legendarnych odłamków (możesz teraz kupić drugi za pomocą egzotycznego szyfru)
 • Zadanie Egzotyczny szyfr: za darmo

Od Pory Zmartwychwstałego i Królowa czarownicXur sprzedaje losową rolkę obu Jastrzębi księżyc oraz Opowieść umarlaka co tydzień. Oto, co sprzedaje w ten weekend:

 • Hawkmoon, kinetyczna armata ręczna (Hip-Fire Grip): 125 000 migotu, 200 legendarnych odłamków, egzotyczny szyfr, odłamek wstąpienia
 • Opowieść umarlaka, kinetyczny karabin zwiadowczy (urok czwarty): 125 000 migotu, 200 legendarnych odłamków, egzotyczny szyfr, odłamek wstąpienia

Od Sezonu Zaginionych Xur sprzedaje również kolekcję starych zbroi i broni — podobnych do Banshee-44 i Ada-1. Zazwyczaj przedmioty te są trudne do znalezienia i pochodzą z dawno minionych sezonów. Każdy przedmiot (czy to zbroja, czy broń) kosztuje tylko 1000 migotu i 50 legendarnych odłamków. Legendarny ekwipunek Xura w tym tygodniu składa się z następujących elementów:

 • Siódmy Seraph VY-7, pistolet maszynowy Arc
 • IKELOS_SMG_V1.0.2, łukowy pistolet maszynowy
 • Ogień cierny, pistolet maszynowy kinetyczny
 • Siódmy Seraph CQC-12, strzelba solarna
 • Fractethyst, Stasis Shotgun
 • Code Duello, Solarna wyrzutnia rakiet
 • Pożerający głód, karabin automatyczny Pustki
 • Zestaw zbroi Kultu Przyszłej Wojny

Przedmioty Xura spadają z mocą podobną do mocy twojej postaci.

Skrzydło czujności

Skrzydło czujności kiedyś był jednym z Przeznaczenie 2 najfajniejsza i najbardziej unikalna broń egzotyczna. To karabin pulsacyjny, który ze względu na profit Egzotyczny Surowe prawdystrzela w seriach po pięć pocisków zamiast trzech. (Harsh Truths zapewnia również leczenie, gdy sojusznik umiera.) Drugi egzotyczny profit, Ostatni bastionzapewnia lepszą stabilność i obsługę, gdy jesteś ostatnim żyjącym członkiem drużyny ogniowej.

Skrzydło czujności to egzotyczne PvP na wskroś. Nie oznacza to, że nie możesz go używać w PvE, ale jest przeznaczony do działania przeciwko prawdziwym graczom. Potrafi bardzo szybko zadać Strażnikowi bardzo duże obrażenia, zwłaszcza jeśli trafisz wroga w jego krytyczny punkt. Skrzydło Czujności nie jest już tak dobre, jak kiedyś, ale niektórzy gracze wciąż przysięgają na nie w Tyglu. Warto to podnieść, jeśli go przegapiłeś.

Strumień Raidena

Egzotyczny Łowca w tym tygodniu to Strumień Raidena. Głównym atutem tego napierśnika jest Połączenie synaps, co powoduje, że kolejne trafienia kosturem Arcstrider zadają większe obrażenia i wydłużają czas działania superzdolności. To jeden z najlepszych Egzotyków dla Łowców. Jeśli nie masz Raidena Flux, warto mieć Legendarne Odłamki.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera łącznie 62 statystyki.

Sejf w Eonie

Sejf w Eonie to para rękawic Tytana od Klątwa Ozyrysa. Te egzotyki zostały niedawno przerobione i teraz działają podobnie do Aeon Soul dla Warlocków i Aeon Swift dla Łowców. Aeon Safe nie ma tak naprawdę Egzotycznego profitu. Gracze mogą zamiast tego zastosować jeden z trzech potężne, unikalne mody które pomagają im i ich sojusznikom.

Te mody są bezpłatne i znajdują się w dodatkowym gnieździe na mody. Zapewniają bonusy, takie jak szybsze przeładowanie, gdy otrzymujesz precyzyjne trafienia. Mogą również przyznawać bonusy twoim sojusznikom, na przykład dając dodatkową energię, gdy ogłuszysz czempiona. Jednak najczęściej używa się ich do generowania ciężkiej amunicji przez wykańczanie potężnych wrogów, co jest niezwykle przydatne w trudnych treściach, takich jak najazdy i nocne szturmy arcymistrzowskie.

Mody są takie same dla każdego Eonu Egzotycznego.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera łącznie 66 statystyk.

Buty Lunafakcji

Buty Lunafakcji są bardzo potężnymi butami Warlock Exotic i istnieją od oryginału Przeznaczenie 2. Ich egzotycznym atutem jest Akwaforty alchemiczne. Ten profit zwiększa prędkość przeładowania, gdy stoisz w szczelinie wzmocnionej Lunafaction. Ten egzotyczny został mocno uderzony w Destiny 2: Twierdza Cieniale nadal warto z niego korzystać.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera łącznie 62 statystyki.

Zadanie Egzotyczny szyfr

Zadanie Egzotyczny szyfr Xur

Obraz: Bungie przez Polygon

Zaczynam za Poza światłem, Xur ma nowe zadanie związane z egzotycznym szyfrem. Egzotyczny szyfr pozwala kupować stare przedmioty egzotyczne od Pomniki utraconego światła kiosk w wieży. Będziesz potrzebować tych przedmiotów i kilku innych walut, aby odebrać przedmioty egzotyczne, takie jak dziedzic pozorny i prawda.

W tym tygodniu Xur chce, abyś ukończył 21 szturmów lub wygrał mecze Tygla lub Gambitu. Po ukończeniu zadania otrzymasz Egzotyczny Szyfr, którego możesz używać w dowolny sposób.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Chrome, Dysk Google zaktualizowany o widżety blokady ekranu iOS 16

Podgląd na początku tego miesiącaGoogle wprowadza teraz swoje pierwsze widżety ekranu blokady iOS 16 z aktualizacjami Chrome i Dysku. Wersja 106 Chrome to rozwijanie...

Metal: Narzędzia do modowania Hellsinger pozwalają dodawać własną muzykę

Strzelanka rytmiczna Thrash-and-blast Metal: Hellsinger ma dość prosty haczyk: to niesamowicie zabawne pompowanie demonów pełnych ołowiu w czasie z twoimi...

Intel Arc A770 wprowadzony na rynek w cenie 329 USD, dostępny od 12 października

Firma Intel ogłosiła dzisiaj cenę karty graficznej Arc A770 Limited Edition do komputerów stacjonarnych, która wynosi 329 USD, oferując klasę wydajności porównywalną z...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!