Apple zamyka bezpłatną funkcję „Mój strumień zdjęć”, która została pierwotnie uruchomiona w iCloud


Dla wielu może to być wiadomość, że funkcja „Mój strumień zdjęć” firmy Apple wciąż działała i działała, ale prawdziwą wiadomością jest to, że tego lata Apple wyłącza bezpłatną funkcję iCloud.

My Photo Stream został pierwotnie uruchomiony wraz z iCloud w 2011 roku jako bezpłatna metoda synchronizacji zdjęć między iPhone’a, iPada, Telewizor applei Mac. Wymagając płatnego miejsca, znacznie bardziej niezawodna funkcja biblioteki zdjęć iCloud ostatecznie sprawiła, że ​​Mój strumień zdjęć stał się nieco niepożądany.

Na przykład Mój strumień zdjęć wymagał aktywnego zapisywania multimediów ze swojego „strumienia” w Rolce z aparatu lub Bibliotece. Zdjęcia były dostępne tylko w Moim strumieniu zdjęć przez krótki czas, zanim spadły i nie były już w iCloud.

Co najważniejsze, Mój strumień zdjęć nie synchronizował zdjęć wysokiej jakości w pełnej rozdzielczości. System synchronizacji, który obniżył jakość Twojej biblioteki zdjęć, nie może być najlepszym rozwiązaniem.

Zdjęcia iCloud od dawna są nowoczesną poprawką. Zdjęcia i filmy w pełnej rozdzielczości są synchronizowane między urządzeniami bez konieczności wprowadzania danych. Jedynym ograniczeniem jest ilość przestrzeni dyskowej iCloud w Twoim abonamencie.

Reklama

Mimo to Mój strumień zdjęć pozostał funkcją dostępną dla użytkowników iPhone’a, iPada i Maca, którzy nie korzystają ze Zdjęć iCloud. Włączenie zdjęć iCloud może całkowicie ukryć gorszą funkcję Mój strumień zdjęć.

I chociaż Apple utrzymuje nędzne 5 GB darmowej przestrzeni dyskowej iCloud od 2011 r., od 26 lipca nie będzie już synchronizować żadnych zdjęć za darmo. przejdzie w tryb offline. Ponieważ Mój strumień zdjęć przechowuje zdjęcia przez 30 dni, Apple przestanie przesyłać zdjęcia do Mojego strumienia zdjęć 26 czerwca.

Apple wskazuje ludziom Zdjęcia iCloud i powodzenia w używaniu ich z dowolną liczbą zdjęć i filmów bez płacenia za miejsce na iCloud. W międzyczasie Apple zawiera również wskazówki dotyczące jak zapisywać zdjęcia z Mojego strumienia zdjęć:

Na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch

  1. Otwórz Zdjęcia i dotknij Albumy.
  2. Stuknij Mój strumień zdjęć > Wybierz.
  3. Stuknij zdjęcia, które chcesz zachować, a następnie stuknij przycisk Udostępnij > Zapisz obraz.

Na twoim Macu

  1. Otwórz aplikację Zdjęcia, a następnie otwórz album Mój strumień zdjęć.
  2. Wybierz dowolne zdjęcia, które chcesz zapisać, a których nie ma obecnie w Twojej bibliotece zdjęć.
  3. Przeciągnij je z albumu Mój strumień zdjęć do swojej biblioteki.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

COLORFUL wprowadza na rynek laptop do gier EVOL X15 AT

Colorful Technology Company Limited, profesjonalny producent kart graficznych, płyt głównych, wszechstronnych rozwiązań do gier i multimediów oraz wysokowydajnych pamięci masowych, ogłasza globalną premierę...

MSI prezentuje flagowy dysk SSD Spatium M570 PRO z rozwiązaniami chłodzącymi FROZR i FROZR+

Powtarzającym się trendem w Computex było wprowadzanie na rynek flagowych dysków SSD NVMe 5. generacji i rozwiązań chłodzących wymaganych do osiągnięcia ich potencjału,...

Exploit macOS wykryty przez Microsoft może ominąć ochronę systemu

Apple wprowadził System Integrity Protection (SIP) z OS X El Capitan w 2015 roku i zasadniczo dodaje wiele warstw zabezpieczeń, które blokują aplikacjom...
Advertisment