Kroki zadania Bestia i Księżniczka, nagroda w Zelda TOTK


„Bestia i księżniczka” jest zadaniem w The Legend of Zelda: Łzy królestwaczęść dłuższej pobocznej przygody dla Gazeta Lucky Clover. Wymaga to założenia większej gazety Lucky Clover Gazette poboczna przygoda o nazwie „Potencjalne obserwacje księżniczek!” i polega na znalezieniu pliku region subtropikalny na południu.

„Bestia i księżniczka” to jedna z 12 części „Potencjalnych obserwacji księżniczek!” powiązane przygody poboczne Łzy Królestwastajnie.

Etapy zadania „Bestia i księżniczka”.

„Bestia i księżniczka” to poboczna przygoda w ramach „Potencjalnych obserwacji księżniczek!” poboczna przygoda i wiąże się z podróżowaniem. Oto, co zrobisz w wersji TL;DR:

  1. Spotkaj się z Pennem, aby rozpocząć „Potencjalne obserwacje księżniczek!” linia zadań, pierwszy w Lądowanie widokowe potem na zewnątrz Wioska Rito.
  2. Udaj się do Nowa stajnia Serenne aby uzyskać wskazówkę na temat miejsca pobytu Zeldy z niektórymi rzekomymi bestiami. (Tutaj oficjalnie zaczyna się „Bestia i księżniczka”.)
  3. Znalezienie subtropikalnego regionu na południu, który jest w rzeczywistości Stajnia Lakeside w Faron.
  4. Znajdź Cimę i bestie w pobliskim Faron i porozmawiaj z nimi, aby zakończyć zadanie.

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Jak rozpocząć zadanie „Bestia i księżniczka”.

„Bestia i księżniczka” to jedna z kilku części „Potencjalnych obserwacji księżniczek!” przygoda poboczna i przygoda poboczna sama w sobie. Aby rozpocząć, musisz już rozpocząć „Obserwacje potencjalnych księżniczek!” poboczna przygoda.

Penn stojący przed stajnią w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Pierwszym krokiem jest porozmawianie z Pennem na zewnątrz Wieża widokowa Skyview Landing przed udaniem się na spotkanie z nim w Gazeta Lucky Clover budynek na zewnątrz Wioska Rito. Poniżej oznaczyliśmy to gwiazdką.

Mapa pokazująca, gdzie znaleźć Lucky Clover Gazette w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Grafika: Jeffrey Parkin, Nicole Carpenter/Polygon | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Redaktor naczelny gazety wyśle ​​was dwóch do wszystkich 12 stajni, aby szukać informacji na temat miejsca pobytu księżniczki Zeldy. Możesz to zrobić w dowolnej kolejności, a każda stajnia rozpocznie swoją własną krótką historię. Bestia i księżniczka jest jednym z nich i musisz porozmawiać z Pennem w stajni New Serenne w Hyrule Field, aby go uruchomić. (Najbliższa świątynia to tzw Sanktuarium Sinajawak.)

Gdzie znaleźć region subtropikalny na południu

Penn będzie czekał przy recepcji stajni. Powie ci, że ludzie w okolicy widzieli bestię w region subtropikalny na południu.

To nawiązuje do Farona – w szczególności, Stajnia nad jeziorem. Znajdziesz go w następującym punkcie na mapie:

Mapa przedstawiająca region Faron w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Grafika: Jeffrey Parkin, Nicole Carpenter/Polygon | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Wiedz, że w przeciwieństwie do większości stajni, nie można jej łatwo dostrzec z daleka, a z mapy droga, obok której się znajduje, jest zaciemniona. To powiedziawszy, jeśli podróżujesz od zachodu, po wejściu do zalesionego obszaru skieruj się w stronę Floria Falls / Lurelin Village i idź dalej tą drogą, a wkrótce potem natkniesz się na stajnię.

Tabliczka z napisem Floria Falls, Lurelin Village po lewej, Martha's Landing po prawej

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Najbliższym sanktuarium jest tzw Świątynia Joju-uutuż za stajnią.

Gdzie znaleźć rzekomą bestię

Od stajni na północ jest przepaść. Po drugiej stronie znajdziesz osobę, z którą musisz porozmawiać. Aby pomóc, odwiedź Shay tuż przy krawędzi klifu, który wskaże ci kierunek przeciwnej świątyni.

Link podchodzi do Shay'a, który mówi „Z bliska, jeśli mogę...”

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Najłatwiej się tam dostać idąc krawędzią klifu na zachód, paralotnia przez krótką szczelinę, a następnie podejdź do sanktuarium. Raz tam, Porozmawiaj z Cimąa zadanie zostanie zakończone.

Link podchodzi do Cimy, która mówi „Takie tajemnicze stworzenia…”

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Nagroda „Bestia i księżniczka”.

Za ukończenie pobocznej przygody w ramach pobocznej przygody otrzymujesz 50 rupii. Nieźle, biorąc pod uwagę, że Lucky Gazette EIC żałowała, że ​​nie może poprosić cię o pracę za darmo. Spójrz, to media dla ciebie!

Zbliżenie Dondona w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Poza tym wiedz, że jesteś o krok bliżej do zdobycia tego Zestaw Zbroi ŻabkiSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP przedstawia nowe zasilacze Dagger Pro Series ATX 3.0 SFX

FSP Group, jeden z wiodących światowych producentów wysokowydajnych zasilaczy OEM i ODM, przedstawia nową generację zasilaczy SFX serii DAGGER PRO o mocy 750...

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...
Advertisment