Zdobądź iPada Pro M1 2021 za 200 USD taniej, zanim zostanie wyprzedany wszędzie


Zawsze kusi, aby uzyskać najnowszą technologię, aby działała tak długo, jak to możliwe, ale iPady mają duży zapas wydajności, dzięki czemu wybór modelu ostatniej generacji jest łatwy. W tej chwili, 11-calowy iPad Pro z M1 od 2021 r sprzedaje za 599 dolarów (200 USD zniżki) w Expercom, autoryzowanym sprzedawcy Apple. To najniższa cena, jaką widzieliśmy za ten bardzo wydajny tablet, który coraz trudniej jest znaleźć w magazynie w nowym stanie.

M1 iPad Pro jest bardzo podobny do nowszego modelu M2, który był głównie uderzeniem specyfikacji. Procesor M1 jest nadal bardzo szybki, nawet teraz, w 2023 roku, i powinien z łatwością wytrzymać ponad pięć lat (lub więcej), ponieważ Apple ma dobre doświadczenie w oferowaniu wsparcia dla oprogramowania. Jeśli wybierasz iPada Pro 2021, otrzymujesz ekran o wysokiej częstotliwości odświeżania, Face ID, port USB-C i ogólnie doskonałą wydajność. Jedyną rzeczą, której tak naprawdę brakuje w modelu 2022, jest nowszy procesor M2 i funkcja zawisu dla ołówka Apple drugiej generacji – z której, szczerze mówiąc, nie wszyscy potrzebują lub będą korzystać.

Apple wygodne, ale drogie Ładowarka MagSafe Duo Jest w sprzedaży za 96,74 USD (około 32 USD zniżki) w Verizon. Ta podwójna ładowarka umożliwia jednoczesne ładowanie zegarka Apple Watch i kompatybilnego telefonu iPhone za pośrednictwem ładowania bezprzewodowego. Chociaż są bardziej wytrzymałe dostępne trzy opcje ładowania MagSafe (które również ładują Twoje AirPods), wiele z nich kosztuje znacznie więcej 150 USD. MagSafe Duo nie ma najwyższej jakości konstrukcji ani eleganckiego wyglądu, ale jest bardzo kompaktowy i można go złożyć do niewielkiego opakowania, co ułatwia podróż. Ponadto osiąga szybsze ładowanie 15 W na iPhone’ach zgodnych z MagSafe. Pamiętaj jednak, że musisz mieć własny zasilacz USB-C, który powinien mieć moc 20 W lub więcej.

Kiedy wyciągasz telefon z MagSafe Duo, musisz przytrzymać ładowarkę, aby ją wyjąć, albo wszystko pójdzie razem z nią.
Zdjęcie: Dieter Bohn / The Verge

Za świetną ofertę na jedno z urządzeń, które możesz ładować na MagSafe Duo, 41 mm ostatniej generacji Apple Watch Series 7 z grafitowej stali nierdzewnej z pasującą pętlą mediolańską sprzedaje za 429 dolarów (320 USD zniżki) w Walmart. Ta sama konfiguracja kosztuje obecnie 749 USD od Apple, więc to całkiem sporo jak na nieco starszy model, który nadal jest bardzo dobry.

Nie każdego dnia widzisz tak duże oszczędności na jednym z bardziej wyszukanych zegarków Apple. Wersja stalowa ma błyszczącą, polerowaną obudowę i jest wyposażona w łączność LTE. Poza tym jest to głównie to, do czego jesteś przyzwyczajony w Apple Watch Series 7: śledzenie kondycji i tętna, powiadomienia, monitorowanie tlenu we krwi itp. – po prostu, wiesz, bardziej wyrafinowany. Jedyne rzeczy, których naprawdę brakuje w nowszym Seria 8 są Crash Detection i czujnik temperatury do śledzenia cyklu.

Reklama

Nowszy zegarek Apple Watch Series 8 (po lewej, pokazany w rozmiarze 45 mm) nie stanowi większego ulepszenia w stosunku do serii 7 (po prawej, pokazany w rozmiarze 41 mm).
Zdjęcie: Amelia Holowaty Krales / The Verge

The Przewodowy wideodomofon Arlo Essential, jeden z naszych ulubionych ze wszystkich dostępnych dzwonków wideo, jest w sprzedaży za 79,99 USD (połowa zniżki) w Amazon. Przewodowy Arlo to niezależny od platformy dzwonek do drzwi, który obsługuje systemy inteligentnego domu Amazon, Google, Samsung i Apple (tylko Apple wymaga dodatkowy hub). Nagrywa kwadratowe wideo o rozdzielczości do 1536 x 1536, co ułatwia zobaczenie paczek pozostawionych na werandzie, i ma wbudowaną syrenę, która odstrasza potencjalnych złodziei lub po prostu denerwuje sąsiadów.

Mówiąc o sąsiadach, jeśli nie jesteś fanem partnerstwa firmy Ring z policją, której właścicielem jest Amazon poprzez zintegrowaną aplikację Sąsiedzi, Arlo jest zdolną alternatywą. Pamiętaj, że dzwonek do drzwi Arlo Essential wymaga miesięcznej subskrypcji w wysokości 3,99 USD, aby zapisać nagrane wideo, a nawet przy tym nie obsługuje ciągłego nagrywania 24/7.

Dlaczego nie kilka więcej ofert? Zasługujesz na to.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!