WWDC 2023 potwierdzone: od 5 do 9 czerwca w Apple Park


Apple oficjalnie ogłoszono WWDC 2023. Wydarzenie odbędzie się w Apple Park z przemówieniem, orędziem o stanie Unii i nie tylko. Cała konferencja będzie również dostępna online dla programistów, którzy nie mogą lub nie zostali wybrani do osobistego udziału w WWDC w Kalifornii.

Na tegorocznej konferencji WWDC Apple zaprezentuje „najnowsze udoskonalenia systemów iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS”. Obejmuje to iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 10 i tvOS 17.

Apple mówi:

Firma Apple ogłosiła dzisiaj, że będzie gospodarzem dorocznej konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC) w formacie online od 5 do 9 czerwca 2023 r., z możliwością osobistego świętowania przez programistów i studentów podczas specjalnego wydarzenia w Apple Park w dniu otwarcia. Bezpłatna dla wszystkich programistów konferencja WWDC23 zwróci uwagę na najnowsze udoskonalenia systemów iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS. W ramach ciągłego zaangażowania Apple w pomaganie programistom w tworzeniu innowacyjnych aplikacji, wydarzenie zapewni im również wyjątkowy dostęp do inżynierów Apple, a także wgląd w nowe technologie i narzędzia, które pomogą im zrealizować ich wizje.

Apple zorganizuje specjalne całodniowe wydarzenie dla programistów i studentów 5 czerwca w Apple Park. W Apple Park programiści i studenci obejrzą przemówienie programowe i filmy o stanie Unii, wezmą udział w ceremonii Apple Design Awards i nie tylko.

Oprócz osobistego komponentu WWDC 2023 w Apple Park, Apple twierdzi, że cała konferencja będzie dostępna online dla wszystkich programistów. WWDC jest bezpłatne, niezależnie od tego, czy uczestniczysz online, czy osobiście.

Reklama

Deweloperzy zainteresowani udziałem w konferencji WWDC 2023 w Apple Park mogą przesłać swoje prośby, korzystając z poniższych łączy. Apple twierdzi, że zaproszenia będą przydzielane w drodze losowego procesu selekcji. Osoby wybrane do udziału zostaną powiadomione do 5 kwietnia do godziny 18:00 czasu pacyficznego.

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Lian Li przedstawia GALAHAD II TRINITY AIO i UNI FAN

Lian Li zaprezentował również nowe portfolio rozwiązań all-in-one (AIO) do chłodzenia cieczą oraz nowe wentylatory. Nazywana serią GALAHAD II TRINITY obejmuje trzy...

Lian Li przedstawia nowe modułowe obudowy O11, koncepcyjną obudowę siatkową i obudowę na komputer stacjonarny

2023. Istnieją trzy obudowy, które Lian Li prezentuje: O11D EVO XL, O11D EVO RGB, O11 Vision i SUP 01. Zaczynając od O11D EVO...

ENDORFY wprowadza na rynek obudowy komputerowe Arx 700 Air i Arx 700 ARGB

Właśnie ukazała się nowa seria obudów PC ENDORFY Arx 700 Air i Arx 700 ARGB, opracowana z myślą o graczach, twórcach i entuzjastach...
Advertisment