Usterka duplikacji Zelda: Tears of the Kingdom załatana przez Nintendo


Nowa łatka dla The Legend of Zelda: Łzy królestwa wydany w czwartek rozwiązuje szereg usterek w grze Switch, które pozwalają graczom duplikować przedmioty. Wersja 1.1.2 dla Łzy Królestwawydana 25 maja, wydaje się zawierać głównie drobne poprawki błędów w grze, ale gracze, którzy zaktualizowali swoją kopię gry Switch, szybko odkryli, że liczne usterki duplikatu już nie pracować.

Polygon przetestował Łzy Królestwanajnowszą poprawkę i potwierdził te ustalenia. Na razie nie jest już możliwe powielanie broni, przedmiotów i innych materiałów za pomocą znanych wcześniej exploitów.

Przed wersją 1.1.2 gracze wymyślali wiele metod powielania przedmiotów — w tym rzadkie przedmioty o dużej wartości, takie jak diamenty — za pomocą szybkiego przełączania ekwipunku, paralotni w grze i skakania po tarczy. Te exploity działają tylko z wersje 1.1.1 i wcześniej. W zależności od ustawień systemowych gracze mogą zdecydować się na aktualizację gier na Nintendo Switch.

Poniżej znajdują się pełne informacje o łatce dla Legenda Zeldy: Łzy Królestwanowy patch, od Witryna pomocy technicznej Nintendo.


wer. 1.1.2 (wydany 25 maja 2023 r.)

Poprawki błędów audio

  • Naprawiono błąd, w wyniku którego dźwięk był odtwarzany z bardzo dużą głośnością w pewnych warunkach.

Dodatkowe poprawki

Reklama
  • Naprawiono błąd w zadaniu głównym „Praca kamery w głębinach”, w wyniku którego gracze nie mogli przejść dalej niż określony punkt. Pobranie aktualizacji pozwoli graczom przejść dalej niż ten punkt.
  • Rozwiązano kilka problemów, aby poprawić wrażenia z gry.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP przedstawia nowe zasilacze Dagger Pro Series ATX 3.0 SFX

FSP Group, jeden z wiodących światowych producentów wysokowydajnych zasilaczy OEM i ODM, przedstawia nową generację zasilaczy SFX serii DAGGER PRO o mocy 750...

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...
Advertisment