Ten ekosystem idealnie łączy MacBooka i iPada – 9to5Mac


Co jakiś czas pojawia się nowy produkt i myślę: „Jak to możliwe, że wcześniej o tym nie pomyślano?” Odkąd Apple wprowadził MagSafe do iPhone’a 12, firmy próbują wykorzystać ten sprzęt do stworzenia unikalnych i wszechstronnych akcesoriów. Widzieliśmy wszystko, od akumulatorów MagSafe po ładowarki, uchwyty samochodowe, portfele i wiele więcej. Ale toczący się kwadrat, z jego nowym Edge Pro produkt, przeniósł modułowość, funkcjonalność i design na wyższy poziom.

Firma Rolling Square była w stanie wykorzystać sprzęt i oprogramowanie Apple do zbudowania łatwego i ekonomicznego ekosystemu produktów, który pozwala zmaksymalizować produktywność. Ekosystem składa się z trzech głównych produktów:

Ale te trzy produkty można łączyć i modyfikować setki razy, aby uzyskać konfigurację potrzebną w każdej sytuacji.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to główny produkt, którego będziesz potrzebować, aby wszystko działało. Edge Pro Core składa się z dwóch wysokiej jakości metalowych płytek z magnesami na końcach, sterowanych super wytrzymałym zawiasem. Projekt jest prosty, ale elegancki i niezawodny. Przy zakupie ww Rdzeń Edge Prodostajesz:

Reklama
  • Rdzeń Rolling Square Edge Pro
  • Dwa samoprzylepne metalowe pierścienie do mocowania na telefonach innych niż MagSafe
  • Samoprzylepna metalowa płytka
  • Samoprzylepny metalowy krążek
  • Środek do usuwania płytek

Jak to działa

Jeśli nie lubisz naklejać na laptopa naklejek lub czegoś samoprzylepnego, być może będziesz musiał szukać gdzie indziej (chociaż można je usunąć).

Konfiguracja jest łatwa. Mocujesz samoprzylepną płytkę magnetyczną z tyłu MacBooka i używasz EdgeCore Pro, aby uzyskać mocowanie. Następnie możesz podłączyć iPhone’a lub inne urządzenie obsługujące MagSafe.

Po przymocowaniu uchwytów magnetycznych do MacBooka wszystko jest gotowe i możesz rozpocząć konfigurowanie idealnej konfiguracji modułowej!

Jak go używałem

Jedną z najlepszych konfiguracji, jakie stworzyłem, jest moja podróżna konfiguracja z dwoma monitorami. Być może widziałeś na powyższym filmie lub na obrazku, że dołączam iPada za pomocą Edge Pro Core. Ostatnio wiele firm próbowało stworzyć składaną mobilną stację roboczą, która może dodać jeden lub dwa dodatkowe ekrany do laptopa. Teoretycznie są świetne! Kto nie chciałby mieć więcej miejsca na ekranie w podróży? Ale w praktyce jest to trochę niejasne. Mam jeden i zwykle są ciężkie, bardzo grube, wykonane z plastiku i bardziej irytują niż pomagają.

Podejście Rolling Square było znacznie bardziej intuicyjne i użyteczne. Każdy iPad z najnowszą wersją iPadOS ma dwa tryby, które poprawiają wrażenia podczas korzystania z niego razem z MacBookiem. Te tryby są Uniwersalna kontrola I Samochód boczny. Korzystając z dwóch rdzeni Edge Pro, mogłem używać iPada Pro jako mobilnego dodatkowego wyświetlacza dla mojego MacBooka Air. To takie genialne i proste. Zawsze noszę ze sobą iPada Pro, więc nie dodaje on dodatkowej wagi ani objętości.

Dzięki temu, że mam przy sobie Rolling Squares Edge Pro Core, mogę zamienić mojego MacBooka Air i iPada Pro w prawdziwie mobilną konfigurację bez konieczności noszenia dodatkowej technologii lub sprzętu.

Akcesoria

Istnieją dwa główne akcesoria, które Rolling Squares oferuje, aby poprawić wrażenia. Pierwszym z nich jest Ładowarka bezprzewodowa Edge Pro, co dokładnie brzmi, gotowy do ładowania bezprzewodowego krążek MagSafe, który współpracuje z Edge Pro Core. Jest kompatybilny z urządzeniami iPhone MagSafe (12 i nowszymi), iPhone 8 i nowszymi (jeśli dodasz pierścień MagSafe) oraz wszystkimi urządzeniami z Androidem, które obsługują ładowanie bezprzewodowe. Jest bardzo dobrze wykonany, wykonany z wysokiej jakości aluminium, a magnesy są niezwykle mocne. Ładowarka jest również przystosowana do szybkiego ładowania 15 W. Wystarczy podłączyć ładowarkę do rdzenia Edge Pro, podłączyć dołączony kabel USB-C do MacBooka i tak po prostu ładujesz iPhone’a.

Ostatnim dodatkiem jest tzw Światło Edge Pro. Ta podświetlana klawiatura zasilana przez USB-C oferuje jasność 1000 lumenów i pięć różnych poziomów jasności/temperatury. Może rozjaśnić Twoją twarz podczas spotkań, dodać światła do zdjęć i wiele więcej. Zapewnia do pięciu godzin oświetlenia na jednym ładowaniu, a wszystko łączy się i montuje za pomocą magnesów – łatwy dodatek do każdego przepływu pracy.

Ceny, dostępność i końcowe przemyślenia

Ekosystem Edge Pro jest dostępny w sprzedaży już dziś i jest dostępny w różnych pakietach. Mógłbyś dostać Rdzeń Edge Pro za 29,99 USD i kup osobno akcesoria, takie jak światło i ładowarka, lub możesz kupić Zestaw Edge Pro w tym światło i ładowarka za 99,99 USD, co czyni go ogólnie tańszym. Ale na tym polega piękno tego ekosystemu: kupuj to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz i ciesz się tworzeniem własnej, unikalnej konfiguracji.

Jeśli do tej pory nie możesz powiedzieć, kocham ten mały ekosystem. Jest intuicyjny, elegancki, łatwy w użyciu, a co najważniejsze, nie rozbija banku swoją ceną. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wykorzystuję ekosystem, obejrzyj wideo na początku. Używam trzech rdzeni Edge Pro, aby zamontować iPhone’a z jednej strony i iPada z drugiej, aby uzyskać najlepszą i najbardziej funkcjonalną mobilną stację roboczą.

Powiedz mi co myślisz! Czy to jest coś, czego byś spróbował? Czy widziałeś już coś takiego? Porozmawiajmy o tym w komentarzach poniżej!

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Produkty pamięci masowych i pamięci ADATA XPG na targach Computex: Project Neonstorm, Legend 970, Caster RGB DDR5-9000

ADATA i XPG, jej submarka skupiona na graczach, zaprezentowały mnóstwo pamięci i produktów pamięci masowej na targach Computex 2023. Zaczynamy od pamięci...

Apple twierdzi, że „ekosystem” App Store przekroczył 1 bilion dolarów w 2022 roku, oto co to oznacza

Apple odpada z nowym raportem dzisiaj w którym ponownie reklamuje ekonomiczny wpływ App Store. Według badania przeprowadzonego przez ekonomistów z Analysis Group,...

Strajk pisarzy WGA nad sztuczną inteligencją, ChatGPT ma wyższą stawkę niż myślisz

Pierwszy z wielu z pewnością protestów pracowniczych przeciwko sztucznej inteligencji już się rozpoczął. Zaczęło się od hollywoodzcy pisarze którzy chcieli...
Advertisment