Stranger Things 4 właśnie stał się drugim programem Netflix, który osiągnął 1 miliard godzin oglądania


Dziwniejsze rzeczy 4najnowszy sezon tego hitu, właśnie stał się drugim w historii serialem Netflixa przekroczyć miliard godzin oglądania. Od czasu premiery pierwszej części sezonu 27 maja widzowie spędzili łącznie 1,15 miliarda godzin na oglądaniu dziewięciu odcinków sezonu, w tym 301 milionów godzin w ostatni weekend. Sprawia, że Dziwniejsze rzeczy 4 drugi najchętniej oglądany sezon Netflix w historii, po Gra w kalmary w 2021. W ten weekend znalazł się w Top 10 Netflixa w 93 różnych krajach. Program jest teraz tak popularny, że wzmacnia także starsze sezony: wszystkie cztery Dziwniejsze rzeczy sezony były w sześciu najchętniej oglądanych programach Netflix w ciągu weekendu, z tylko Akademia Parasolowa w stanie nadążyć.

Netflix pomiar oglądalności system jest notorycznie dziwny i mylący. Usługa śledzi, ile programu jest oglądane w ciągu pierwszych 28 dni po jego wydaniu, ale liczby te różnią się znacznie w zależności od tego, jak odcinki są wydawane, jak długo trwają, i wielu innych czynników.

Reklama

Stranger Things 4 znalazł się na szczycie najchętniej oglądanych list Netflixa – ale tylko w przypadku programów w języku angielskim.
Obraz: Netflix

Jeśli już, możesz się z tym kłócić Dziwniejsze rzeczy„sukces tylko podkreśla, jak ogromny” Gra w kalmary tak naprawdę było: Dziwniejsze rzeczy 4 to godziny dłuższe niż Gra w kalmary i miała za sobą miesięczną strategię marketingową, oraz Gra w kalmary wciąż go przebił z 1,65 miliarda godzin oglądania. Dziwniejsze rzeczy wciąż jednak mógł go złapać; Liczby Netflix nie będą już liczyć pierwszej partii odcinków, ale ostatnie dwie wciąż mają kilka tygodni, aby podnieść godziny oglądania. Te odcinki też są długie – jak długi film – co daje serialowi jeszcze lepsze ujęcie na najwyższym miejscu. (Tak jak powiedziałem, pomiar jest mylący.)

Nie powinieneś więc czytać zbyt wiele w szczegółach, poza tym, że z wielką pewnością mówisz, że obecny sezon Dziwniejsze rzeczy jest bardzo popularny. Jest również bardzo dobry i przygotowuje show do wielkiego zakończenia w przyszłym sezonie. I jest to rodzaj trwałej franczyzy, którą Netflix desperacko budował w ostatnich latach, więc powinieneś oczekiwać, że firma będzie robić wszystko, co w jej mocy, aby ludzie przejmowali się tym, co dzieje się w Hawkins w stanie Indiana.

Więc możesz tylko założyć, że Dziwne rzeczy 5 będzie ogromny.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!