Przeprojektowany pilot Siri Remote otrzymuje aktualizację oprogramowania sprzętowego dla posiadaczy Apple TV


Apple po prostu zaktualizuje oprogramowanie układowe w nowym Siri Remote. Zapowiedziany wraz z drugą generacją Apple TV 4K, pilot jest dostępny przy zakupie Apple TV HD lub sam. Oto, co wiemy o tej aktualizacji.

Ta aktualizacja oprogramowania układowego pojawiła się tuż po wydaniu przez Apple piątej wersji beta iOS 15.6, iPadOS 15.6, watchOS 8.7, macOS 12.5 i tvOS 15.6 dla programistów. Odkąd Siri Remote został ogłoszony podczas wydarzenia Spring Loaded w kwietniu 2021 roku, Apple po raz trzeci aktualizuje swoje oprogramowanie.

Według MacPlotkipoprzednie oprogramowanie układowe to 9M6772, a nowe to 10M11103. Podczas gdy Apple regularnie wydaje nowe aktualizacje oprogramowania układowego dla swojej linii AirPodsSiri Remote czekał prawie rok na udostępnienie nowej wersji.

Na przykład w najnowszym oprogramowaniu beta dla AirPods istnieją odniesienia do kodeka LC3 dla AirPods Max. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, kodek LC3 to przyszły kodek Bluetooth o niskim poborze mocy i wysokiej jakości, który wkrótce pojawi się w słuchawkach. Kodek komunikacyjny o niskiej złożoności – w skrócie LC3 – będzie w stanie przesyłać dane przy znacznie niższych przepływnościach bez utraty jakości dźwięku, jaką obecnie obserwujemy w standardzie Bluetooth.

Chociaż firma nie ujawnia, co się zmieniło po aktualizacji oprogramowania Siri Remote, prawdopodobnie Apple wprowadza ulepszenia wydajności dzięki drobnym poprawkom błędów. Dzięki nowemu projektowi pokrętła przypominającego iPoda na pilocie Siri Remote ta aktualizacja oprogramowania może być z tym powiązana, ponieważ może być trochę niewiarygodna dla użytkowników. W przeszłości firma Apple musiała aktualizować oprogramowanie Apple TV, aby poprawić integrację między dekoderem a pilotem.

Apple nie mówi, w jaki sposób można zaktualizować oprogramowanie Siri Remote, ale jeśli można się domyślić, byłoby to ładowanie pilota przy włączonym Apple TV.

Reklama

Kiedy 9to5Mac dowie się więcej o tej aktualizacji oprogramowania układowego, z pewnością prześlemy raport z dostępnymi funkcjami.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!