Rozwiązanie Joju-uu Shrine w Zelda Tears of the Kingdom


Świątynia Joju-uu a jego łamigłówka „Budowanie mostów” znajduje się w środku The Legend of Zelda: Łzy królestwaw regionie West Necluda w Faron.

Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć świątynię Joju-uu, rozwiązać jej zagadki i zebrać skrzynię oraz Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona i interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Świątynia Joju-uu Lokalizacja świątyni

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin, Nicole Carpenter/Polygon | Obraz źródłowy: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

The Świątynia Joju-uu znajduje się w regionie West Necluda, obok Stajni nad Jeziorem, na współrzędnych (1516, -3576, 0142). Ten region jest bardzo deszczowy i często zdarzają się burze — więc nie noś tu odzieży metalowej!


Rozwiązanie zagadki świątyni świątyni Joju-uu

Jak można się domyślić, Building Bridges polega na budowaniu mostów w celu rozwiązywania zagadek. Zasadniczo będziesz używać Ultraręczny do łączenia mostów.

1. Pierwszy most nie jest zepsuty, więc możesz go łatwo przejść.

2. Następny most jest zerwany — złamana krawędź leży w dole poniżej. Używać Ultraręczny aby połączyć ostatni panel z panelem na przeciwległym końcu. Krzyżowanie.

Dołączanie mostu w świątyni Joju-uu w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

3. Podobnie ten mostek jest zepsuty, ale nie można tak po prostu podłączyć ostatniego panelu. Zamiast tego chwyć trzeci panel i przymocuj go do słupka na przeciwległym końcu, tworząc napięty most. Skorzystaj z drabiny, aby wspiąć się z powrotem na pierwszą platformę i przejść przez most.

Kolejny sposób na przymocowanie mostu w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

4. Mniej więcej na środku mostu przeskocz na kolejną platformę.

5. Następny zepsuty most nie ma słupka, do którego można by go podłączyć, ale jest pionowy słupek, przez który można go przerzucić. Musisz przymocować skrzynkę w okolicy do ostatniego panelu mostu, a następnie przerzucić ją przez pionowy słupek. Ciężar pudła uchroni most przed upadkiem.

Ciężar bloku utrzymuje most w miejscu w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

6. Wróć na platformę i wejdź na górę, a następnie skorzystaj z mostu, aby dostać się na następną platformę.

7. Następny most nie jest zepsuty, ale mniej więcej w połowie znajduje się kolejna platforma z boku ze skrzynią. Podciągnij środek mostu i przymocuj go do panelu na platformie, aby podnieść środek mostu. Następnie skorzystaj z podniesionego mostu, aby dostać się do klatka piersiowaktóry posiada a duży zonait.

Korzystanie z platformy, aby uzyskać dostęp do skrzyni skarbów w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

8. Przejdź przez resztę mostu i zbadaj pieczęć, aby zebrać Światło Błogosławieństwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Francuski organ ds. konkurencji dokonał nalotu na biura Nvidii

W tym tygodniu krajowe władze ds. konkurencji dokonały nalotu na biura Nvidii we Francji, według raportu z Dziennik Wall Street. Choć francuska...

Shure wprowadza na rynek mikrofon SM7B ze zintegrowanym przedwzmacniaczem Cloudlifter

Każdemu, kto chciał kupić słynny mikrofon dynamiczny Shure SM7B, ulubiony wśród muzyków, podcasterów i streamerów, natychmiast zaoferowano pakiet z przedwzmacniaczem Cloudlifter firmy Cloud....

Genshin Impact 4.1 dodaje funkcję zawieszania zadań

Twórcy Uderzenie Genshina po cichu zrobił mały krok w kierunku rozwiązania głównych frustracji graczy związanych z grą. We wtorek...
Advertisment