Rozwiązanie Kikakin Shrine w Zelda Tears of the Kingdom


The Świątynia Kikakin znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa‘S Wielki Las Hyrule regionie, na klifie.

Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć świątynię Kikakin, rozwiązać jej zagadki i zebrać znajdujące się w niej skrzynie ze skarbami oraz Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona i interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja świątyni Kikakin

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin, Nicole Carpenter/Polygon | Obraz źródłowy: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Świątynia Kikakin znajduje się w regionie Wielkiego Lasu Hyrule na współrzędnych (0395, 2736, 0287). Znajduje się na grzbiecie górskim.


Świątynia Kikakin jest ciemno i wymaga użycia latarki Zonai lub Nasiona jasnego kwiatu, w przeciwnym razie narażasz się na zranienie na przeszkodach. (Użyliśmy latarki, ale Nasiona Brightbloom znacznie to ułatwiają — nie potrzebujesz nawet tak wielu.) Wewnątrz głównej komory znajduje się zamknięte drzwi. Musisz biegać po małym labiryncie, aby znaleźć klucz.

Ciemne miejsce, w którym Link kieruje latarkę na zielone drzwi w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

1. Podnieś latarkę Zonai. Możesz także użyć nasion Brightbloom Seeds, jeśli masz trochę do stracenia. (Połóż je na ziemi i uderz w nie, aby aktywować nasiona.)

2. Skieruj się w stronę tylnej, lewej strony pomieszczenia. Skręć w lewo, potem znowu w lewo. Zobaczysz czerwone lasery. Unikaj ich, ale kieruj się prosto z powrotem, aby zdobyć klatka piersiowa z Opal wewnątrz. Wróć przez czerwone lasery.

Link świeci latarką na czerwone lasery.  Pokój jest całkowicie ciemny.

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

3. Idź prosto, aż zobaczysz kolczastą ścianę. Bądź ostrożny, ale kontynuuj. Przejdź przez kolejną kolczastą ścianę i skręć w prawo. Na podłodze jest panel, za pomocą którego można go zdjąć Ultraręczny – zrób to i podciągnij klatka piersiowa, który ma klucz w środku. Możesz teraz wrócić tam, skąd przyszedłeś i otworzyć zamknięte drzwi w głównej komnacie, ale przegapisz trochę łupów.

Podniesienie panelu z podłogi, aby odsłonić skrzynię w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

3. Spójrz na sufit wokół tego obszaru. Powyżej świeci się światło w kształcie kwadratu. Wspiąć się przez sufit, aby dostać się do następnego poziomu, który ma klatka piersiowa z łuk zonaitowy. Opuść się z powrotem.

Światło wpadające przez kwadratowy otwór w suficie w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

4. Wróć za kolczastą ścianę i skręć w lewo. Skręć ponownie w lewo, a następnie w prawo. Będziesz przechodził przez kolczaste ściany, więc bądź ostrożny. The klatka piersiowa na końcu korytarza ma Świetlisty Kamień wewnątrz.

5. Odwróć się ponownie i skieruj się w lewo, a następnie ponownie w lewo. Zobaczysz panel na ścianie po prawej stronie. Używać Ultraręczny aby zdjąć panel i chwycić klatka piersiowa. Ten ma bursztyn. Przejdź obok ściany (i kolczastej ściany po prawej) i skręć w lewo. Ponownie skręć w lewo i znajdziesz się z powrotem w głównej komnacie.

Znalezienie bursztynu w skrzyni w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

6. Otwórz zamknięte drzwi i przejdź do następnego pomieszczenia. Zbadaj pieczęć, aby ukończyć kapliczkę i otrzymać Światło Błogosławieństwa.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...

Apple ogłasza pierwszy oficjalny zestaw projektowy dla Figma z zasobami iOS 17 i iPadOS 17

Konferencja Apple's Worldwide Developer Conference trwa w tym tygodniu, a dziś firma ma miłą niespodziankę dla projektantów. Apple oficjalnie dołączyło do społeczności...

Apple chce zamienić iPhone’a w kamerę do śledzenia zwierząt

Apple ma nową platformę programistyczną, za pomocą której można zmienić iPhone'a w autonomiczną kamerę do śledzenia zwierząt. Zgodnie z dokumentacją na stronie Appleprogramiści...
Advertisment