Roku i Best Buy łączą siły, by sprzedawać nowe telewizory i reklamy


Nadchodzące telewizory Roku Select i Plus będą ekskluzywny Best Buya firma zajmująca się sprzętem do przesyłania strumieniowego planuje to zrobić zapylać krzyżowo swoje dane reklamowe z własnym systemem reklamowym Best Buy. Partnerstwo obejmuje cały program telewizyjny Roku ogłoszone na tegorocznych targach CESa marki zewnętrzne mogą współpracować z duetem, aby kierować reklamy produktów do widzów Roku na podstawie ich nawyków zakupowych Best Buy.

Wiadomość pojawia się w momencie, gdy Roku wypuściło oprogramowanie systemowe OS 12 pojawi się w nadchodzących tygodniach. Będzie zawierać nowe funkcje odkrywania treści, lokalne kanały informacyjne i rekomendacje wiadomości, które są kierowane do streamerów i są „zasilane przez sztuczną inteligencję”, zgodnie z komunikatem prasowym.

Nowy system obejmuje również nowe doświadczenia oparte na lokalizacji, które w nadchodzących tygodniach powinny umożliwiać spersonalizowane sporty odpowiednie dla danego obszaru. Zaktualizowane wrażenia sportowe Roku wyróżniają odpowiednie gry na podstawie nawyków oglądania i będą teraz obejmować CBS Sports, MLB.TV, aplikację NBA i NBC Sports.

W rezultacie Best Buy będzie udostępniać Roku historię zakupów klientów, a Roku może reklamować się przeciwko niemu i przesyłać ukierunkowane reklamy użytkownikom urządzeń do przesyłania strumieniowego. Podczas gdy partnerstwo reklamowe między sprzedawcą detalicznym a sprzętem jest dość wyjątkowe, inteligentne śledzenie reklam telewizyjnych jest aktywne od lat — dzięki czemu firmy takie jak Vizio kłopoty z FTC. Vizio domyślnie monitorował zwyczaje oglądających widzów na ponad 11 milionach telewizorów bez zgody.

W wyniku pozwu Vizio, inteligentne telewizory muszą mieć możliwość wyłączenia śledzenia. Były CTO Vizio, Bill Baxter, zabrał głos Vergecast w 2019 r., wyjaśniając, że firmy telewizyjne są w przeklętym biznesiea reklamy zasadniczo dotują sprzęt, aby utrzymać niskie ceny dla klientów.

Roku to firma, która może dostarczać zarówno urządzenia do przesyłania strumieniowego — a teraz telewizory — taniej, a umowa z Best Buy pomaga zapewnić kontynuację. Nie jest jednak prawdopodobne, aby same platformy streamingowe są mniej do dupy.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Forspoken przechodzi na pełną wersję Sailor Moon w nowym fabularnym DLC

Jestem jedną z nielicznych osób komu właściwie się podobało Zapomniane. Pomimo swoich wad (i tak, pomijając moją świetną recenzję, jest to gra...

The Legend of Zelda: Breath of the Wild wciąż zyskuje na popularności na TikToku

Nintendo wydane The Legend of Zelda: Breath of the Wild ponad sześć lat temu i jakimś cudem wciąż dowiaduję się o...

Samsung Galaxy Tab S8 Plus jest obecnie dostępny za 33 lata

Najnowsze oferty Amazon zapewnią Ci ogromne oszczędności na Samsung Galaxy Tab S8 Plus i innych wspaniałych produktach ...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!