Robert Pattinson testował dla Batmana w kostiumie Batmana Vala Kilmera i nienawidził tego


Robert Pattinson zakłada pelerynę i kaptur w 2022 roku Batman, ale jego pierwsze doświadczenie jako bohatera dotyczyło wcześniejszej wersji kultowego kostiumu. W trakcie Wydarzenie FanDome DC w 2021 r. dla nowy zwiastun filmu, reżyser Matt Reeves ujawnił, że Pattinson był przesłuchiwany w kostiumie Val Kilmer Batsuit – i to prawie odstraszyło go od roli.

„Kiedy Rob i ja spotkaliśmy się po raz pierwszy, odbyliśmy te wszystkie rozmowy i po prostu ze względu na to, czym jest (to Batman), studio brzmiało: ‘cóż, zawsze robimy screen-test’. [Rob] miał na sobie, jak sądzę, kostium nietoperza Val Kilmera. A tak przy okazji, moment, w którym go założyłeś, był trochę szalonym momentem.

Pattinson wyjaśnił, że między nerwami związanymi z przebraniem się za Batmana, osobistym marzeniem i dwucalową gumą kostiumu, stwierdził, że poruszanie się w kostiumie jest prawie niemożliwe. Dwa ujęcia garnituru najwyraźniej sprawiły, że Pattinson był pokryty potem. Pomimo wyzwań, Reeves powiedział, że kiedy Pattinson zdjął kaptur i po prostu miał ciężki czarny makijaż oczu, wszystko dla postaci zebrało się.

„Jeśli myślisz o Bruce’u Wayne’ie jako samotnej gwieździe rocka w rozpadającej się rezydencji, jest część mnie, która tak widziała [Pattinson]. I nie miałem pojęcia, że ​​w ogóle będziesz zainteresowany odgrywaniem tej roli” – powiedział Reeves. “Dla mnie [Pattinson was] zawsze ta wersja tego, co widziałem na stronie. A chodziło o stworzenie nowej wersji Bruce’a”.

Jak się okazuje, Pattinson od dawna był zafascynowany postacią i wniósł do filmu wiele własnych pomysłów na temat relacji Bruce Wayne/Batman.

„Określenie, kiedy jest Batmanem, a kiedy Brucem, w innych wersjach, naprawdę wie, co robi, kiedy zakłada kaptur”, powiedział Pattinson, opisując poprzednie wersje Bruce’a Wayne’a. Ale w swojej wersji postaci „jest trochę poza kontrolą. Tak naprawdę nie zdefiniował, czym jest Batman. Zakłada go każdej nocy. On nie śpi. Staje się tego rodzaju dziwnym stworzeniem.

Reklama

Według Reevesa i Pattinsona ta nowa wersja Batmana i Bruce’a Wayne’a czerpie inspirację z U Franka Millara Batman: Rok pierwszy fabułai nie jest dokładnie pochodzeniem dla postaci, ale opowiada historię jego wczesnych lat walki z przestępczością. Pattinson powiedział, że jego Bruce jest wciąż młody, pełen gniewu.

„Od samego początku jest w tym desperacja. Naprawdę pracuje z tą wściekłością, a wszystkie walki wydają się bardzo osobiste” – powiedział Pattinson w krótkim filmie zza kulis. „Chce wymierzyć swój rodzaj sprawiedliwości i jest po prostu do tego zmuszony. Nie ma innej opcji.”Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Techniki szpiegowskie stają się zaawansowane technologicznie – dlaczego MI6 inwestuje w startupy

Dziękuję, że dołączyłeś! Uzyskaj dostęp do swojego Pro+ Treść poniżej. 7 grudnia 2021 Techniki szpiegowskie stają się zaawansowane technologicznie – dlaczego MI6 inwestuje w startupy Udostępnij ten...

DeepCool wprowadza na rynek zasilacze z serii PQ-M

DeepCool, globalna marka i producent sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych dla entuzjastów, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek nowej generacji zasilaczy spełniających wysokie standardy...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!