W najnowszym zwiastunie Batmana Mroczny Rycerz Roberta Pattinsona walczy z Człowiekiem-Zagadką


Batman zadebiutował w sobotę zupełnie nowym zwiastunem na DC FanDome, pokazując najlepsze dotychczasowe spojrzenie na Mrocznego Rycerza Roberta Pattinsona i obiecując jeszcze mroczniejszą, bardziej surową wersję Gotham’s Caped Crusader niż jakakolwiek, która pojawiła się wcześniej w filmie.

Ustaw zaledwie kilka lat w karierze Batmana jako superbohatera, Batman obiecuje pokazać nie tylko spojrzenie na początki Batmana, ale także wielu innych proto-złoczyńców i sojuszników, w tym Zoë Kravitz jako Catwoman, Jeffrey Wright jako James Gordon, Andy Serkis jako Alfred i Colin Farrell jako The Penguin.

Nowy zwiastun daje także pierwsze prawdziwe spojrzenie na podejście Paula Dano do kultowego złoczyńcy Batmana, Człowieka-Zagadki, który wydaje się dążyć do znacznie bardziej przerażającej, seryjnej wersji postaci w stylu seryjnego mordercy (w przeciwieństwie do kampera, znaku zapytania – przyozdobiony ozdobnikiem, do którego dąży większość adaptacji Człowieka-Zagadki). „Co jest czarne, niebieskie i wszędzie martwe?” On pyta.

Batman Pattinsona inaczej opisuje sygnał nietoperza: „Strach jest narzędziem. Kiedy to światło uderza w niebo, to nie jest tylko wołanie. To ostrzeżenie.

Oryginalny zwiastun filmu – wydany ponad rok temu na wydarzeniu DC FanDome w 2020 r. – oferował tylko rzut oka na film, oparty na niewielkiej ilości materiału, który Reeves był w stanie nakręcić, zanim COVID-19 spowodował zamknięcie produkcji w marcu 2020 r. Filmowanie również było możliwe. zmuszony do ponownego wstrzymania we wrześniu w tym samym roku, zaledwie kilka dni po wznowieniu produkcji, Pattinson uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID.

Do kin to była długa droga Batman; film pierwotnie miał trafić do kin 21 czerwca, ale został przesunięty najpierw na 1 października, a następnie ponownie opóźniony do jego obecna data 4 marca 2022 r..

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

2021 MacBook Pro nie może się ładować po wyłączeniu, użytkownicy zgłaszają również problemy z kartą SD

Apple wypuściło swój nowy MacBook Pro 2021 w zeszłym miesiącu. Teraz, gdy...

Zgrabne mikrofony Kondensator Worker Bee II już dostępny w sklepach w USA

Neat Microphones, innowacyjna marka wysokiej jakości cyfrowych mikrofonów USB i mikrofonów analogowych firmy Turtle Beach Corporation (Nasdaq: HEAR), ogłosiła dzisiaj, że Worker Bee...

Techniki szpiegowskie stają się zaawansowane technologicznie – dlaczego MI6 inwestuje w startupy

Dziękuję, że dołączyłeś! Uzyskaj dostęp do swojego Pro+ Treść poniżej. 7 grudnia 2021 Techniki szpiegowskie stają się zaawansowane technologicznie – dlaczego MI6 inwestuje w startupy Udostępnij ten...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!