Oto pozew przeciwko Twitterowi Elona Muska


Teraz możesz przeczytać cały argument, jaki wysuwają prawnicy Elona Muska, że ​​jego ostatnia zmiana serca jest w rzeczywistości całą winą Twittera, przedstawionym w tym 165-stronicowym dokumencie właśnie upubliczniona przez Delaware Court of Chancery.

Znasz podstawy historii. Musk kupił kilka akcji na Twitterze. Musk zgodził się zająć miejsce w zarządzie firmy i obiecał, że nie będzie próbował kupować Twittera. Potem zmienił zdanie, zebrał niezbędne finansowanie za pomocą niektórych swoich udziałów w Tesli i ostatecznie zgodził się na 44 miliardy dolarów na zakup Twittera. Potem ponownie zmienił zdanie i próbował wyjść z umowy, w wyniku czego Twitter pozywa najbogatszego człowieka na świecie by zmusić go do zakupu firmy, tak jak powiedział.

Prawnicy Twittera już grzebią w interesach Muska, próbując znaleźć dowody na to, że zmiana dotyczy czegoś innego, podczas gdy teraz widzimy, że strona Muska argumentuje, że w rzeczywistości strategicznie fałszowali, fałszywie przedstawiali i wręcz oszukiwali jego wysiłki, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wiele osób faktycznie tweetuje.

W drugiej połowie zawiera również odpowiedzi zespołu Musk na pozew Twittera, jeśli chcesz przeczytać w całości bardzo kosztowny argument.

Niezależnie od tego, czy zgadzasz się z prawnikami Muska, czy Twittera, uzyskanie dokumentu w jednym kawałku jest z pewnością łatwiejsze do prześledzenia. Twierdzi, że Twitter kłamie na temat statystyk odzwierciedlających liczbę aktywnych użytkowników i liczbę z nich to boty, a to oszustwo, które jego zdaniem, przyczynia się do „istotnego niekorzystnego efektu”, który powinien pozwolić mu odejść od podpisanej umowy.

Twitter wydał już odpowiedź punkt po punkcie który zawierał większość dokumentu, ale musisz wysłuchać obu stron, zanim spotkają się w sądzie 17 października.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!