Netflix Unfrosted i każdy nowy film do obejrzenia w domu w ten weekend


Witamy czytelników Polygon! Co tydzień podsumowujemy najciekawsze nowości w serwisach streamingowych i VOD, wyróżniając największe i najlepsze nowe filmy, które możesz obejrzeć w domu.

W tym tygodniu, Nieszronione, komedia Jerry’ego Seinfelda o wynalezieniu pop-tartów, ma swoją premierę w serwisie Netflix. Jeśli nie przepadasz za biografiami marek, w tym tygodniu z pewnością nie zabraknie nowości do wyboru. Dramat nastolatków o dorastaniu Żółwie całą drogę w dół ukaże się na platformie Max w ten weekend wraz z remasterem klasycznego filmu koncertowego Jonathana Demme’a Przestań mieć sensnowa komedia romantyczna z Anne Hathaway w Prime Video i wiele więcej.

Oto wszystkie nowości, które będzie można obejrzeć w ten weekend!


Nowość w Netfliksie

Nieszronione

Gdzie obejrzeć: Dostępny do strumieniowego przesyłania w serwisie Netflix

Reklama

Zdjęcie: John P. Johnson / Netflix

Gatunek muzyczny: Komedia
Czas działania: 1 godz. 33 min
Dyrektor: Jerry’ego Seinfelda
Rzucać: Jerry’ego Seinfelda, Melissy McCarthy i Jima Gaffigana

W dzisiejszych czasach wydaje się, że wszyscy i wszyscy rzecz zostaje potraktowany jako film biopijno-komediowy. Flamin’ Hot Cheetos, telefony komórkowe Blackberry, Trampki Nike Jordan – jak to nazwiesz. Nieszronione to najnowszy element tego wyłaniającego się trendu, będący kroniką niemal prawdziwej historii tego, jak firma Kellog’s wyprzedziła konkurencję na rynku dzięki opatentowanemu produktowi Pop-Tart.

Z naszego recenzja:

Pomimo przyjaznej dla rodziny okleiny, Nieszronione jest dziełem zdecydowanie cynicznym. Wyjdź poza cukierkowy blask ciepłych zdjęć, a obraz stanie się ponury. Tak jak Pop-Tarty pochodzą od reżyserów studiujących śmieci, tak desperacja Hollywood w poszukiwaniu znośnej własności intelektualnej oznacza, że ​​studia chętnie rzucają zielone światło na dosłownie śmieci. Co to znaczy, że Jerry Seinfeld – człowiek, który nie musi pracować ani jednego dnia w swoim życiu, jeśli nie chce, facet obecnie znany głównie z po prostu spędzać czas — powraca z filmem, który udowadnia, że ​​Hollywood da zielone światło filmowi o każdej starej marce, bez względu na to, jak absurdalny będzie?

Nowość w Hulu

Daty balu

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Hulu

Dwie dziewczyny w stroju balowym bawiące się plastikową gitarą i pałeczkami perkusyjnymi w Prom Dates.

Zdjęcie: Brett Roedel/Disney

Gatunek muzyczny: Komedia o dojrzewaniu
Czas działania: 1 godz. 30 min
Dyrektor: Kim O. Nguyen
Rzucać: Julia Lester, Antonia Gentry, JT Neal

Po nieoczekiwanym zerwaniu z obiema randkami para przyjaciół ze szkoły średniej knuje spisek, aby znaleźć nowe randki na czas balu maturalnego. Kiedy ich perspektywy maleją, oboje nie mają innego wyjścia: wkraść się na imprezę studencką i znaleźć tam nowe randki.

Nowość w Maxie

Żółwie całą drogę w dół

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Maks

Gatunek muzyczny: Dramat romantyczny
Czas działania: 1 godz. 51 min
Dyrektor: Hanna Marks
Rzucać: Isabela Merced, Cree Cicchino i Felix Mallard

Na podstawie powieści dla młodych dorosłych Johna Greena z 2017 r., Isabela Merced (Dora i zaginione miasto złota) występuje jako Aza Holmes, 16-latka zmagająca się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, która ponownie spotyka się ze swoją miłością z dzieciństwa, synem zbiegłego miliardera. Gdy Aza próbuje zaginąć ojciec miliardera, swojej sympatii, dorośnie i nauczy się żyć z wyzwaniami, które stawia przed nią wyzwanie, i pokonywać je, by szukać szczęścia.

Z naszego recenzja:

W pewnym sensie Maxa Żółwie na sam dół jest adaptacją skierowaną przeciwko Johnowi Greenowi – przynajmniej jest sprzeczną z z góry przyjętymi poglądami Johna Greena. Od pierwszej powieści próbuje zdekonstruować tropy, z których przypadkowo stał się znany. Czasami jednak potrzeba pomocy zewnętrznej ręki, aby uwolnić historię od oceny i nadać jej nową formę, tak aby mogła zabłysnąć bez (choćby źle przypisanej) reputacji autora. Marks tworzy satysfakcjonującą historię o dojrzewaniu na podstawie książki Greena. Żółwie ma znane punkty kontaktowe Johna Greena – efekciarski układ historii, romans dla nastolatków, dziwaczny najlepszy przyjaciel – ale kieruje historię do wewnątrz i zapewnia fantastyczną eksplorację postaci, która w najlepszych momentach wydaje się być ciosem w brzuch.

Przestań mieć sens

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Maks

David Byrne, ubrany w swój charakterystyczny garnitur, trzyma mikrofon w stronę kamery w Stop Making Sense.

Obraz: A24

Gatunek muzyczny: Film z koncertu
Czas działania: 1 godz. 28 min
Dyrektor: Jonathana Demme’a

Być może znajdziesz się w domu, na kanapie i szukasz czegoś do obejrzenia. Może się okazać, że będziesz uważnie przyglądać się nowościom w streamingu i VOD. Być może zaintryguje Cię najnowszy remaster w rozdzielczości 4K uznanego filmu koncertowego Jonathana Demme’a przedstawiającego występ Talking Heads. I możesz zadać sobie pytanie, Dlaczego tego nie oglądam?

Nowość w Prime Video

Pomysł na Ciebie

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Najlepsze wideo

Mężczyzna w dżinsowej kurtce i okularach przeciwsłonecznych stoi obok uśmiechniętej kobiety w brązowej kurtce z długimi rękawami i okularami przeciwsłonecznymi w The Idea of ​​You.

Zdjęcie: Prime Video

Gatunek muzyczny: Komedia romantyczna
Czas działania: 1 godz. 55 min
Dyrektor: Michaela Showaltera
Rzucać: Anne Hathaway, Nicholas Galitzine i Ella Rubin

Czy naprawdę możliwe jest, aby 20-letnia gwiazda rocka i 40-letnia samotna mama były w związku? Hayes Campbell (Nicholas Galitzine) i Solène Marchand (Anne Hathaway) przekonają się o tym w komedii romantycznej opartej na powieści Robinne Lee z 2017 roku.

Nowość w firmie Peacock

Amerykańskie Towarzystwo Magicznych Murzynów

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Paw

Mężczyzna trzymający zegarek kieszonkowy w otoczeniu klaszczących i uśmiechających się mężczyzn i kobiet.

Zdjęcie: Tobin Yelland/Focus Features

Gatunek muzyczny: Komiks romantyczny fantasy
Czas działania: 1 godz. 45 min
Dyrektor: Kobi Libii
Rzucać: Sprawiedliwość Smith, David Alan Grier, An-Li Bogan

W reżyserskim debiucie Kobi Libii występuje Justice Smith (Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei) jako Aren, młoda artystka dwurasowa, która zostaje zrekrutowana do dołączenia do grupy tajna grupa magicznych Czarnych którzy potajemnie pomagają białym ludziom w ich misji rozwiązania rasizmu. Prawdopodobnie możesz się domyślić, jak dobrze to idzie.

Nowość w AMC Plus

Amerykańska gwiazda

Gdzie obejrzeć: Dostępny do transmisji strumieniowej w AMC Plus

Ian McShane i Fanny Ardant w filmie American Star.

Zdjęcie: Filmy IFC

Gatunek muzyczny: Thriller działania
Czas działania: 1 godz. 47 min
Dyrektor: Gonzalo Lópeza-Gallego
Rzucać: Iana McShane’a, Norę Arnezeder i Thomasa Kretschmanna

Iana McShane’a (Johna Wicka, Balast) występuje w roli bezwzględnego zabójcy kontraktowego, który wyrusza na tropikalną wyspę Fuerteventura, aby wykonać swoje ostatnie zadanie przed emeryturą. Czekając na swój cel, przyciągają go mieszkańcy wyspy i ich życie. Zaczyna zastanawiać się, jakie życie chciałby zbudować po tym, jak zostawi karierę zabójcy za sobą.

Nowość w Metrograph At Home

Pamfir

Gdzie obejrzeć: Dostępny do transmisji strumieniowej w Metrograph At Home

Osoba ubrana w złośliwą maskę i kostium ze słomy trzymająca laskę w środku warsztatu w Pamfir.

Zdjęcie: Dwa tygodnie reżyserów

Gatunek muzyczny: Dramat fantasy
Czas działania: 1 godz. 42 min
Dyrektor: Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk
Rzucać: Oleksandr Jaceniuk, Stanisław Potiak, Solomiia Kyrylova

Ten ukraiński dramat opowiada historię Leonida (Oleksandr Jaceniuk), nawróconego przemytnika, który porzucił swoje przestępcze życie, aby poświęcić się roli człowieka rodzinnego. Pomimo największych wysiłków Leonid nie jest w stanie znaleźć uczciwego sposobu na życie i rekrutuje swojego brata do planu utrzymania żony i nastoletniego syna. Uwięziony pomiędzy lokalnym syndykatem przestępczym a lokalnymi organami ścigania, Leonid będzie musiał znaleźć sposób na zapewnienie sobie lepszego życia.

Nowe do wynajęcia

Arkadyjski

Gdzie obejrzeć: Do kupienia na Amazonka, Jabłkoi Vudu

Mężczyzna i dwóch chłopców siedzieli za kierownicą zniszczonego pojazdu w Arkadii.

Zdjęcie: Patrick Redmond/RLJE Films

Gatunek muzyczny: Horror akcji
Czas działania: 1 godz. 31 min
Dyrektor: Bena Brewera
Rzucać: Nicolasa Cage’a, Jaedena Martella i Maxwella Jenkinsa

Nicolas Cage wciela się w ojca dwóch synów, którzy desperacko pragną chronić i wychowywać swoją rodzinę na Ziemi niedalekiej przyszłości, zdziesiątkowanej przez przybycie dzikich nocnych stworzeń. Kiedy ich ojciec zostaje zraniony przez jedno z tych stworzeń, jego synowie muszą połączyć siły i wykorzystać każdą lekcję swojego szkolenia, aby przeżyć.

Niebieski gigant

Gdzie obejrzeć: Do kupienia na Amazonka, Jabłkoi Vudu

Dai Miyamoto gra na saksofonie w Blue Giant.

Zdjęcie: NUT/GKIDS

Gatunek muzyczny: Dramat
Czas działania: 1 godz. 31 min
Dyrektor: Yuzuru Tachikawa
Rzucać: Yuki Yamada, Shotaro Mamiya, Amane Okama

Yuzuru Tachikawa (Psychoza tłumu 100, Parada śmierci) powraca z animowanym dramatem opartym na mandze Shinichi Ishizuki z 2013 roku. Niebieski gigant skupia się na Dai Miyamoto, koszykarzu z liceum, który porzuca swoje sportowe aspiracje i zostaje saksofonistą jazzowym. Przeprowadzając się do Tokio, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu najlepszym żyjącym saksofonistą, Dai będzie musiał przezwyciężyć coś więcej niż tylko swój brak doświadczenia, jeśli ma jakąkolwiek nadzieję na osiągnięcie swojego celu.

Kobieta

Gdzie obejrzeć: Możliwość wynajęcia na Amazonka, Jabłkoi Vudu

Mężczyzna z wydatnymi tatuażami na szyi przyciśnięty do ściany przez inną osobę w Femme.

Zdjęcie: Anton/Utopia

Gatunek muzyczny: Kryminał
Czas działania: 1 godz. 39 min
Dyrektorzy: Sam H. Freeman, Ng Choon Ping
Rzucać: Nathan Stewart-Jarrett, George MacKay, Aaron Heffernan

Po brutalnym ataku ze strony nieznanego mężczyzny i grupy ich przyjaciół drag queen Jules (Nathan Stewart-Jarrett) konfrontuje się w gejowskiej saunie ze swoim napastnikiem — ukrytym młodym mężczyzną imieniem Preston (George MacKay). Nawiązując romans, Jules planuje zemstę na Prestonie, który jest nieświadomy prawdziwej tożsamości i zamiarów Julesa.

Zastrzelili pianistę

Gdzie obejrzeć: Do kupienia na Amazonka, Jabłkoi Vudu

Kobieta obok mężczyzny z mikrofonem w dłoni w księgarni w „Zastrzelili pianistę”.

Zdjęcie: Klasyka Sony Pictures

Gatunek muzyczny: Dokumentalny dramat muzyczny
Czas działania: 1 godz. 43 min
Dyrektorzy: Fernando Trueba i Javier Mariscal
Rzucać: Jeff Goldblum, Tony Ramos i Abel Ayala

Ten animowany dramat dokumentalny opowiada historię dziennikarza muzycznego (głosu podkłada Jeff Goldblum), który wyrusza w podróż dookoła świata, aby odkryć prawdę o Francisco Tenório Júniorze, brazylijskim pianiście samba-jazzowym, który odegrał kluczową rolę w popularyzacji muzyki Bossa Nova, oraz o powodzie jego nagłe tajemnicze zniknięcie.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...

AOC przedstawia 27-calowy monitor Q27B3CF2 WQHD 100 Hz USB-C

Specjalista w dziedzinie wyświetlaczy, firma AOC, z dumą przedstawia nowy, elegancki model QHD, będący zorientowanym na wartość dodatkiem do linii monitorów B2C, serii...
Advertisment