Następna aktualizacja Halo Infinite przywróci działo czołgowe do kampanii


Halo Infinite zepsuta i przeładowana „pistolet czołgowy” zostanie dodana z powrotem do kampanii w grze w nadchodzącej aktualizacji, deweloper 343 Industries ogłosił w piątek.

Pistolet czołgowy jest niezwykle potężną bronią – w zasadzie przenośną wersją armaty czołgu Scorpion, która ma nieograniczoną amunicję – i jest popularny wśród speedrunnerów i jako sposób na ułatwienie gry. Ale nawet jeśli musisz wiedzieć dokładnie gdzie szukać znaleźć broń (nawiasem mówiąc, niewidoczną), Aureola senior community manager John Junyszek powiedział w kwietniu, że 343 usunęłoby „usterkę pistoletu czołgowego” wraz z drugim sezonem gry, który rozpoczął się 3 maja. Ta decyzja nie była bardzo popularny wśród społecznościi wygląda na to, że było wystarczająco dużo ciosów, że 343 zdecydowało się przywrócić działo czołgowe.

343 doda także kilka skoków umiejętności na mapach gry wieloosobowej. Skoki trudne do zerwania (jak skok „Pizza”) może dać graczom przewagę w gorącej bitwie, ale wygląda na to, że zrobili to w sposób, którego twórcy nie zamierzali.

„Początkowo zidentyfikowaliśmy te skoki jako należące do kilku kategorii: miejsca, w których środowisko słabo komunikowało opcje przemierzania świata gry, miejsca, które stworzyły nierównowagę w walce lub połączenie obu” – powiedział Junyszek w piątek. Fora Halo Waypoint.

343 wprowadziło pewne poprawki, które usunęły niektóre skoki umiejętności wraz z łatką z sezonu 2, ale oburzenie społeczności było na tyle głośne, że 343 planuje dodać wiele z nich z powrotem. „Gracze jasno powiedzieli, że nasza analiza tych skoków była niecelowa i cenimy opinie” – powiedział Junyszek.

Reklama

Junyszek wskazał w zeszłym tygodniu, że 343 Industries rozważa zmiany w odpowiedzi na opinie graczy po rozpoczęciu sezonu. „Widzieliśmy opinie na temat zmian, które wpłynęły na różne skoki dla wielu graczy i strategie szybkiego uruchamiania kampanii” Junyszek powiedział 5 maja. „Nie jesteśmy jeszcze w takim punkcie, w którym możemy cokolwiek obiecać, ale chcemy zachować przejrzystość i powiedzieć, że poważnie traktujemy opinie i wewnętrznie przeglądamy opcje”.

Szef działu kreatywnego Halo Infinite, Joseph Staten, również przyznał się do skarg. „Hej, Spartanie, ten tydzień był wyboisty”, powiedział Staten, cytat-tweeting Junyszek. „To zdecydowanie nie był nasz cel”.

Junyszek w piątek nie podał konkretnej daty nowej aktualizacji, ale wygląda na to, że może wkrótce nadejść. „Nasz zespół ciężko pracował, aby uzyskać jak najwięcej w tej aktualizacji tak szybko, jak to możliwe, ale wciąż musimy podjąć jeszcze kilka kroków, zanim będziemy mogli wypuścić ją na wolność” – powiedział. „W ciągu najbliższych kilku dni podamy więcej informacji na temat konkretnego terminu wydania tej aktualizacji”.

Odwrócenia to tylko ostatnie skoki prędkości dla Aureola nieskończonaktóry miał kamienista sprawa od premiery pod koniec zeszłego roku. I poczekamy chwilę, aż do gry zostaną dodane podstawowe funkcje; 343 ogłoszono w zeszłym miesiącu to jest to celowanie wydanie pod koniec sierpnia dla kampanii kooperacyjnej online i we wrześniu premiera otwartej bety trybu Forge.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Śledź utwory, których chcesz posłuchać później za pomocą MusicBox

iOS ma wiele sposobów, aby pomóc Ci odkrywać nowe utwory, w tym wbudowana integracja z Shazam. Ale co, jeśli z jakiegoś powodu...

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...

Twórcy Dream Daddy tworzą następny horror psychologiczny

Rogue Games i Game Grumps współpracowali przy tworzeniu wymarzony tato: Symulator randkowania z tatą w 2017 roku — gra, która początkowo...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!