Meta Pay to nowy Facebook Pay


Nowy post na blogu Stephane Kasriel, szef działu fintech Meta, twierdzi, że Facebook Pay przyjmuje branding Meta. Wkrótce będzie Meta Pay – odświeżenie ma na celu usprawnienie obsługi płatności online.

Meta bada również, jak ułatwić przetwarzanie płatności w metaverse. Kasriel powiedział, że firma jest na „bardzo wczesnym etapie” tworzenia jednego portfela dla użytkowników. Pozwoliłoby to zbadać, w jaki sposób nosisz swoją tożsamość w metawszechświecie, przechowujesz towary cyfrowe i jak możesz łatwo płacić wybraną metodą.

Firma postrzega Meta Pay jako okazję do „wprowadzenia większej liczby osób do systemu finansowego”. Z miliardem ludzi na całym świecie, którzy nie mają żadnego dokumentu tożsamości, Meta stara się rozwiązać ten problem; może to umożliwić większej liczbie użytkowników samodzielne utrzymanie, a nawet rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Meta Pay będzie również starać się pomóc firmom i twórcom lepiej służyć swoim odbiorcom. Dzięki potencjale rozszerzającym możliwości handlowe Metaverse, Meta Pay może to umożliwić. Powiedział, że w tym obszarze będzie więcej można się spodziewać w ciągu roku.

Nasza droga naprzód opiera się na naszej misji, aby umożliwić wszystkim i wszędzie dostęp do światowego systemu finansowego w celu przyspieszenia integracji finansowej i wzmocnienia pozycji gospodarczej. Projektowanie produktów i infrastruktury z myślą o metaverse już dziś pomoże ułatwić innowacje, które zapewnią większy dostęp i realne oszczędności — zanim metaverse stanie się jeszcze głównym nurtem. Teraz nadszedł czas, aby położyć cegiełki na przyszłość. Ponieważ po ustanowieniu tego fundamentu potencjał metaverse i to, gdzie może zająć się fintechem, będzie nieograniczony.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania pieniędzy. Więcej.


Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!